Treść opublikowana przez grippen
-
Spociki w Kielcach
Ja jestem za co wy na to i gdzie
-
Spociki w Kielcach
Więc dobrze pisałem że czas zamknąć a tak na poważnie może byśmy się stykneli w którąś niedziele np za tydzień ewentualnie jakiegoś grilla na zakończenie lata zrobić itp:whistling:
-
Wolna złączka do czego???
nie jest to przypadkiem wtyczka od czujnika poziomu płynu zobacz tak namacalnie czy masz czujnik od dołu zbiornika
-
Czy do Zmiany z 288mm na 312mm wystarczy nowa tarcza i jarzmo??
jeszcze musisz pamiętać o feldze minimum 16"
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tadziu musimy się zgadać to byśmy razem podskoczyli do niego ja będe chciał żeby mi wyciągnął pin i zakodował kluczyk jeszcze jeden. A to dla niego 3 minuty roboty
-
Spociki w Kielcach
- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Karol 1. Grzanek85 2. Nosb KIELCE- Spociki w Kielcach
oj nie ładnie nieładnie czyli co zamykać cały dział świętokrzyskie- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tadzik nie wiesz co zrobić podjedź do naszych speców jest ich dwóch i ogarną tą w 2 godzinki- Nakładka, roleta kierownicy
na dniach będe montował i zobaczymy czy podejdzie oczywiście z polifta. Zawsze można zrobić przeszczep zobaczymy co i jak- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
kupowałem u nas w motoryzacyjnym płaciłem 30 zł za pomke podasz ten numer i ci ją sprowadzą firma Topran 4A0 955 651B dziurkę bo ta pompka ma taki jakby odpowietrznik i trzeba ją wcisnąć w boczną dziurkę- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ja już obczaiłem nawet w liczniku jak podam na mase pin 9 to sie pluje o brak płynu a jak odłącze od masy to płyn jest spoko. Zdemontowałem zbiorniczek ale i tak trzeba dziurke wywiercić aha u mnie jest wtyczka z trzema pinami tylko bede musiał kabelek uciąć i poprowadzić. Tylko musze jeddna sprawę z szogunem załatwić :wallbash:- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Przemo czujnik obcykany teraz tak się zastanawiam nad taką opcją jak u ciebie jest skoro podałeś pin 9 na masę to teraz jak byś zakodował licznik na 04140 to powinno ci drzeć ryja o braku płynu. Ten czujnik działa na takiej zasadzie ze jak jest płyn to mase w pomce rozłącza, a jak brakuje płynu to mase złącza. Tak było w przedliftach, po lifcie zasada działania czujnika jest inna na odwrót mozesz sprawdzić i zakodować licznik bo chce sie upewnic czy będzie u Ciebie darło ryja o płyn jak masz pin 9 z masowany- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Przemo zobaczymy może się uruchomi dam znać jutro ale jak teraz nie poszło może musi mieć sygnał niewiem jak nie pójdzie to ci ja dam- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
mam wezme kuźwa wiadro i będe kombinował ale chyba nic z tego nie będzie bo skoro teraz nie pokazuje to pewnie nie będzie:facepalm:- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
to może to powinno być inne kodowanie kurcze. Bo poco zakładać czujnik i ciąć kable skoro i tak nie będzie działał ??? skoro teraz jest kod 04140 i nie podpiety kabelek z pinu 9 pod mase to przecież powinien drzeć ryja ---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ---------- jutro pokombinuje z tym czujnikiem w misce czy czymś innym i będe patrzył co i jak jak nic nie pokarze to dam spokój z czójnikiem- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wiem tylko chodzi mi gdy nie mam czujnika i niepodłączona jest masa pod kostke a ustawiony mam kod 04140 to powinien drzeć przecież ryja jak nawet uaktywnie kodem- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
panowie kodowanie w liczniku mam 00140 zmieniłem na 04140 fis jeszcze nie podpięty nie powinno krzyczeć że za mało płynu bo u mnie nie pokazuje ? przecież powinien nawet jeśi fis nie całkiem podłączony np jak wpisze kodowanie 05140 to krzyczy o kończących się klockach- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Fajna padlinka- Nakładka, roleta kierownicy
Panowie czy nakładka roleta kierownicy podejdzie z modelu liftowego do przedlifta chodzi dokładnie o tą: Osłona obudowa kierownicy audi a4 B5 (2542352415) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ona ma numer 8D2 858 345 jak patrze w Etce to też numer występuje w roczniku 95, ale też jest inny numer 8D1 858 345 Czym się różnią te początki numerów 8D1 od 8D2- Spociki w Kielcach
Faktycznie coś się nie możemy zebrać panowie co jest z wami- Problem z wpisaniem kodu do radia concert
ma się zamienić na ---- trzeba czekać i to dość długo- Problem z wpisaniem kodu do radia concert
ja jak miałem wcześniej concerta i dzieci mi go zablokowały też musiałem czekać i to długo coś koło 3 godzin jak nie więcej- Problem z wpisaniem kodu do radia concert
czekaj czekaj. słyszałem że niektórzy szpece wkładają radio do zamrażarki aby troszkę go przemrozić- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Marcin tylko licznik poliftowy jest inny i chyba tej kostki czarnej tam nie ma nie wiem. Pucek masz tą kostkę czarną - Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5