Treść opublikowana przez trujson
-
[B6 BDG] Moja pierwsza Audi A4 2003 Avant 2,5 163KM S-line.
środek robi robote, fajny furak
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
kolorek to wypas jak dla mnie :th: autko bardzo ladne :th: tylko mala gleba by sie przydala
-
korekta licznika
no to lipa , dobrze ze niemoja :> napewno niebede lutowal, i kupowal czegos co mi jest niepotrzebne bedzie musial sam sie uporac ze swoim problemem
-
korekta licznika
tak jak w temacie kolega z wloch mial strzala i cos mu porabali w a4 b5 i teraz za korekte licznika chca 367 euro, czy dam rade za pomoca vaga zrobic ta korekte * nazywają proszę wątki zgodnie z regulaminem forum - lukaszr
-
[B5 AFN] Problem z silnikiem (olej w zbiorniczku oraz nie grzeje wentylacja)
uszczelka pod glowica na 100%
-
Spociki w Kielcach
ja z checia bym sie pojawil ale troche daleko mam tylko 1300km ale napewno sie zjawie
-
Strefa Śmiechu
niewiadomo czy blondynka czy brunetka? http://likr.pl/tmp/710.html
-
Strefa Śmiechu
pro stret http://pl.youtube.com/watch?v=HpxZOdE_-ck
-
[B5 1Z] Lotka na tylną klapę?
zgadzam sie z tym ze na żywo wygląda jeszcze lepiej cos ma w sobie
-
[B5 AHU] Moja czarna 4-ka
ladniutka ta twoja A4-eczka :th: wielki pozytyw za zmiany
-
[B5 AFN]AUDI 1,9TDI 81kW 1999r
a no wlasnie wczoraj wieczorkiem sprzedane ;( lezka w oku sie zakrecila pociesza mnie fakt ze jeden z nowych klubowiczy ja zakupil na oczku mam b6
-
[B5 1Z] Audi A4 1.9 TDI
no no zajefajna i ten kolorek jest cacy
-
[B5 1Z] Audi A4 1.9 TDI
tez niewidze fotoskow
-
Składamy życzenia świąteczne
wszystkiego co najlepsze dla wszystkich klubowiczow
-
[B5 AFN] Skąd wziąć program VAG-COM
dolacze sie tez w niekture funkcje niemoge wejsc
-
Spociki w Kielcach
dzieki za powiadomienie grzanek85 ale mnie jedynie odpowiada niedziela w godzinach 19-20 bo ddzisiaj wylatuje do polski na dwa dzionki i z powrotem do krainy makaronu wracam jezeli niedotre (klopot z terminem)a raczej tak bedzie to prosze o kilka fotek z przyjemnoscia ogladne. ps. fajnie ze kielce ruszaja :oklaski: pozdrawiam kielczan
-
sprezyny sportowe
no niewiem jak u innych producentow ale ja kupilem sprezynki firmy FK przod -35mma tyl -40mm zalozone na seryjne amorki ijest poprostu
-
[b5 1.9 TDi AFN] Asia na 18" RS6 - potrebna porada:D
autko fajniutkie :oklaski: co do modyfikacji jak najbardziej jestem na tak
-
male pytanko
dzieki :oklaski: pozdrawiam :th: mozna usunoc nie usuwam tylko zamykam, wbrew pozorom bardzo dobre pytanie, a nie pojawiło się chyba na forum [pre_pl]
-
male pytanko
no wlasnie niewiem albo nieumiem odczytac numeru nadwozia z 1999 bo sa dwa rodzaje czesci np, do nadwozia konczacym sie tym nr. 1999 >> 8D-X-199 999 8D. lub zaczynajacym sie tym nr. 1999 8D-X-200 001 >> 8D. a ja mam nr. 8dzxa237495 nic z tego nierozumiem prosze o pomoc bo na moja mysl to bede sie kwalifikowal do tego drugiego ale wole byc pewien
-
[B5 AFN] A4 Nowe fotki...
ladniuski furak :oklaski: pogratulowac :th: jak bys kolo mnie zaparkowal to musialbym sie zastanowic ktora moja :> tylko felgami sie roznia ale twoje tez sa ok
-
[B5 ADP] Czas na moja A4 - fotki przed i po lekkich modach ;-) Zapraszam !
super zmiany i fotki tez jedyne co mnie niepasuje to obramowki chromowane tablic , wszyscy sie na nie uparli pozatym wszysto wpozadku
-
Pytanie o Spalanie :) a raczej granicę...
u mnie wychodzi od 5,5 l do 6,5 l w zaleznosci od butow kture zalozylem
-
Cena paliwa w Waszym rejonie
wlochy stacja AGIP gasolio 1,174 € benzyna 1,364 € bludisel 1,214 €
-
Nowicjusz - wątek powitalny
powitac