Treść opublikowana przez mamci
-
[ALL B5] 2,8 193 KM czy 1,8T 150KM plusy i minusy
bierz 1.8T AJL i objedziesz każde seryjne 2.8
-
[ALL B5] Reflektory poliftowe: chrom czy czarny mat ?
shadow line to nie ta marka
-
[ALL B5] Osłona miski olejowej
pewnie po to że kolega zglebował sobie autko lub ma zamiar to zrobić, a biorąc pod uwagę nasze drogi i to co może na nich leżeć nie chce wymieniać miski i łapać oleju w kieszeń
-
[ALL B5] Czy seryjny grill można jakoś przerobić na "s-line" ?
chodziło mi tylko o rozstaw szczebelków pionowych ale widze że trzeba zacząć od środka OOOO i co O robić szczebel
-
[ALL B5] Czy seryjny grill można jakoś przerobić na "s-line" ?
no i jeszcze by się jakieś wymiary przydały, co ile te "szczebelki" itp. no i fotki fotki
-
[B5 AJL] Black Arrow :) Czas sie pochwalić
można porównać z serią na fotkach w pierwszym poście wydaje mi się że różnica raczej spora :> a co do "osiemnastek" to nie dla mnie wydaje mi się że 17" to maks na nasze drogi
-
[B5 AJL] Black Arrow :) Czas sie pochwalić
miało być -40/-40 a przez przypadek trafiło się -60/-40 i teraz wygląda tak: ciężko się przyzwyczaić bo trochę twardo jest i dość nisko na nasze krawężniki i podjazdy w bramach ale ogólnie jestem zadowolony
-
[ALL B6] Zablokowane drzwi pasażera
b6 to może nie passat ale może pomoże : http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=279061
-
[B5 ANA] Nakładki na klamki
wiem że to utlenianie ale raczej nic to do samego malowania nie ma więc nie wspominałem
-
[B5 ANA] Nakładki na klamki
racja ale już się ich nie wyczyści z tej "rdzy" (wiem że to alu i nie rdzewieje ale tak wygląda) tym bardziej że od spodu miałem to samo więc nowy lakier by długo nie wytrzymał.
-
[B5 ANA] Nakładki na klamki
ja miałem takie "purchle" na wszystkich 4 klamakach i raczej bez uszkodzenia nie udało mi się zdjąć bo pękały te takie uszka. Przykleiłem ja na klej od szyb i wszystko super sie trzyma. Poprostu musisz "od dołu" klamki zajrzeć i zobaczysz dwa takie ucha wystarczy małym śrubokrętem podwarzyć i klamka wyskakuje, ale jak napisałem wcześniej tylko jedna zachowała się w całości a reszta ma teraz pourywane jedno albo dwa zaczepy
-
[B5 AJL] Modyfikacja puszki filtra powietrza
głównie chodziło o zmianę dźwięku a nie o przyrosty... na przyrosty przyjdzie czas ale to jakimś wirusem
-
[B5 AJL] Modyfikacja puszki filtra powietrza
Być może nie ten dział, jeżeli tak to przepraszam i proszę o przeniesienie. Znalazłem coś takiego: http://clubtt.pl/forum/topics25/modyfikacje-puszki-filtra-powietrza-vt2277.htm Zanim coś "poniszcze" chciałbym się dowiedzieć co myślicie na ten temat i czy warto "naprawiać" to w ten sposób. Pzdr
-
[ALL B6] Latająca tablica rejestracyjna - polecicie blacharza ?
według mnie spawanie plastiku / żywica + mata szklana i oczywiście lakierowanie całości "żeby miało ręce i nogi"
-
[B5 AGA] Nowe hamulce
a co z jakością? słyszałem że przy mocniejszym hamowaniu strasznie się gną i po 5kkm są do wyrzucenia... wiele na ten temat jest na różnych forach, a jedyne auto w jakim się sprawdzają to FIAT CC i SC
-
[B5 AJL] Black Arrow :) Czas sie pochwalić
robi robi choć jeździłem mocniejszymi ale w automacie... i to już nie to samo wydaje mi się że lepiej 180 w manualu niż 230 w automacie. Na dniach będzie gleba -40/-40 Co do ramek wokół okien zastanawiałem się zastanawiałem i chyba wole raczej black edition
-
[B5 APU] BLACK CURRANT by PARAF
gdyby nie QUATTRO rzekłbym bliźniak
-
[B5 AJL] Moja A4 avant 1.8T.Nowe fotki:)
gut machine.... nawet nie wiedziałem że tyle da rade się rozpędzić moje autko to jeszcze sprzed chipa oczywiście? a i cb nie pomogło
-
[B5 AJL] Black Arrow :) Czas sie pochwalić
dodałem parę fotek już z naklejką klubową...
-
[ALL B5] Co zrobić z tym fantem ?
klej szewski (coś w stylu butaprenu tylko szybciej wiąże - prawie odrazu) 3zł i kawałek skóry powiedzmy 40x20cm nie pamiętam dokładnie (ja wziąłem ze starej oldschoolowej kiecki od panny także w gratisie )
-
[ALL B5] Co zrobić z tym fantem ?
jutro rano wrzucę fotki bo dziś nie miałem czasu... w/g mnie wygląda to dobrze, a osoby nie znające się na rzeczy nie rozpoznają czy to oryginał czy samoróbka[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 21:33:48_________________________________________________obiecane fotki:
-
[ALL B5] Co zrobić z tym fantem ?
ja w początkowej fazie starłem tą gumowaną warstwę z całości... wyglądało nieźle, ale w końcu wziąłem skórę i "obiłem" a raczej okleiłem to skóra... wygląda nieźle jakby ktoś chciał to mogę fotki wrzucić
-
[ALL B5] Reflektory poliftowe: chrom czy czarny mat ?
no tyle to sie domyśliłem ale czy jakiś zwyły, czy może specjalny do lamp czy jakiś "wysokotemperaturowy"
-
[ALL B5] Reflektory poliftowe: chrom czy czarny mat ?
panowie czym dokładnie malować te lampy? może macie jakiegoś toutoriala bo ja szukałem i nic nie znalazłem
-
[ALL] Naprawa wgniecenia w aucie
akurat uwierz że nie mam mam autko ze szwecji a tam najwyraźniej "nie walą" po drzwiach... ale za to mam kilka dziur po kamyczkach w lakierze i jedno poziome zagięcie jakby od wysokiego krawężnika