Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. Zrób tak jak ci koledzy piszą. 1 złe wpisanie kodu blokada radia na około 15 min 2 złe wpisanie na 30 minut 3 złe na około godzinę lub dłużej zostaw auto na zapłonie i czekaj
  2. dość często padają żarówki wystarczy że odepniesz kostkę i włączysz a tu zonk dwie spalone wymień i po kłopocie
  3. dziś zobaczę co i jak ale to wygląda tak że jak dodam trochę gazu to wspomaganie jest. Spróbuje dziś jeszcze raz zlać i zalać nowym ---------- Post dopisany 10-08-2012 at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany 09-08-2012 at 13:21 ---------- Chyba się samo naprawiło bo teraz ok chodzi ale dla świętego spokoju będę ściągał płyn strzykawką i zalewał nowym
  4. to ogarnij i powiedz czy łatwo tą pompkę wymienić. Kuźwa ja też do Przema pytania na pw wale a nie mam czasu zacząć. Tak z ciekawości sobie sprawdziłem błędy i wyszedł mi jakiś błąd w liczniku 661 ale to chyba ma związek że nie mam połączonego czujnika temperatury zewnętrznej jeszcze. Ale chyba dziś się w końcu zabioręę za to wszystko
  5. to ja zadam pytanko czy pod dobry pin podłączyłeś w liczniku pierwszy pin w czarnej kostce (zaraz koło zarówki)
  6. aha noi spoko tez bede się musiał przyzwyczaić
  7. nie chodzi mi o czujnik tylko o kabelek do niego jest tam schowany u mnie też nie było czujnika ale kabelek mam i on idzie do prawej kostki
  8. Tak się zastanawiam przewód masz już poprowadzony przecież od czujnika temperatury oleju przynajmniej jak tak mam on jest w prawej kostce taki kolor szaro niebieski to po co go prowadzisz. Ja tam tylko puściłem jeden kabelek od pompki i dosłownie taki cienki, w tej osłonie gumowej zrobiłem małą dziurkę i tylko tyle
  9. nic nie płukałem spuściłem cały płyn zalałem nowym. to robiłem wczoraj dziś wezmę spróbuje jeszcze raz spuścić płyn i zalać od nowa a czym mogę wypłukać zbiorniczek wspomagania ---------- Post dopisany at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany at 12:23 ---------- i czy dobry ten płyn jest na płynie pisze minerał i tak powiedzieli że mam zalać
  10. dziś tak samo próbowałem na maxa i zauważyłem że jak wcisnę gaz trochę kręcę do oporu to pompa lekko buczy chyba znów dziś spuszczę cały płyn i spróbuje zalać od nowa
  11. Witam Panowie Mam taki problem, a dokładnie walnęło mi wspomaganie tak nagle. I nie wiedziałem co albo maglownica albo pompa. Kupiłem używaną pompę 100% sprawna podobno z innego nowszego rocznika. Zakupiłem płyn do wspomagania 2 L SWAG zielony tak mi powiedzieli że taki będzie ok. Wyjąłem starą pompę i bez zapalenia samochodu kręciłem kierą aby cały płyn zeszedł z układu zleciało może z pół litra. Założyłem używkę wlałem płyn i kręciłem kołami. Wlałem może z 800ml płynu później płyn strasznie się pienił więc na włączonym silniku kręciłem kierownicą w jedną i w drugą stronę. Płyn chyba już sie nie pienił. Sprawa wygląda tak że wspomaganie raz jest raz nie ma, a na postoju wspomaganie jest gdy dodam więcej gazu. Pomóżcie czy układ może być zapowietrzony, czemu tak mało weszło płynu do wspomagania i czy dobry płyn mi wcisneli
  12. dotarł i jestem pod wielkim wrażeniem. Tylko zastanawiam się czy nie da się go bardziej rozjaśnić ---------- Post dopisany 09-08-2012 at 08:53 ---------- Poprzedni post napisany 07-08-2012 at 09:58 ---------- Wczoraj zauważyłem taką rzecz może to kwestia przełożenia kabelków we wtyczce którejś. Pod cyfrą 220 jest takie oczko wczoraj z ciekawości w nocy zasłoniłem gąbką to oczko i wyświetlacz fiś się ładnie rozjaśnił jak poświeci się latarką w to oczko to wyświetlacz się przyciemnia czy przypadkiem nie powinno być odwrotnie że jak jest jasno to się rozjaśnia ? Może w vagu trzeba coś ustawić jak to się u ciebie zachowuje
  13. Panowie wiem że tematów dotyczących fisa jest sporo ale om takim się nie spotkałem. Chodzi o licznik przedliftowy a mianowicie o jasność świecenia fis. Zauważyłem że pod tarczą prędkościomierza jest tak jakby oczko jakby jakiś czujnik nasłonecznienia ale on chyba nie chodzi bo fis świeci tak samo w dzień jak i w nocy. Pokretło podświetlania jest na maxa ale chciałbym aby fis troszkę lepiej świecił (oczywiście fis sprawny nie bleknie itp). Czy jest jakaś metoda aby fis jaśniej świecił???. Zauważyłem że koło tego oczka na płycie licznika jest tak jakby pokrętło na śrubokręt na pewno do jakiejś regulacji tylko niewiem czego. Jest jakiś jeszcze sposób na rozjaśnienie fisa????
  14. ewentualnie możesz spróbować diode wymienić powinna być czerwona w środku
  15. Panowie mam jedno pytanko u mnie w starym kondonie 1995 1.9 silnik 1Z mam zwykłe tarcze pełne nie pamiętam jakie ale małe . Zakupiłem na forum od kolegi zaciski i jarzma pod tarcze 288x25mm wiem że podejdą koła lato 16" zima 15" Mam tylko pytanko czy muszę zmieniać przewody hamulcowe jeśli tak to na jakie i od jakiego modelu. 2. czy ori osłona tarczy będzie pasować pod te 288x25 czy może jeszcze coś trzeba dokupić będę wdzięczny za pomoc
  16. KOLEDZY kazde audi b5 jest sterowane masą!!!!!!! Nie trzeba rozcinać żadnych przewodów. Fiotetowa kostka powyżej słupka. Sterowanie naprzemian wychodzi z drzwi w autach przed I liftem czyli roczniki 95,96. Mamy jednak do dyspozycji sterowanie masą, bo przewody takowe są (wyżej wymieniłem gdzie). ---------- Post dopisany 21-06-2012 at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany 20-06-2012 at 23:34 ---------- do kolegi mjw83 1.PRZEWODY C.Z: zółty i zółto-czarny do masy. Zielony-otwórz (będziesz go miał w pierwszej kostce u góry), Niebieski, szary i brązowy nie wykorzystujesz 2 POZOSTAŁE PRZEWODY: niebiesko-czarny do przewodu zamknij+domykanie szyb. Plus i masa to chyba wiesz. 3 (nie jestem pewien) Przewód otwórz masz chyba w ostatnim rzedzie u góry (kostka pierwsza górna ) przewód zamknij+domykanie szyb masz chyba w trzecim rzędzie u dołu. Powiem ci że się mylisz to zależy jaki model pąpki wkładali. to dla czego umnie jest sterowane na przemian weź to wyjaśnij więc nie pisz taki rzeczy jak nie jesteś pewny
  17. bo masz najprawdopodobnie sterowane na przemian czyli będziesz musiał wykorzystać schemat na pomkę tzn będziesz wtedy musiał przeciąć kabel tylko muszę widzieć schemat sterownika to powiem ci pod co podłączyć
  18. grippen odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Robert ja zawsze to podaję i nigdy glonów nie miałem, wiadomo gdy glony się pojawią to EC tego nie zlikwiduję.
  19. grippen odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja ożywam od czasu do czasu symfonie resztę to już rybki robią robotę. Na glony polecam Easy carbo + potas i glonów nie uświadczysz. Co do odprysku to nie jest aż tak źle, mało wody szybko się zbierze. Rok temu rozszczelniła mi się tylna szyba i odkleiła w akwarium wromaka 450L mieszkam w bloku nad apteką. Wtedy myślałem że zawału dostane jak przyszedłem do domu cała obsada paletek rozmiarowo do 20 cm poszło do kosza i płacz. To wiem ile to jest 450L wody w mieszkaniu
  20. grippen odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Razbory ok miałem ale jak kupujesz to minimum 10 szt to są stadne ryby i ładniej się prezentują w stadzie
  21. grippen odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    ładnego to ja miałem wcześniej ten ma około 14 cm ale jeszcze podrośnie ja poluje teraz na Pigeona blood blue ewentualnie pigeona blood red powiem bajka ale takie okazy 15 cm sam wiesz ile trzeba kasy zapłacić Teraz bede się pozbywał tzn sprzedam po okazyjnej cenie moze ze 4 szt mam ładne Turkusy i dwa marlboro. Najbardziej to u mnie podoba mi się snow white mam też jedną z wadami pokryw skrzelowych taka około może z 9 cm ale juz taka pozostanie
  22. grippen odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Szczuras gdybyś chciał mam na sprzedaż filtr kubełkowy Unimaxa 250 filtr do akwa max 250L ,plus gratis do tego dorzucam aquaszuta 750N turbo cena to koło 190 zł na gwarancji dwa lata:decayed:
  23. grippen odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Akwarystyka to fajne hobby. Miałem wcześniej różne gatunki po pewnym czasie zdecydowałem że tylko i wyłącznie jeden gatunek czyli paletki kto jest w temacie to wie że ryby te nie należą do ryb łatwych w hodowli. Przede wszystkim chodzi o wodę kwaśna i bardzo miękka ale według mnie nie ma ładniejszych reprezentacyjnych ryb. Tak było na początku Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  24. U mnie jest 5 stopni ale trzeba wziąć pozamykać kratki po lewej i prawej stronie tak mi ostatnio sprawdzał gość od klimy włożył czujnik i na full zimne i nawiew i tyle pokazało. Tylko niewiem po co i czy powinno się zamykać kratki boczne
  25. więcej zabawy jest z automatyczną a nie myślałeś żeby założyć manuala wiele osób ma takie rozwiązanie i mniej zabawy z elektryką jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.