Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. I ty trzeźwy jesteś, jak mnie się urodził pierwszy syn to kurcze przez 5 dni piłem GRATULACJE
  2. może się da zawsze można sprawdzić
  3. po której stronie prawa czy lewa. Może spróbować zdemontować schowek pasażera lub po stronie kierowcy i było by jakieś podejście z boku
  4. Niestety licznik się uwalił
  5. Tak jak kolega wyżej szukaj skrzyni EEN, ja mam 95 rok i też 1Z i oczywiście skrzynie z paska z 2001 roku o oznaczeniu EEN i pasuje bez problemu
  6. Jeżeli chodzi ci o listwę wewnętrzną ona jest na zatrzaski ciągniesz mocno do góry. Natomiast jeżeli chodzi o tą listwę zewnętrzną co jest na progu to masz ją przyklejoną na taśmie
  7. Ostatnio wymieniałem sam kompresorek tyle tylko że w A3 i wirniki są inne ale to nie ma znaczenia wystarczy że kupisz sam kompresorek i go wlutujesz
  8. najprawdopodobniej synchronizator
  9. u mnie też jak wykonam test zegarów wskazówki od temperatury oleju oraz ładowanie nie poruszają się więc chyba tak ma być
  10. Dzięki Marcin za zaproszenie pojadę koło cmentarza i i później naseminaryjską będzie chyba bliżej
  11. Panowie z pod WTC na Ulice Mickiewicza daleko jest , i czy przypadkiem jakiś robót drogowych nie ma
  12. ja tylko nie rozumiem czemu leżała ponad 24h na magazynie doręczającym zrypałbym na czym świat stoi i tyle ale nie martw się na pewno dojdzie w poniedziałek
  13. To jest firma troszkę ..... z tego wynika ze powinieneś mieć przesyłkę wczoraj bo o 5 rano była na magazynie doręczającym. I Kurier pewnie sobie poleciał w h...ja i dziś bedzie sz miał na 40% ale mało prawdopodobne 100% w poniedziałek
  14. Robię w Kolporterze więc jeśli przesyłkę wysłał w czwartek do 15:00 to k**wa powinieneś mieć ją w piątek zależy jeszcze jaka odległość i skąd nadał
  15. Przemo zależy jak paczka nadana jeśli termin doręczenia weekend to będziesz mieć dziś jak nie to dopiero w poniedziałek że została wydana kurierowi to nieznaczy że otrzymasz dziś ---------- Post dopisany at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:53 ---------- Koszt dostawy w sobotę to jest 25 zł dopłaty
  16. źle przetoczone tarcze miałem to przy swoich identyczne objawy więc się wkurwiłem i powiedziałem że więcej nie przetoczę wolałem zrobić swap u mnie za przetoczenie wołają 50 zł za szt więc bez sensu najgorzej to jak się nagrzeją i chcesz hamować ze 120 to aż serce miałem w gardle myślałem że kierownice urwie ---------- Post dopisany at 16:00 ---------- Poprzedni post napisany at 15:57 ---------- jeżeli mówisz że jak podniesiesz koło i jest cisza to chyba nie łożysko, koła masz wyważone dobrze:decayed:
  17. obstawiam że tarcze masz zwichrowane i częsie
  18. :jerk: wow fajnie to wygląda co to za rodzaj materiału na listwach ---------- Post dopisany at 08:22 ---------- Poprzedni post napisany at 08:19 ---------- ja wczoraj siedziałem i patrzyłem tą pompke jeszcze u siebie i powiem tak jak wleje wode samą to masakra jest też trzeba jebnąć. Ale sprawdziłęm też takie coś że wlałem 0,5L ludwika do naczyń i wodę to chodzi ok ( tak jakby piz.... musiała mieć poślizg) ale będe kombinował dalej
  19. będą pasować nie trzeba nic przerabiać
  20. szukaj silniczków od punta 2 tanie i pasują P&P ja mam u siebie takie SILNICZEK LAMPY FIAT PUNTO II (1999-2003) (2612661457) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. masz tanio bo nie każdy o tym wie że mogą pasować
  21. kmam nadzieje że jarzma też dobrze dokręciłeś ja miałem też po wymianie na 288 stukanie a jak lekko hamowałem to ustawało i winą było źle dokręcone jarzma:decayed:
  22. Ja niestety musiałem zrywać wszystko tak się zapieniłem że szok. Mogłem przynajmniej tylnie i tylną zostawić. Tylne boczne mogą być przyciemnione dowolnie tak samo tylna możesz nawet czarną farbo zamalować. Natomiast czołowa ma mieć przepuszczalność 75% a boczne przednie 70%

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.