Treść opublikowana przez mamci
-
[B5 AJL]Black Arrow-Czas na Detailing :]
Ciesze sie ze autko dobrze sie sprawuje i wpadlo w dobre rece. Pozdrawiam i zycze Wesolych Swiat.
-
[B5 AJL]Black Arrow-Czas na Detailing :]
hehe no raczej to tylko TDI wynagradza spalaniem
-
[B5 AJL]Black Arrow-Czas na Detailing :]
nie ma się czym chwalić... przejściowo zdradziłem markę i jest Szkodnik Octavia II ale to tak jak mówię przejściowo jak będzie coś porządniejszego będą fotki :gwizdanie:
-
[B5 AJL]Black Arrow-Czas na Detailing :]
kolega ma wlasnie 1ba co do czujnika otwarcia drzwi to raczej ciezka sprawa ... FIS z cyfrowym zegarkiem ma to w standardzie
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
ja modziłem to w AJL-u - musisz się wpiąć pod kolektor, co do miejsca montażu to wolny wybór, ja miałem na słupku, ale jakbym zakładał teraz to raczej w kratce, ze względu na to, że strasznie męczyło oczy w dłuższej trasie nocnej i musiałem to sobie zasłaniać na różne sposoby, poza tym męczące były pytania ludzi w stylu "a co to za kamerka"
-
[B5 AJL]Black Arrow-Czas na Detailing :]
do tego właśnie dążyłem brakowało mi jedynie ciemnych szyb, ale na to już nie starczyło mi zapału w końcu nowy właściciel też musi jakiś modów dokonać
-
[B5 AJL]Black Arrow-Czas na Detailing :]
cóż, właściciel sam zadecyduje - ja odradzam, a wszystko zależy od stanu dróg w okolicy zamieszkania, a częste podróże do stolicy dały mi się we znaki. O ile w lato pół biedy o tyle w zimę miałem zderzak niżej niż pługopiaskarki łyżkę grzesiek26sg - pod uwagę weź, że zdjęcie robione było na trawie/piachu
-
[B5 AJL]Black Arrow-Czas na Detailing :]
już raz autko miało taki zawias - prawda - wyglądało kozacko tylko co z tego jak nie było komfortu, a z auta ze 180KM zrobiło się właśnie takie 1.6 bo strach było depnąć, żeby miski i zderzaka nie zostawić. Dlatego kolega dobrze myśli z tym 1BE - w/g mnie to maks co może z tego być na polskich dziurach. pozdrawiam p.s zdjęcia na z zawiasem -60/-40
-
Strefa Śmiechu
- [ALL B5] Czerwone zegary - wymiana na białe
no ta ostatnia fotka wygląda dość ciekawie- [ALL B5] Czerwone zegary - wymiana na białe
ja w swoich zegarach mam diody wlutowane w płytkę... fakt moje auto poliftowe, ale zegary jeszcze czerwone z analogowym zegarem- [ALL B5] Czerwone zegary - wymiana na białe
no chyba przekładka diód będzie najprostsza ewentualnie zmiana wtyczek i przestawianie pinów w nich. Ja miałem plany bawić się w zmianę kostek ale odpuściłem- Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=M-ECMTNcewI ja bym się wkur**ł- Strefa Śmiechu
http://www.smog.pl/wideo/39008/przejazd_przez_moskwe_hardkor/ śmieszne / nie śmieszne, ale ciekawe czy gościu jeszcze żyje skoro tak sobie poczyna Alm Racing Promo 2010 -ten chyba lepszy od Kena Blocka- Strefa Śmiechu
http://motoryzacja.interia.pl/motocykle/news/ten-motor-wbija-galki-oczne-w,1521303- [ALL B5] Witam jaką paste polerską polecacie do przepolerowania lakieru w audi
owszem zgadza się, że potrzeba do tego maszyny. Ręcznie to tylko słynne K2 Tempo ale tym się człowiek namacha a efekty mizerne ewentualnie Autopolitura ale to już bardziej mleczko nabłyszczające niż ścierniwo- [ALL B5] Witam jaką paste polerską polecacie do przepolerowania lakieru w audi
w 100% polecam serie 3M FAST CUT o takie coś: http://allegro.pl/item1164803903_pasta_polerska_3m_fast_cut_plus_50417_promocja.html Kosztuje parę groszy ale jest niesamowicie wydajna. Myślę, że zdążysz sprzedać auto zanim zużyjesz butle. Co najważniejsze nie syfi tak auta jak np FARECLA po której pełno zacieków we wszystkich zakamarkach, wnękach, rantach itp.- [ALL B5] Elektryczne szyby tył. Kolory kabli i gdzie się wpiąć.
Witam, Przekopałem forum i znalazłem, wiele postów na ten temat, ale żaden z nich nie był dopięty na ostatni guzik. Otóż założyłem z tyłu elektryczne szyby, a że mam 2 angole do rozdłubania to przełożyłem całe ramki szyb wraz z wiązkami, boczkami itp. Przeciągnąłem kable przez drzwi i uciąłem nawet kawałek wiązki z auta znajdującą się w słupkach środkowych. I to na tyle... dalej nie wiem co począć. Kable w angolu ze słupka znikają gdzieś pod podłogą. Myślałem o wpięciu się gdzieś pod przednie szyby, tak żeby to działało jak należy (domykanie, automatyczne zamykanie itp itd.), ale nie wiem czy będzie to miało ręce i nogi. Drugi motyw to chciałem podpiąć je gdzieś na "krótko" ale gdzie? Może ktoś ma rozpiskę kolorów kabli bo jakieś schematy elektryczne za wiele mi nie mówią.- Strefa Śmiechu
to chyba dzieło blacharza/lakiernika z poprzednich postów: http://motonews.pl/forum/?op=fvt&t=167688&c=132&f=25&orderby=asc&start=0- [ALL B5] Licznik FIS z zegarkiem analogowym na FIZ z zegarkiem cyfrowym
oczywiście kolega zapomniał napisać, że trzeba jeszcze zaadoptować licznika do ECU (lub raczej najpierw) i wtedy jest "po problemie" A wracając do tematu, to moge wykonać gotową "przejściówkę" którą wpinasz do istniejącej instalacji a z drugiej strony "przejściówkę" wpinasz do nowego licznika. Całość na zasadzie Plug&Play. PS Mam tak zrobione u siebie :> właśnie taka przejściówka przeszła mi przez głowę - napisz jeszcze jaki koszt takiej zabawy? rozumiem, że adaptacja licznika do ECU to kwestia VAG-a?- [ALL B5] Licznik FIS z zegarkiem analogowym na FIZ z zegarkiem cyfrowym
tak jak pisałem mam całego angola więc i klucze też... co do przekładania pinów to raczej nie powinno być z tym problemu ale gorzej z tą 3 wtyką. Rozumiem, że CAN-a można pominąć ale gdzie szukać sygnałów z poszczególnych drzwi itp, których nie mam dotychczasowo. Chyba raczej będzie trzeba odpuścić - chyba że jakiś chętny magik się tego podejmie? Najwyżej zegarki pogonię dalej, a szkoda bo FIS świeci idealnie a ten u mnie już nie bardzo...- [ALL B5] 1.8 T 180KM (AJL) czy 2.6 v6 ? Co lepsze?
wporzo przemyślę... eot- [ALL B5] Licznik FIS z zegarkiem analogowym na FIZ z zegarkiem cyfrowym
czyli robótki trochę jest... powoli ochota mi przeszła choć mam te zegary i szkoda, żeby się marnowały a właśnie co z immo? wyczytałem, gdzieś, że po lifcie z tym problemu nie ma i że "samo" się jakoś koduje. a co do kostek to może tylko jakąś wiązkę podmienić czy coś... mam całego kompletnego angola i mogę rozbierać jak mi się podoba, więc może da radę to jakoś obejść podmieniając wiązki?- [ALL] Ślady po polerce lakieru
a jak nie chcesz polerować mechanicznie kup sobie Carbalsam albo Autopoliturę i będzie błysk jak u psa na wiosnę- [ALL B5] 1.8 T 180KM (AJL) czy 2.6 v6 ? Co lepsze?
hehe odpuszczać nie mam co bo od roku jest AJL od roku? albo ja jestem idiotą albo Ty nie pamiętasz kiedy kupiłeś auto 28 Październik 2009, 22:57 założyłeś ten temat :gwizdanie: ale to nic, ważne że dobrze wybrałeś bo osiągi lepsze a spalanie mniejsze niż w 2.4/2.6 tak tak temat zalożony w październiku 2009, a auto kupiłem w marcu 2009 - napisałem wyraźnie "Pytanie kieruje tak z "głupia franz" w wyniku sprzeczki ze znajomym." - [ALL B5] Czerwone zegary - wymiana na białe