Treść opublikowana przez grippen
-
Czy ktoś miał styczność z Pobieraczek.pl
I dziś przyszła mi odpowiedź od nich i troszkę mi się włos zjeżył na głowie i troszkę mam cykorka i nie wiem co mam teraz robić czy płacić czy nie Szanowny Panie, Serdecznie dziękujemy za wysłaną wiadomość. W odpowiedzi informujemy, iż konto użytkownika: [email protected], zostało założone w naszym serwisie w dniu 2010-12-14 z komputera o IP: 80.50.54.254. Założenie konta w serwisie Pobieraczek.pl możliwe jest jedynie w wyniku dokonania pełnego procesu rejestracji użytkownika, na który składają się następujące czynności techniczno-prawne: 1. rejestracja danych osobowych użytkownika, 2. wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, 3. złożenie oświadczenia woli o zapoznaniu się z treścią Regulaminu Usług Usenet, 4. złożenia oświadczenia woli o akceptacji w całości treści Regulaminu Usług Usenet, 5. weryfikacja podanego adresu email poprzez uruchomienie linku aktywacyjnego. Dokonanie każdej z powyższych czynności jest zawsze rejestrowane przez system teleinformatyczny serwisu. Jeżeli twierdzi Pan, że rejestracja nie została dokonana przez Pana, oznacza to, że jakaś inna osoba korzystając z Pana konta poczty elektronicznej, dokonała rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl bez Pana wiedzy. W takim przypadku sugerujemy aby jak najszybciej skontaktował się Pan z organami ścigania, celem zgłoszenia podejrzenia popełnienia przestępstwa z art. 287 kodeksu karnego, oraz złożenia stosownych wyjaśnień. Spółka Eller Service przekaże wszystkie posiadane informacje, które w jakikolwiek sposób będą mogły się przyczynić do wyjaśnienia sprawy w trakcie prowadzonego śledztwa. W przypadku braku wyjaśnienia przez Pana niniejszej sprawy przed odpowiednimi organami, informujemy, że należnej nam opłaty za zamówioną usługę będziemy zmuszeni dochodzić od Pana, jako użytkownika adresu email, który został użyty i zweryfikowany podczas procesu rejestracji. Nadmieniamy, iż w żaden sposób nie możemy odpowiadać, za fakt posłużenia się Pana adresem e-mail przez osobę do tego nieuprawnioną. Zgodnie z przepisami obowiązującego prawa, w przypadku ustalenia sprawcy bezprawnego posłużenia się Pana adresem email, będzie Panu przysługiwało prawo regresu, zobowiązujące sprawcę do zwrócenia Panu uiszczonej należności za usługę zamówioną w serwisie Pobieraczek.pl. Oczywiście po uiszczeniu należności, będzie Pan mógł korzystać z opłaconej usługi. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny z numerem 58 553 12 32. Z wyrazami szacunku, Zespół Pobieraczek.pl
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
przyjedz z babcią takiej podróży mogła by nie wytrzymać kobita ma prawie 90 lat
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Kuźwa musze zrezygnować dowiedziałem się wczoraj że mój ojciec wyjeżdza do sanatorium w marcu i musze zostać z Babcią ;(
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
z jakiego oświetlenia wnętrza masz to podpiąć pod stały plus prz przekaźnikach masz
-
Czy ktoś miał styczność z Pobieraczek.pl
dziś to samo przyszło do mnie tylko ja prawdziwe dane podałem mam się bać czy to olać
-
[ALL B5] Światło postojowe-problem
Postojowe to nie H7 (H7 to tylko mijania ) postojowe tylko W5W Miałeś wymieniane lampy ? jeśli nie to u ciebie powinny być H4 jako mijania
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Żeby w takim miejscu to bym się nie spodziewał później ci mrugnąłem może zauważyłeś Pod kościołem, czy w Kazimierzy? też mrugnąłem pod kościołem i w kazimierzy żonka zauważyła
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
coś sobie na skrobie abym to widział zapowiada się ciekawie
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Żeby w takim miejscu to bym się nie spodziewał później ci mrugnąłem może zauważyłeś
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
prześlij mi schemat tego sterownika to ci napiszę co i jak
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
panowie kto ma numer do sokoła pilne może ktoś na pw napisać- [Małopolska] Widziany, widziana
Pozdrowienia dla czarnej A4 B7 avant ramki klubowe KR 666GY w Kazimierzy Wielkiej Kto to- [ALL B6] Plus po odpaleniu silnika
chyba chodzi ci po zapłonie- Problem z PC
1) nie ma co się martwić. Powróci wszystko do normy jak zamkniesz normalnie windę. 2) coś skopaliście ponieważ normalnie powinien się odinstalować. Polecam jv16 taki program ale ostrożnie żebyście czegoś nie zwalili Wszystko śmiga ok dzięki za pomoc a w nowej płycie okazała się wadliwa bateria i brak możliwości zapisu w biosie, po wymianie bateri wszystko śmiga- Problem z PC
U mnie okazała się walnięta płyta wymieniłem i ok Pytanko nr 1 Po zaqłożeniu płyty jest taki może nie problem ale po włączeniu zasilania komputer sam się włącza kable wszystkie założone dobrze te od przycisku powera w biosie nie widzę takiej funkcji aby ustawić poprostu jej nie ma czy te płyty tak mają MSI Neo4 (MS-7125) pytanko nr2 Następne pytanko kumpel ma zainstalowanego Kasperskiego na windows 7 skończył mu sie okres testowania i zainstalował avasta. I teraz mamy problem aby odinstalować kasperskiego jak to można zrobić bo idzie do połowy deuistalacja i dalej nic nie chce. Komputer strasznie zamula pomocy- [B5 1Z] A4 TDi
Po co gumy wywalać na zime jak wywali teraz to tak szyby będą parować od wewnątrz że rady sobie nie da ale kiera ok mogła być z czerwoną nitką albo czarna ale i tak jest ok- [B5 AFN] Jakie baterie do pilota z kluczykiem
a masz możliwość zamieścić fotkę bo niespotkałem się jeszcze z kluczykiem scyzorykiem w tym roczniku- [B5 AFN] Jakie baterie do pilota z kluczykiem
wróżką nie jesteśmy więc jak byś mógł fotkę zapodać jaką było by lepiej, napeno nie masz ori kluczyka tylko dokupowany na allegro zgadza się- [ALL] Zimowe Poranne odpalanie TDI... jak to powinno wyglądać ?
Ja to robie tak przed odpaleniem fury odgrzebuję tylko przednie drzwi wchodzę grzeje świece odpala włączam lekko nawiew i grzanie tylnej szyby i odgarniam resztę zajmuje mi to około 10 minut i tak robę od zawsze i nie zauważyłem aby silnik inaczej pracował czy miał jakieś problemy- Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
ile ma trwać ten sygnał cały czas czy ile- Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
U mnie było trochę inaczej musiałem przeciąć kabel i jeden koniec do pomki drugi idzie do zamka w drzwiach i jest ok u mnie sterowanie jest na przemian jak drzwi otwarte jest stały plus a jak zamkne pojawia się masa to wszystklo zależy od rocznika samochodu Montowałem u kumla jakieś tydzień temu w A4 rok 96 i już był inny schemat nie tak jak to zrobiłem u siebie tylko tak jak jest w pierwszym poście czyli oba minusy. I nie wiem od czego to wszystko zależało. Według mnie stosowano różne sterowania w tych rocznikach- [ALL] Sprzedający 312MC
Flyer wkleił cytat i juz kompletnie zgłupiałem jednemu pisze że że męża nie ma w domu i kase wpłaci na konto, a z drugiej strony ponoć mąż wszystko wysłał (wniosek z cytatu) wie coś ktoś z tego bo ja nie- [ALL] Sprzedający 312MC
proponuje zamknąć temat do wyjaśnienia bo zrobi się bałagan- Problem z PC
może coś z systemem [br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 13:32_________________________________________________bo jak bios startuje a próbowałeś zrobić reset biosu - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!