Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trujson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trujson

  1. środek robi robote, fajny furak
  2. kolorek to wypas jak dla mnie :th: autko bardzo ladne :th: tylko mala gleba by sie przydala
  3. no to lipa , dobrze ze niemoja :> napewno niebede lutowal, i kupowal czegos co mi jest niepotrzebne bedzie musial sam sie uporac ze swoim problemem
  4. tak jak w temacie kolega z wloch mial strzala i cos mu porabali w a4 b5 i teraz za korekte licznika chca 367 euro, czy dam rade za pomoca vaga zrobic ta korekte * nazywają proszę wątki zgodnie z regulaminem forum - lukaszr
  5. ja z checia bym sie pojawil ale troche daleko mam tylko 1300km ale napewno sie zjawie
  6. niewiadomo czy blondynka czy brunetka? http://likr.pl/tmp/710.html
  7. pro stret http://pl.youtube.com/watch?v=HpxZOdE_-ck
  8. zgadzam sie z tym ze na żywo wygląda jeszcze lepiej cos ma w sobie
  9. ladniutka ta twoja A4-eczka :th: wielki pozytyw za zmiany
  10. a no wlasnie wczoraj wieczorkiem sprzedane ;( lezka w oku sie zakrecila pociesza mnie fakt ze jeden z nowych klubowiczy ja zakupil na oczku mam b6
  11. no no zajefajna i ten kolorek jest cacy
  12. tez niewidze fotoskow
  13. wszystkiego co najlepsze dla wszystkich klubowiczow
  14. dolacze sie tez w niekture funkcje niemoge wejsc
  15. dzieki za powiadomienie grzanek85 ale mnie jedynie odpowiada niedziela w godzinach 19-20 bo ddzisiaj wylatuje do polski na dwa dzionki i z powrotem do krainy makaronu wracam jezeli niedotre (klopot z terminem)a raczej tak bedzie to prosze o kilka fotek z przyjemnoscia ogladne. ps. fajnie ze kielce ruszaja :oklaski: pozdrawiam kielczan
  16. trujson odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    no niewiem jak u innych producentow ale ja kupilem sprezynki firmy FK przod -35mma tyl -40mm zalozone na seryjne amorki ijest poprostu
  17. autko fajniutkie :oklaski: co do modyfikacji jak najbardziej jestem na tak
  18. dzieki :oklaski: pozdrawiam :th: mozna usunoc nie usuwam tylko zamykam, wbrew pozorom bardzo dobre pytanie, a nie pojawiło się chyba na forum [pre_pl]
  19. no wlasnie niewiem albo nieumiem odczytac numeru nadwozia z 1999 bo sa dwa rodzaje czesci np, do nadwozia konczacym sie tym nr. 1999 >> 8D-X-199 999 8D. lub zaczynajacym sie tym nr. 1999 8D-X-200 001 >> 8D. a ja mam nr. 8dzxa237495 nic z tego nierozumiem prosze o pomoc bo na moja mysl to bede sie kwalifikowal do tego drugiego ale wole byc pewien
  20. ladniuski furak :oklaski: pogratulowac :th: jak bys kolo mnie zaparkowal to musialbym sie zastanowic ktora moja :> tylko felgami sie roznia ale twoje tez sa ok
  21. super zmiany i fotki tez jedyne co mnie niepasuje to obramowki chromowane tablic , wszyscy sie na nie uparli pozatym wszysto wpozadku
  22. u mnie wychodzi od 5,5 l do 6,5 l w zaleznosci od butow kture zalozylem
  23. wlochy stacja AGIP gasolio 1,174 € benzyna 1,364 € bludisel 1,214 €

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.