Treść opublikowana przez grippen
-
[ALL B5] Dziwny odgłos
może masz lekko zapowietrzoną nagrzewnice i woda się przelewa
-
[ALL] Imitacja samopoziomowania xenon
miałem podobną sytuacje z policją ale ja zrobiłem w ten sposób, że w środku mam pokrętło regulacji i zawsze kiedy mnie policja zatrzyma to wyłączam silnik i przekręcam pokrętło o jeden stopień, i gdy później załącze światła to automatycznie się obniżają już tak kilka razy nabrałem stróżów prawa
-
Bukowina Tatrzańska 2011 HOT-LINE :)
a gdzie foooooooooty
-
[ALL B5] Jak wyciągnąć fotel kierowcy
wymień ślizgi i będzie dobrze ewentualnie możesz wyjąć fotel wyczyścić stare ślizgi i przesmarować
-
Spociki w Kielcach
podałbym chętnie ale najwygodniej będzie jak podjade do cibie dam na dobrą flachę i mi to wstukasz bo ja nie wiem z czym to się je nawet takiego kabla nie posiadam Vag tacho pewnie
-
[B5 1Z] Szybko gaśnie kontrolka świec żarowych
zrób tak będziesz miał pewność czy przekaźniki ok odepnij wtyczkę od czujnika temperatury wody on jest z tyłu taka kostka czteropinowa (jak to odepniesz to wymusisz aby komputer podał maksymalny czas grzania na świece)
-
Spociki w Kielcach
może też się zjawie Panowie ma ktoś wsad licznika z fisem od diesla przedlift dokładnie pasował by mi wsad z takiego licznika 8DO 919 033 B
-
[B5 AEB] co to za czujnik wstrząsowy od jakiego alarmu jakiej firmy?
obstawiam że to sterownik zamka na pilota
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
chodziło mi o dział Sprzedaż sorki za pomyłke
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
tak czytam i czytam i powiem że sporo czasu przed tobą ale wszystko się da zrobić. a więc: 1. Porób wszystko co związane po stronie mechanicznej itp 2. Na końcu zostaw sobie kosmetykę, zaglądaj do działu warsztat tam jest dużo rzeczy na sprzedaż w super cenach więc mozesz coś ciekawego wyrwać. podjeć na najbliższego spota tam podepną autko pod vaga i dokładnie sprawdzą co i jak. Jak byś czegoś potrzebował to służe swoją pomocą życzę powodzenia P.S wszystko się da wyprowadzić a jak zrobisz to z głową to sam będziesz mile zaskoczony
-
Spociki w Kielcach
można py pomyśleć pomału kończe furmankę więc mogę podskoczyć na jakiegoś spota
-
[ALL] AIRBAG napis
powinien byc napis AIRBAG ale mamy te same roczniki i ja mam tylko zaślepkę więc u ciebie pewnie też tak jest
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
ja od wczoraj już śmigam na letnich
-
[B5 AJM] Test zegarów - dziwne wyniki...
u mnie też jest na 100 jak wyśrodkuje to będzie mu nieźle okłamywał :gwizdanie: Czyli jest ok? według mnie jest ok jak przestawisz to ci liczni będzie okłamywał
-
[B5 AJM] Test zegarów - dziwne wyniki...
u mnie też jest na 100 jak wyśrodkuje to będzie mu nieźle okłamywał :gwizdanie:
-
[ALL B5] Jaki wzór felgi i czy podejdzie? z allegro
byłem teraz na innej wulkanizacji i już inaczej wyglądają więc tamci źle wyważyli koła teraz jest ok więc mozna od nich brać zobaczę jeszcze założę na samochód i zobaczę jak się będzie jeździć zapłaciłem od koła 50 zł ale wyważył tak że chyba jest 2 ciężarki a było ich ponad dwadzieścia widziałem jak gostek opone na feldze przekręca i jest ok
-
[ALL] Rejestracja samochody
Jak spisywałeś umowe kupna to ilu było sprzedających jeden jak tak to nie ma problemu i nic się nie doczepią
-
[ALL B5] Jaki wzór felgi i czy podejdzie? z allegro
powiem krótko kupowałem u nich tydzień temu felgi nowe + opony nowe zapłaciłem 2500 zł 3 lata gwarancji na felgi taki wzór 16" za założenie opon zapłaciłem 54 zł dziś jade na dwie inne wulkanizacje sprawdzić faktycznie jak jest z tą felgą bo nie wiem czy nie chcieli na mnie zarobić przypadkiem popatrz ile ciężarków jest na feldze może tylko źle wyważyli tylko się upewnie i każe wyważyć samą felgę bez opony. już pisałem do tej firmy i firma ta przyznała że faktycznie coś dużo tych ciężarków i twierdzi że może być opona źle założona i może trzeba tylko opone przesunąć i twierdzą że jest źle wyważona
-
[ALL B5] Jaki wzór felgi i czy podejdzie? z allegro
na firme alucenter uważaj :gwizdanie:
-
[ALL B5] Uszczelka przedniej szyby
daj zdjęcie będzie łatwiej chodzi co o tą uszczelkę co idzie w poprzek dachu u góry na szybie czy o te odrzutniki wodu co są po bokach
-
[B5 AFN] Blokowanie imobilizera
szogun wiele osób ma hidy i nikomu samochód nie głupieje moim zdaniem coś siedzi w elektryce posprawdzaj wszystkie przekaźniki pod deską może któryś jest zaśniedziały albo któreś kabelki do tych śrubek pod przekaźnikami sie poluzowały miałem podobną sytuacje jak włączałem światła to samochód gasł i winą był któryś kabelek pod deską był poluzowany i nie było styku
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
ja już sie nie mogę doczekać kiedy ja założę wczoraj przyszły mi nowe aluski i oponki
-
Strefa Śmiechu
[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 16:41_________________________________________________
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
przeczytałbyś cały temat to byś wiedział przecież kolega montował sobie audio i wsadził klimatronik w miejsce popielniczki
-
[ALL B5] Wysoka temperatura
wstaw jakąś fotkę jak wygląda ładowanie