Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. jest rozpiska co i jak w dziale warsztat a i tak masz blisko do mnie więc coś tam zawsze mógłbym pomóc
  2. z tym zapalaniem po zapłonie nie wiem wcześniej miałem fisa z 95 roku i po zapłonie nie zapalało się nic tzn tylko kilometry dopiero jak włączyłem światła to świecił licznik i konsola z nawiewami oraz kratki. A jak włożyłem od licznik z fisem od A4 wyd że już pełny II lift z białym podświetleniem tylko anglik to świeci od razu po przekręceniu w pozycje zapłon oświetlenie konsoli środkowej i przycisków może tak powinno być
  3. mi też mówili że daj do lakiernika itp ale trochę się znam na malowaniu i już malowałem komuś samochody więc. Ja nie pisze że się nie da tylko najgorsze są duże elementy pamiętaj i kompresor 50L troche mały zajeździsz go. Ja sobie pożyczyłem pistolet z firmy gdzie brachol pracuje nie wiem jakiej firmy ale ładnie malował dosłownie jak się go ustawiło to 1/3 drzwi na raz. Co do tego 50l jak bedzie ci się kończyć ciśnienie to zacznie ci pluć. ( późniejszy efekt cię zabije po takim czymś ) Ile warstw kłaść ?? wszystko zależy na jaki będziesz malował sądząc po profilu masz srebrny więc, matujesz go papierem wodnym dokładnie, i malujesz podkładem lub też możesz bazą jak już chcesz u mnie kładłem 3 razy bazę czekasz z 10-15 minut w zależności od temperatury aby baza podeschła ( musisz uważać żeby za bardzo nie wyschła bo wtedy klapa i klar ci będzie później odpadał) i na to dajesz 2-3 warstwy klaru i to tyle. Ostatnie zdanie pamiętaj zajeździsz kompresor to nie jest maluch ewentualnie pożycz sobie od kogoś kompresor większy działaj ---------- Post dopisany at 08:46 ---------- Poprzedni post napisany at 08:38 ---------- 1,5 L powinno starczyć spokojnie bo i tak to sie rozcieńcza rozcieńczalnikiem. Ja miałem u siebie taki przypadek że łądnie wszystko wyszło tylko na jednych drzwiach strasznie się ważył lakier na podkładzie i tu było :shock3: bo cały samochód walnąłem w podkładzie takim samym. We wszystkich miejscach ok tylko na pieprzonych drzwiach się warzył. i musiałem całe drzwi jechać papierem ściernym do tego momentu co fabryczny podkład. A gdyby zaczoł się ważyć u ciebie na kilku elementach ( tu jest tylko Gdyby ). Do tej pory nie potrafię wytłumaczyć dla czego się ważył
  4. Novol to dobra firma Są różne fora na temat malowania. Sam malowałem swój samochód w czarną perłe i powiem ci ze nawet ładnie to wyszło ale wszelkie nie dociągnięcia (skórka pomarańczy zostanie zlikwidowana polerką a le to tylko na dwóch elementach gdyż już za mało ciśnienia było ale tym się nie martwie bo zlikwiduje się polerką) Pamiętaj podstawa to dobry kompresor ja mam 200L , jak piszesz że masz 50L to zapomnij one wystarczą na błotniki lusterka. Aby ładnie wyszło to ustawiasz ciśnienie wychodzące max 4 atmosfery i jedziesz ale na pewno nie przy zbiorniku 50 L. Ja też malowałem u kumpla w garażu ( dość spory i czysty)
  5. tak siedzę i myślę może ten licznik jest z automata i dla tego nie było w niebieskiej wtyczce tych pinów 3 i 31 są puste miejsca (może komunikował się po canie) ale gdy dołoże piny i podłącze tak jak powinno być to powinno być wszystko ok i będzie wskazywał ?? z tyłu licznika pisze A4 VDO nr licznika 8d0 920 980 A czy można powiedzieć że to z automatu czy nie i który to rok
  6. aha no to spoko bo właśnie nie mam tych przewodów wcale w niebieskiej wtyczce i dlatego sie zastanawiam
  7. i właśnie nie wiem jak zrobić czy przełożyć czy zostawić
  8. pany takie pytanko czy jeżeli nie mam w niebieskie wtyczce pinów to musz je dołozyć bo ze schematu wychodzi ze wżółtej kostce 26 pinowej pin 6 - vehicle sped signal 1 pin 7 - vehicle sped signal 2 a wzielonej kostce nie mam kabelków w gnieździe czy mam je dołożyć do niebieskiej wtyczki i zaco te piny odpowiadaja za predkość
  9. na razie robie jak w ori nie będzie przejściówek tylko utne i wlutuje nowe wtyczki i będzie git
  10. oczopląsu dostaje przecież to proste spadam nara
  11. dobra ostatnie pytanko który pin jest od drzwi kierowcy aby wyświetlało otwarte drzwi dobra już wiem 21 pin w niebieskij 32 pinowej już oczopląsu dostaje pier**le ide się żoną zająć
  12. oczywiście do mojego biednego rocznika bo chce to zrobić wsztko ładnie pięknie jak w ori nie na przejściówkach teraz miałem przejściówki ale z niektórych się kabelki pourywały a kontrolke od świec żarowych podłączam pod przekaźniczek bo tak teraz miałem czy normalnie kabelkiem z żółtej wtyczki i będzie chulać
  13. spoko więc będe działał w tutorialu jest jeszcze jedna niewiadoma ktoś pisał o sygnale spalania 25 pin to ma być kostka niebieska czy zielona w tutorialu jest że kostka niebieska aktoś pisał o zielonej
  14. Ćwiara a w moim liczniku jesteś pewny że jak zmostkuje to będzie ok i czy ja mam potencjometr takie coś na pierwszej fotce niebieskie z takim kołkiem gałką da sie kręcić max min rozjaśnianie jak myślisz mostkować czy coś się zj**ie licznik chyba poliftowy z zegarkiem cyfrowym i białym podświetleniem
  15. aha w tym tutorialu jest chyba błąd dotyczy wtyczki żółtej 24 pin immo napisane jest żeby podłączyć do niebieskiej wtyczki 32 pinowej a powinno być chyba do zielonej proszę o potwierdzenie ---------- Post dopisany at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany at 10:53 ---------- aha i jeszcze tak z tego turtiala kabelek z zółtej kostki 24 pin moge podłączyć do nóżki od diody jak ją wylutuje czy źle myśle
  16. cwiara rozebrałem i to cos wygląda tak i co mam zmostkowac razem narysuj abym miał podswietlenie deski mocne bo teraz ledwo widac
  17. kuźwa albo taki tempy jeste m to jest fotka z tyłu i zaznaczyłem tam gdzie to coś jest wlutowane ale to nie foto dioda chyba
  18. Najlepiej zrobić mostek na fotodiodzie w liczniku. Pytałeś jeszcze o diode immo. Nic z nią nie zrobisz, albo wylutować albo zakleić czymś pod tarczką. a z airbagiem co mam zrobić które piny zmienić lub coś innego ---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 19:39 ---------- piszesz że trzeba zrobić mostek ale to mam kabelkiem połączyć na liczniku przy przy fotodiodzie czy chodzi ci o kabelki przy kostkach
  19. pany powiedzcie mi jeszcze jedno nie gaśnie mi airbag co mam zamienić aha i zauważyłem jedną rzecz że jak jest ciemno to nawiewy są podświetlone słabiej a jak poswiece latarką w licznik to się rozświetlają da się coś z tym zrobić czy aby było jaśniej
  20. za A4
  21. spoko Karolu heh akurat będzie na kwiatki jutro hehe Na kwiatki to ty wczoraj już zarobiłeś :decayed: dzięki Tadziu za spotkanie
  22. Dobra Pany liczę na krótką odpowiedź mam liczk kupiony z polifta anglik benzyna białe podświetlenie cyfrowy zegarek do tego tarcze zmienione na tdi wszystko jest tak jak powinno. Jest możliwość zrobienia tego imobilizera aby nie migał chodzi mi o to że przecinam ścieżki od diody i w ich miejsce wlutuje dwa kabelki od puszki od immo tylko które dokładnie. Następne pytanko to piszczał o płynie chłodzącym ale to już rozwiązałem i zmostkowałem wtyczkę od czujnika. Natomiast nie piszczy gdy otworze drzwi na włączonych światłach ustawia się go jakoś czy może w poliftach było to sterowane z modułu komfortu. I jak zrobić aby każde drzwi pokazywało na fisie taki mały rysunek co gdzie jak z diodą prostowniczą i jakiej właściwości. Może trzeba krańcówki wymienić ???. Liczę na waszą pomoc bo przecież dla was to 10 sekund pisania a i czy nie powinny się palić cyfrowy zegarek i kilometry po otwarciu drzwi czy nie czy to też było po komforcie sterowane:decayed:
  23. wczoraj kupiłem za śmieszną kase z przejściówkami z polifta z białytm podświetleniem tyle że anglik ale tarcze dostałem na wymianę kolor miodzio
  24. już znalazłem będzie ok tylko jeszcze musze pomyśleć jak krańcówki podłączyć aby na fisie to fajnie wyglądało ale chyba trzeba krańcówki zmienić bo te co są to one są połączone razem chyba, i mam jeszcze światełka w tapicerce i chce żeby to świeciło jak przetnę krańcówkę
  25. spoko dzięki tak tylko pytam daj linka do tych schematów nie mogę znajść a wiem że były fajne rysunki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.