Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

omario

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez omario

  1. wreszcie ktos poparl mnie :good: Cudownie, jeszcze drewienko i pokrowce na siedzenia co do drewienka to mysle ze w twojej ori bylo a gdybym mnial takie taborety jak ty no to pewnie pokrowce bym zalozyl Każda seryjna tapicerka w audi jest ładniejsza od pokrowca :gwizdanie: Typowy zestaw zwieśniaczonego wnętrza to: białe zegary, dywaniki pcv, pokrowce. Wole moją tapicerkę niż wieśniackie pokrowce. zapomiales o kolpakach i zoltych halogenach
  2. wreszcie ktos poparl mnie :good: Cudownie, jeszcze drewienko i pokrowce na siedzenia co do drewienka to mysle ze w twojej ori bylo a gdybym mnial takie taborety jak ty no to pewnie pokrowce bym zalozyl
  3. wreszcie ktos poparl mnie :good:
  4. omario odpowiedział(a) na Rafal1988Lodz temat w Audi A4 B5
    a czy jest mozliwosc wymiany tulei dolnych wachaczy ( dolny wewnetrzny)????
  5. dołacze sie do tematu.... czy jest mozliwosc wymiany samej tulei w dolnym waczaczu??? chodzi mi o przod auta i ten wygiety wachacz czyli tylny ???
  6. niezle gostek przycina na niej.... skoro ja znalazlem za 200 funtow czyli niecale 900 zl a on 1700 a tak apropo to klapke juz naprawilem i w poniedzialek wloze suszare do auta bo wczoraj mnialem wazniejsze rzeczy do roboty :banan3: heheh
  7. bylem dzis u magika od turbin ( nawet dwoch by sie upewnic) i oboje stwierdzili ze te pekniecia nie sa szkodliwe ze to od wysokej temperatury i ze to norma i nie mam sie tym martwic..... wirniki sa w dobrej kondycji jedyne co to klapka od WG ktora sztrasznie chalasowala... zastanawiam sie czy mozna ja na stale przymocowac by nie drzala????
  8. heh... dobre pytanie:D najlepiej tyle co nic :D ale wiesz wstrzymam sie do soboty bo jutro moze znajde cos w mojej okolicy..... jezeli nie to w sobote sie dogadamy ok
  9. ile bys chcial za to??
  10. a mozna wymienic tylka te zeliwna czesc???
  11. no tylko ze uzywki k04 nie kupie raczej.... ale faktycznie lapeij kupic uzywke ale ori... moze ktos wie w jaki sposób mogla mi popekac ta moja suszarka??? przeciez wyglada to na solidna rzecz..... czyzby od temperatury???
  12. musze wymienic turbine gdyz moja w czesci "cieplej" jest w kilku miejscach peknieta....... ori k04 to zbyt wiele jak ma moj gust.... a moze cos takiego ???? (cena mnie kusi) http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=400063578970#shId pochodzi troche czy to zwykly szajs ???
  13. witam. czy w silnikach AJL byly montowane inne turbiny niz w silnikach 150 konnych??? musze wymienic turbine w swojej a4-ce i teraz zastanawiam sie czy musze szukac spacjalnie do mojego modelu czy po prostu do 1.8t... jesli ma ktos mozliwosc podac model turbinki jakiej powinienem szukac to bylbym wdzieczny...
  14. Witam.... temat dotyczy golfa 4 z silnikiem 1.4 benz...( jezeli nie pasuje tu to prosze o usuniecie) problem jest taki ze gdy dojezdzam do skrzyzowania to zdaza sie czasami ze auto poprostu gasnie( spada z obrotow i koniec - gasnie) probowalem vaga podlaczyc ale nie chce czytac mi kanalu engine od czego powinienem zaczac??? swiece? filtry? jak ktos moze pomoc to z gory dzieki
  15. ja wsadzilem zamiennik o srednicy 72 i zaaaadnej roznicy nie ma.... przeglad sie zbliza wiec musze kata wsadzic z powrotem.... nie wiem czy zaloze jeszcze tego " weza ogrodowego" heheheh
  16. Ale o jakiej Ty mocy mowisz hehehe
  17. lozysko wymienilem..... ale mialem spory problem z odkreceniem sruby przegubu . byla tak zapieczona ze po odkreceniu musialem wymienic na nowa drugi problem to czujnik abs,,,nie dalem rady go odkrecic..... reszta bez problemu... jednak po zlozeniu wszystkiego do kupy slysze jakies piski (ocieranie sie gumy) z tego kola mozliwe ze to z dolnego mocowania wachacza??? - dokrecilem go jako pierwszego... gorny dopiero po opuszczeniu auta
  18. czesc... ktos wie jaki jest wymiar tego lozyska ???? bo próbuje zamowic i tu niespodzianka ?? SKF ma wymiar 82 x 43 mm RUVILE ma wymiar 75 x 37 mm i co teraz?????
  19. no u mnie byla ok a po wymianie lozyska zrobilem juz okolo 30 tys wiec warto bylo w ten sposob to naprawic
  20. ja naprawialem u siebie i koszt byl smieszny ( 30 zl) wyjalem podpore wybilem z niej lozysko pojechalem do sklepu i kupilem najlepsze jakie mieli ..... jednak warunkiem jest ze masz gume ok..... jak juz bedziesz tak robil to pamietaj o naznakowaniu walu by zlazyc go tak samo!!
  21. widze ze ktos znowu poruszyl ten temat...... duzo czasu spedzilem by sie dowiedziec co z tymi tarczami..... i SĄone ORI... wystarczy weijsc na strone www.autotrader.co.uk i wyszukac sobie a4 b5 z silnikiem AJL (180ps) po lifcie.... i kazda jaka znalazlem miala biale tarcze.... a ty Chrupek80 widziales ja na zywo ze wiesz jak to wyglada???? a oto 1. http://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201010354268263/sort/priceasc/usedcars/fuel-type/petrol/engine-size-cars/1-7l_to_1-9l/model/a4/make/audi/postcode/bt248rj/page/1/keywords/quattro/radius/1500?logcode=p 2. http://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201009353919416/sort/priceasc/usedcars/fuel-type/petrol/engine-size-cars/1-7l_to_1-9l/model/a4/make/audi/postcode/bt248rj/page/1/keywords/quattro/radius/1500?logcode=p 3. http://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201009353981529/sort/priceasc/usedcars/fuel-type/petrol/engine-size-cars/1-7l_to_1-9l/model/a4/make/audi/postcode/bt248rj/page/1/keywords/quattro/radius/1500?logcode=p 4. http://www.autotrader.co.uk/classified/advert/200946346056979/sort/priceasc/usedcars/fuel-type/petrol/engine-size-cars/1-7l_to_1-9l/model/a4/make/audi/postcode/bt248rj/page/1/keywords/quattro/radius/1500?logcode=p Macie 4 inne auta tez z bailymi zapewne NIe ori zegarami !!
  22. Powiedzcie mi jakiej marki najlepiej kupic lozyska do quattro na tyl i czy da rade wymienic je bez prasy??
  23. ja tez mam tak rano ze po odpaleniu zapala mi sie kontrolka od ABS ( dazylo mi sie to moze 3 razy).... ale dodam ze aku mam stare i jak odpalam to kreci dosc ciezko wiec prawdopodobnie jest to przyczyna
  24. dzis naprawilem blad air baga ale vag pokazal nowy blad : 18010 P1602 Terminal 30 źródła zasilania (B+) – niskie napięcie powie mi ktos co to??? moze to byc zwiazane z tym ze podczas naprawiania bledu poduchy odlaczylem aku i wywalilem fotel :: no i vagovalem po ponownym podlaczeniu i wtedy pokazalo ten blad
  25. tak wiec wkolo soczewki jest ring na ktorym sa napunktowane dziurki a dokladnie jest ich 12 nabylem droga kupna :gwizdanie: biale ledy o srednicy 3 mm no i planuje powiercic te dziurki i wstawic tam diody jako postoj widzialem taki patent w range roverach no i ladnie to wygladalo wiec pomyslalem ze mozna by pomyslec o takim czymas w OOOO mysle ze ladnie bedzie to wygladac w polaczeniu z xenonem gdyz teraz nie bardzo mi sie to widzi [br]Dopisany: 04 Luty 2010, 22:58_________________________________________________ hmmmm najpierw to musze przylozyc sie do rozlozenia ...zeby bylo co skladac heheheh ale mam dobry klej wiec powinno byc spoko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.