Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. Witam szanownych kolegów Wiem że temat był już omawiany kilka razy ale mam pewien kłopot dotyczący zderzaka po liftingu 99 r mam zamiar założyć go w roczniku 95 wiem że będę musiał wymienić ślizgi te w błotnikach. Lecz mam mały dylemat jak patrzyłem w etce na zderzaki to wydaje mi się że jest większe rozcięcie na grill może mi się wydaje tylko nie wiem czy maska różni sie z modelu 95 od 99 oprócz spryskiwaczy których nie ma w 99 bo już z głupiałem prosze o pomoc załączam fotki z etki
  2. To jest poto aby siedzenie regulować przód tył jeżeli ci nie chodzi przód tył to masz do wymiany ślizgi fotela
  3. grippen odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    R8
  4. u mnie wiatr i sypie śnieg pogoda poprostu jakby tak nie wiało to mogło by być ok
  5. widzę że spocik był zajefajny kur....a :wallbash: szkoda że mnie nie było a tak chcialem być dajcie więcej fotek
  6. jeszcze mi zostaje espero albo matiz ale przecież nie będe robił wiochy jak bym przyjechał takim złomem
  7. mam nadzieje mówi że dziś wyklepie troche szpachli da a jutro pojedzie po lakier a lampa kiedy ??? czy to ja mam kupić lampe czy co już niewiem
  8. ykk co wyrobi [br]Dopisany: 21 Listopad 2007, 14:12 _________________________________________________ja za jedną dałem 500 zeta a ja chce mieć ori ;(
  9. poszła jedna lampa lewa i lekko przód i błotnik ale nic takiego poważnego samochód na chodzie jeździ oddałem dziś do mechanika i pewnie troche skrobnie mnie bo lampa sam ile kosztuje naszczęście że nie zmojej winy i od tamtego się ściagnie troche kasy
  10. Angela ja sie nie wyłamuje i nie denerwuj się na mnie to nie moja wina
  11. mój przyjazd stoi pod znakiem zapytania ???? bo dziś rano miałem nieszczęśliwy wypadek mała stłuczka i troche mam przód rozbity :wallbash: i niewiem czy sie lakiernik wyrobi do soboty a tak chciałem być na spocie :wallbash: ;( ;( przepraszam [br]Dopisany: 21 Listopad 2007, 13:43 _________________________________________________kur.... mać ja to mam cholera pecha
  12. zabaczymy jescze też może być pod LIDLEM koło plusa jakieś 100 m koło tej stcji paliw koło ulicy Dygańskiego
  13. Angela wiesz już gdzie :>
  14. jak się jedzie od Kielc na Busko to się przejeżdża koło niego koło ronda taki duży hiper market trudno go nie zauważyć
  15. jak już mam dojechać do Buska to ja proponuje parking w PLUS Discount na przeciwko stacji paliwowej Angela pewnie wiesz gdzie będziesz miała ją po drodze tak może być
  16. a czemu n ie kw ;( ;( ;( ;( dajcie znać ok jak i gdzie bo już zgłupiałem
  17. tylko ma być oooooogromny
  18. a nie lepij Kazimierza Wielka hi hi[br]Dopisany: 19 Listopad 2007, 09:56 _________________________________________________wpadajcie do mnie i razem uderzymy na Tarnów odemnie jakieś 50 Km jest
  19. No ja jestem zdany na was
  20. zapaliłem silnik zobaczyłem że się nie świeci i zgasiłem a teraz jeżdze z odpięta wtyczką bez czujnika (bo chyba musze ten czujnik kupić) i też nic nie świeci
  21. oczywiście Angela napewno dopisze fajna grupa sięzbiera na spota hi hi
  22. cholerka to teraz niewiam czy wlewać czy oddać i kupić inny na nalepce ma napisaną norme 500.00 i 505.00 może taki być do TDI
  23. ja dziś kupiłem Mobil 1 Formula S 10 W 40 półsyntetyk taki miał wcześnie jest to dobry olej czy nie
  24. wiem ze zartowalas ale umnie śnieżyca
  25. Ja maruda nie tylko widze że planujecie inną drogą lecieć wiem że mielibyście bliżej o kilka kilosów ale mam nadzieje że i tak wpadniecie po mnie będe wdzięczny, zobaczymy co i jak[br]Dopisany: 15 Listopad 2007, 13:07 _________________________________________________przepraszam chciałem zapytać czy nie wie ktoś czy moge kupić czujnik ten w zbiorniku wyrównawczym od płynu do chłodnicy jaki numer ma czy jest on tylko dostępny z całym zbiornikiem może ktoś wie jak to sprawdzić czy działa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.