Treść opublikowana przez mamci
-
[ALL B5] Licznik FIS z zegarkiem analogowym na FIZ z zegarkiem cyfrowym
Witam, Otóż jak w temacie: Posiadam zegary z pełnym FIS-em ale z zegarkiem analogowym i czerwonym podświetlaniem, a chce zmienić na takie same tylko z zegarkiem w wyświetlaczu i białym cyferblatem. Różnią się one jedną wtyczką: takie mam ja a takie mam zamiar mieć Wtyczkę oczywiście mogę mieć. Z tego co zauważyłem mój FIS pokazuje jedynie otwartą klapę bagażnika, a ten drugi otwarcie poszczególnych drzwi. Ktoś wie jak to ogarnąć? Przekopałem forum, ale znalazłem tylko jak wsadzić fis do auta bez niego. Pozdrawiam
-
[ALL B5] 1.8 T 180KM (AJL) czy 2.6 v6 ? Co lepsze?
hehe odpuszczać nie mam co bo od roku jest AJL
-
Strefa Śmiechu
hahah mam nowy dzwonek na telefon warto czekać do końca
-
[B5 AEB] Problem z doładowaniem po wymianie prawie wszystkiego
chyba jak na AVJ jest w porządku... ja w swoim AJL co bym nie robił i jakbym nie cisnął mam tylko 0.5 a z tego co wiem powinno być 0.8 - 0.9 DV wymieniony na nowy z TT 225... przewody nowe a nadal ten sam problem.. dodam że na jałowym mam -0.7 . Na VAGu brak jakichkolwiek błędów. Lato idzie a ja zaczynam się powoli denerwować, że nie jest jak powinno. Na podmiankę N75 raczej brak szans.
-
Strefa Śmiechu
no jak czemu? nie ma szpery i tyle... zaspawa most i beema łapie booka jak siemasz doczytaj co to deferenecjał i jego blokada, mechanizm różnicowy itd itp... end offtopic... coś na kształt hummera z wcześniejszych postów
-
[B5 AFN] Temperatura silnika 60-70*C - po długim czasie dopiero 90*C
sprawdź sobie visko... odpal silnik weź gazetę zwiń w rulon i spróbuj zatrzymać wiatrak... jak uda się lekko to znaczy że wisko ok a jak będzie stawiać opór to zgaś silknik zablokuj tą samą gazetą wentylator i zapal silnik... zobacz czy łapie temp silnik oczywiscie na postoju
-
[B5 AFN] Temperatura silnika 60-70*C - po długim czasie dopiero 90*C
już bez zaśmiecania forum i zakładania nowego tematu podepnę się tu... jak już kiedyś wspominałem drugie auto u mnie w rodzinie to Passat b5 19.tdi AFN - miałem z nim podobny problem jak autor wątku i dziś wymieniem termostat, po przejechaniu kilku kilometrów okazało się że jest ok i wskazówka 90o a właściwie trochę ponad tak w okolicach 92o 93o i ani mniej ani więcej posprawdzałem visko... czujniki temp itp... na vagu nie ma błędów
-
[ALL B5] Przełożenie mat grzewczych w fotelach
i jak tam ruszyło coś w temacie? bo szykują mi się kubełki w jasnej skórze oczywiście polift najprawdopodobniej nie mają grzania... jakieś fotostory by się przydało... znalazłem tylko coś odnośnie naprawy ale tam za wiele na temat samych mat nie było
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
może nie youtube ale też ciekawy filmik http://www.maxior.pl/film/138976/Ciezarowka_zburzyla_kladke
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
034 145 710 B -to samo jest dla AEB jak i AJL, ja na starym miałem ten sam numer co na tym z TT ale bez N na końcu. Od któregoś roku ponoć wychodził tylko jeden i ten sam model czyli 710 N wiem... zadałem poprostu pytanie odnośnie moich wskazań i nie otrzymałem odpowiedzi... moskal zapytał więc odpowiadam dodano 02.02.2010 była okazja do sprawdzenia a i tak przy pełnym bucie jest tylko 0,5 0,6 już nie wiem co wymieniać dalej i sprawdzać... turbo wydaje się ok a po wymianie wężyków i DV cały czas poprawia się tylko podciśnienie...
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
to znacz, że dobre wskazania czy, że dobrze że przerwałem dywagacje?
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
przepraszam, że przerwę te dywagacje na temat ale u mnie znów coś wskaźnik zaczął fisiować... mianowicie dziś wymieniłem DV na ten z TT 225ps i po wymianie wskaźnik na jałowym pokazuje -0,8 a w czasie jazdy po odpuszczeniu gazu -0,9 do -1bar... czy to dobre wskazania? Nie miałem okazji jeszcze przetestować jak dmucha na pełnym bucie bo drogi śliskie i każde dotknięcie gazu = zerwanie przyczepności...
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
wreszcie widzę jak polonez "jeździ" hehe sportowy czołg osobowy
-
Strefa Śmiechu
oooo pierd****y ale rzeźnik buahahahaha a tu takie moje zrobione 15 min temu rejestracje zasłoniłem żeby nie robić reklamy temu tunnerowi szkoda że nie zdążyłem złapać przodu - standardowo przód b8 mrówkojad
-
[ALL] Czym usunąć z lakieru klej typu "Kropelka"
papierem 2k czy 2,5k raczej łatwo krzywdy lakierowni nie zrobisz... no i polerka fareclą bo tempo raczej nie da rady... co do acetonu to szukaj w sklepach kosmetycznych zmywacza do paznokci
-
[ALL] Czym usunąć z lakieru klej typu "Kropelka"
ja obstawiam papier wodny 2500 i polerka...
-
[B5 AJL] Szarpie przy odpuszczeniu pedały gazu... (1.8T 180KM) POMOCY
dump valve a według ETKA zawór odcinający... wystarczyło wpisać w google ewentualnie na forum koncentruj sie na odpowiedzi na pytanie w działach technicznych upss coś mi się pokićkało z tymi znacznikami od moderatora... pozwoliłem sobie pogrubić nie bardzo rozumiem tą adnotacje... padło pytanie więc odpowiedziałem wracając do tematu po wymianie DV na ten z TT225 szarpanie odeszło w niepamięć dzięki chłopaki
-
[ALL B6] Szwedzka wersja A4 2003....hm???
aha czyli raczej nic takiego nie posiadam... a co do kiery to nie wiem jak mam na to patrzeć ale w spisie bezpieczników mam taką pozycje a w skrzynce normalnie były w tym miejscu styki...
-
[ALL B5] Zegary a'la A5 przy starcie
u mnie jedynie pokazuje klapę bagażnika... drzwi niestety nie... jakby ktoś coś wiedział w temacie to czekam na info
-
[ALL B6] Szwedzka wersja A4 2003....hm???
ja mam b5 "szwecką" hehe grzane dupki światła po zapłonie spryski pomimo braku xenonów hmm ponoć grzana kiera ale jeszcze jakoś nie maiłem okazji sie przekonać oczywiście chyba juz w standardzie grzane spryski i lusterka podgrzewana przednia szyba (o ile to nie standard na innych rynkach) i nie wiem czy to ori czy jakaś rzeźba ale dużo dziurek w lakierze na masce i na zderzaku po kamieniach a no i kilka na szybie przedniej... jak mi się jeszcze coś przypomni to dam znać... p.s. co do stronki ze sprawdzaniem historii...działa jak należy poza liczbą właścicieli... do tej pory jak sprawdzałem to każde autko miało 8 właścicieli nawet moje hehe.... :mysli: wtyczka w bloku? gdzie szukać? z boku? z tyłu? bo może mam taki gadżet....
-
[B5 AFN] Wyłącznik AIRBAG pasażera
można dokupić 140-150zł tu numer zestawu: 8D0998521C
-
[B5 AFF] Problem z otwieraniem klapy bagażnika podczas mrozu
chyba standard... wystarczy nacisnąć 2 - 3 razy przycisk od zamykania/otwierania auta wewnątrz samochodu - u mnie pomaga w 100%
-
[B5 AJL] Niedogrzewa się... Temp. silnika i oleju na pierwszej kresce.
Dokładnie. Masz spokój na kilka ładnych lat. Kupiłeś ORI czy jakiś szajs ? ORI Termostat też planuje ori ewentualnie ten wahler
-
[B5 AJL] Niedogrzewa się... Temp. silnika i oleju na pierwszej kresce.
więc dziś utopiłem kasę w czujniku... więc przyjdzie czas na termostat ale to jak mi się kanał zwolni bo z tego co zdążyłem się zorientować to trzeba to robić od spodu - chyba że się mylę...
-
[B5 AJL] Niedogrzewa się... Temp. silnika i oleju na pierwszej kresce.
no problem w tym że wczoraj skasowałem ten błąd G62 i dziś pojeździłem trochę a po podpięciu pod VAG-a już błąd nie powrócił. zrobiłem logi jakieś marne może potem jak sie podszkolę w ogarnięciu tych cyferek to wrzucę.