Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. może masz lekko zapowietrzoną nagrzewnice i woda się przelewa
  2. miałem podobną sytuacje z policją ale ja zrobiłem w ten sposób, że w środku mam pokrętło regulacji i zawsze kiedy mnie policja zatrzyma to wyłączam silnik i przekręcam pokrętło o jeden stopień, i gdy później załącze światła to automatycznie się obniżają już tak kilka razy nabrałem stróżów prawa
  3. a gdzie foooooooooty
  4. wymień ślizgi i będzie dobrze ewentualnie możesz wyjąć fotel wyczyścić stare ślizgi i przesmarować
  5. podałbym chętnie ale najwygodniej będzie jak podjade do cibie dam na dobrą flachę i mi to wstukasz bo ja nie wiem z czym to się je nawet takiego kabla nie posiadam Vag tacho pewnie
  6. zrób tak będziesz miał pewność czy przekaźniki ok odepnij wtyczkę od czujnika temperatury wody on jest z tyłu taka kostka czteropinowa (jak to odepniesz to wymusisz aby komputer podał maksymalny czas grzania na świece)
  7. może też się zjawie Panowie ma ktoś wsad licznika z fisem od diesla przedlift dokładnie pasował by mi wsad z takiego licznika 8DO 919 033 B
  8. obstawiam że to sterownik zamka na pilota
  9. chodziło mi o dział Sprzedaż sorki za pomyłke
  10. tak czytam i czytam i powiem że sporo czasu przed tobą ale wszystko się da zrobić. a więc: 1. Porób wszystko co związane po stronie mechanicznej itp 2. Na końcu zostaw sobie kosmetykę, zaglądaj do działu warsztat tam jest dużo rzeczy na sprzedaż w super cenach więc mozesz coś ciekawego wyrwać. podjeć na najbliższego spota tam podepną autko pod vaga i dokładnie sprawdzą co i jak. Jak byś czegoś potrzebował to służe swoją pomocą życzę powodzenia P.S wszystko się da wyprowadzić a jak zrobisz to z głową to sam będziesz mile zaskoczony
  11. można py pomyśleć pomału kończe furmankę więc mogę podskoczyć na jakiegoś spota
  12. powinien byc napis AIRBAG ale mamy te same roczniki i ja mam tylko zaślepkę więc u ciebie pewnie też tak jest
  13. ja od wczoraj już śmigam na letnich
  14. u mnie też jest na 100 jak wyśrodkuje to będzie mu nieźle okłamywał :gwizdanie: Czyli jest ok? według mnie jest ok jak przestawisz to ci liczni będzie okłamywał
  15. u mnie też jest na 100 jak wyśrodkuje to będzie mu nieźle okłamywał :gwizdanie:
  16. byłem teraz na innej wulkanizacji i już inaczej wyglądają więc tamci źle wyważyli koła teraz jest ok więc mozna od nich brać zobaczę jeszcze założę na samochód i zobaczę jak się będzie jeździć zapłaciłem od koła 50 zł ale wyważył tak że chyba jest 2 ciężarki a było ich ponad dwadzieścia widziałem jak gostek opone na feldze przekręca i jest ok
  17. Jak spisywałeś umowe kupna to ilu było sprzedających jeden jak tak to nie ma problemu i nic się nie doczepią
  18. powiem krótko kupowałem u nich tydzień temu felgi nowe + opony nowe zapłaciłem 2500 zł 3 lata gwarancji na felgi taki wzór 16" za założenie opon zapłaciłem 54 zł dziś jade na dwie inne wulkanizacje sprawdzić faktycznie jak jest z tą felgą bo nie wiem czy nie chcieli na mnie zarobić przypadkiem popatrz ile ciężarków jest na feldze może tylko źle wyważyli tylko się upewnie i każe wyważyć samą felgę bez opony. już pisałem do tej firmy i firma ta przyznała że faktycznie coś dużo tych ciężarków i twierdzi że może być opona źle założona i może trzeba tylko opone przesunąć i twierdzą że jest źle wyważona
  19. na firme alucenter uważaj :gwizdanie:
  20. daj zdjęcie będzie łatwiej chodzi co o tą uszczelkę co idzie w poprzek dachu u góry na szybie czy o te odrzutniki wodu co są po bokach
  21. grippen odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    szogun wiele osób ma hidy i nikomu samochód nie głupieje moim zdaniem coś siedzi w elektryce posprawdzaj wszystkie przekaźniki pod deską może któryś jest zaśniedziały albo któreś kabelki do tych śrubek pod przekaźnikami sie poluzowały miałem podobną sytuacje jak włączałem światła to samochód gasł i winą był któryś kabelek pod deską był poluzowany i nie było styku
  22. ja już sie nie mogę doczekać kiedy ja założę wczoraj przyszły mi nowe aluski i oponki
  23. [br]Dopisany: 20 Luty 2011, 16:41_________________________________________________
  24. przeczytałbyś cały temat to byś wiedział przecież kolega montował sobie audio i wsadził klimatronik w miejsce popielniczki
  25. wstaw jakąś fotkę jak wygląda ładowanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.