Treść opublikowana przez trujson
-
[B5 AFN] Obniżenie zawieszenia
sorki ale mysle zalozyc jakies gwintowane,bo jak lece do polski to przydalo by sie wyzej z 5cioma osobami i bagazem.dzieki za twoja propozycje pozdrawiam ja z tylu mam jedna zielona i jedna niebieska jak cos to ...
-
[B5 AFN] Obniżenie zawieszenia
no tylko tyle ze niunie eksploatuje we wloszech a po polsce to moze ze dwa tygodnie w roku.a ladna fela bez obnizenia to niezabardzo widzi mi sie :confused:
-
[B5 AFN] Obniżenie zawieszenia
mam zamiar obnizyc bryke ale zabardzo niewiem jak sie za to zabrac,wiem ze prosciej byloby u mechaniora,ale niema to jak samemu. i o ile mozna w dol przy 225/50r17 teraz jest orginalne
-
Nowicjusz - wątek powitalny
szacuneczek
-
[B5 AFN]AUDI 1,9TDI 81kW 1999r
tak te felusie to do RS4
-
A4 Assistance
Pisze sie na wszystko,mozecie na mnie liczyc,wkoncu trzeba sobie pomagac. :arrowr:
-
[B6 S4 4.2 Q Avant] Moja S4
bryka ze hej :eek:
-
[B5 1.9TDI AFN] nowe foteczki na alu , zabudowa bagaznika :)
mi sie tez podoba pod kolor
-
(B5) AUDI A4 1.9 TDI
mi sie tez podoba twoje autko
-
[B5 AFN]AUDI 1,9TDI 81kW 1999r
opony spoko, twarde za***iście ,trzymaja drogi super i prawie wogule niechalasuja tylko jeszcze niewiem jak na mokrym bo zalozylem je 5dni temu
-
[B5 AFN]AUDI 1,9TDI 81kW 1999r
felunie zalozylem 17 cali , za nowe dalem 400 eurasow tylko ze sa z wloch :biggrin: opona continental 225/50R17
-
[B5 ADP] 17'' xenon
bardzo ladna ale chlopaki maja racje co do felgi
-
[B5 AFN]AUDI 1,9TDI 81kW 1999r
a tu juz po malym conieco To wlasnie moja niunia. ha ha .. brakuje jej tylko niskiego zawieszenia do tych felg, ale juz nad tym mysle.
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
ladniuska
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Posiadam A4, 1,9TDI 110kM 1999r. jestem z niej zadowolony bardzo,tak jak z poprzedniej Audi 80 b3 :biggrin: Pozdrawiam klubowiczow. niestety niemam polskich znakow bo mieszkam we wloszech.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
WITAM. A PROBLEMOW BEDZIE NAPRAWDE MALO.
-
[B5 1.6]moje a4 B5 1,6 ADP '95
gdzie nabyles te chromy wokolo szyb i ile dales
-
olej w intercoolerze
umnie jest tosamo i wiem ze prawie u wszystkich to wystepuje :biggrin: