Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trujson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trujson

  1. sorki ale mysle zalozyc jakies gwintowane,bo jak lece do polski to przydalo by sie wyzej z 5cioma osobami i bagazem.dzieki za twoja propozycje pozdrawiam ja z tylu mam jedna zielona i jedna niebieska jak cos to ...
  2. no tylko tyle ze niunie eksploatuje we wloszech a po polsce to moze ze dwa tygodnie w roku.a ladna fela bez obnizenia to niezabardzo widzi mi sie :confused:
  3. mam zamiar obnizyc bryke ale zabardzo niewiem jak sie za to zabrac,wiem ze prosciej byloby u mechaniora,ale niema to jak samemu. i o ile mozna w dol przy 225/50r17 teraz jest orginalne
  4. tak te felusie to do RS4
  5. trujson odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Pisze sie na wszystko,mozecie na mnie liczyc,wkoncu trzeba sobie pomagac. :arrowr:
  6. bryka ze hej :eek:
  7. mi sie tez podoba twoje autko
  8. opony spoko, twarde za***iście ,trzymaja drogi super i prawie wogule niechalasuja tylko jeszcze niewiem jak na mokrym bo zalozylem je 5dni temu
  9. felunie zalozylem 17 cali , za nowe dalem 400 eurasow tylko ze sa z wloch :biggrin: opona continental 225/50R17
  10. bardzo ladna ale chlopaki maja racje co do felgi
  11. a tu juz po malym conieco To wlasnie moja niunia. ha ha .. brakuje jej tylko niskiego zawieszenia do tych felg, ale juz nad tym mysle.
  12. ladniuska
  13. Posiadam A4, 1,9TDI 110kM 1999r. jestem z niej zadowolony bardzo,tak jak z poprzedniej Audi 80 b3 :biggrin: Pozdrawiam klubowiczow. niestety niemam polskich znakow bo mieszkam we wloszech.
  14. WITAM. A PROBLEMOW BEDZIE NAPRAWDE MALO.
  15. gdzie nabyles te chromy wokolo szyb i ile dales
  16. umnie jest tosamo i wiem ze prawie u wszystkich to wystepuje :biggrin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.