Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. Ja jestem za co wy na to i gdzie
  2. Więc dobrze pisałem że czas zamknąć a tak na poważnie może byśmy się stykneli w którąś niedziele np za tydzień ewentualnie jakiegoś grilla na zakończenie lata zrobić itp:whistling:
  3. nie jest to przypadkiem wtyczka od czujnika poziomu płynu zobacz tak namacalnie czy masz czujnik od dołu zbiornika
  4. jeszcze musisz pamiętać o feldze minimum 16"
  5. Tadziu musimy się zgadać to byśmy razem podskoczyli do niego ja będe chciał żeby mi wyciągnął pin i zakodował kluczyk jeszcze jeden. A to dla niego 3 minuty roboty
  6. Karol 1. Grzanek85 2. Nosb KIELCE
  7. oj nie ładnie nieładnie czyli co zamykać cały dział świętokrzyskie
  8. Tadzik nie wiesz co zrobić podjedź do naszych speców jest ich dwóch i ogarną tą w 2 godzinki
  9. na dniach będe montował i zobaczymy czy podejdzie oczywiście z polifta. Zawsze można zrobić przeszczep zobaczymy co i jak
  10. kupowałem u nas w motoryzacyjnym płaciłem 30 zł za pomke podasz ten numer i ci ją sprowadzą firma Topran 4A0 955 651B dziurkę bo ta pompka ma taki jakby odpowietrznik i trzeba ją wcisnąć w boczną dziurkę
  11. ja już obczaiłem nawet w liczniku jak podam na mase pin 9 to sie pluje o brak płynu a jak odłącze od masy to płyn jest spoko. Zdemontowałem zbiorniczek ale i tak trzeba dziurke wywiercić aha u mnie jest wtyczka z trzema pinami tylko bede musiał kabelek uciąć i poprowadzić. Tylko musze jeddna sprawę z szogunem załatwić :wallbash:
  12. Przemo czujnik obcykany teraz tak się zastanawiam nad taką opcją jak u ciebie jest skoro podałeś pin 9 na masę to teraz jak byś zakodował licznik na 04140 to powinno ci drzeć ryja o braku płynu. Ten czujnik działa na takiej zasadzie ze jak jest płyn to mase w pomce rozłącza, a jak brakuje płynu to mase złącza. Tak było w przedliftach, po lifcie zasada działania czujnika jest inna na odwrót mozesz sprawdzić i zakodować licznik bo chce sie upewnic czy będzie u Ciebie darło ryja o płyn jak masz pin 9 z masowany
  13. Przemo zobaczymy może się uruchomi dam znać jutro ale jak teraz nie poszło może musi mieć sygnał niewiem jak nie pójdzie to ci ja dam
  14. mam wezme kuźwa wiadro i będe kombinował ale chyba nic z tego nie będzie bo skoro teraz nie pokazuje to pewnie nie będzie:facepalm:
  15. to może to powinno być inne kodowanie kurcze. Bo poco zakładać czujnik i ciąć kable skoro i tak nie będzie działał ??? skoro teraz jest kod 04140 i nie podpiety kabelek z pinu 9 pod mase to przecież powinien drzeć ryja ---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ---------- jutro pokombinuje z tym czujnikiem w misce czy czymś innym i będe patrzył co i jak jak nic nie pokarze to dam spokój z czójnikiem
  16. Wiem tylko chodzi mi gdy nie mam czujnika i niepodłączona jest masa pod kostke a ustawiony mam kod 04140 to powinien drzeć przecież ryja jak nawet uaktywnie kodem
  17. panowie kodowanie w liczniku mam 00140 zmieniłem na 04140 fis jeszcze nie podpięty nie powinno krzyczeć że za mało płynu bo u mnie nie pokazuje ? przecież powinien nawet jeśi fis nie całkiem podłączony np jak wpisze kodowanie 05140 to krzyczy o kończących się klockach
  18. Panowie czy nakładka roleta kierownicy podejdzie z modelu liftowego do przedlifta chodzi dokładnie o tą: Osłona obudowa kierownicy audi a4 B5 (2542352415) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ona ma numer 8D2 858 345 jak patrze w Etce to też numer występuje w roczniku 95, ale też jest inny numer 8D1 858 345 Czym się różnią te początki numerów 8D1 od 8D2
  19. Faktycznie coś się nie możemy zebrać panowie co jest z wami
  20. ma się zamienić na ---- trzeba czekać i to dość długo
  21. ja jak miałem wcześniej concerta i dzieci mi go zablokowały też musiałem czekać i to długo coś koło 3 godzin jak nie więcej
  22. czekaj czekaj. słyszałem że niektórzy szpece wkładają radio do zamrażarki aby troszkę go przemrozić
  23. Marcin tylko licznik poliftowy jest inny i chyba tej kostki czarnej tam nie ma nie wiem. Pucek masz tą kostkę czarną

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.