Treść opublikowana przez grippen
-
[B5 1Z] Po wymianie wtryskiwaczy nie odpala...
a czy przypadkiem wtryski od 2,5 nie mają innego mocowania chodzi mi o łapki coś mi się tak wydaje
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
oczywiście że wystarczy aż za dość ja tam wykorzystałem taki kabel jaki jest w zasilaczu antenowym tam znowu nie idzie takie natężenie żeby coś się stało [br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 09:58_________________________________________________ możesz przepuścić nic się nie stanie ale nie wiem czy nie byłoby prościej podpiąć się pod wiązke tam gdzie masz radio mniej komlikacji
-
[B5 AFN] Kopci na czarno, dużo spala, i ciężko odpala
teraz na nowym termostacie wstaw logi statyczne i będziemy działać co i jak tylko postaraj się wkoleić pojedyńcze nie kilka na raz
-
[ALL] Po regeneracji wyświetlacza FIS....
ciekaw jestem czy licznik który oddałeś do regeneracji fisa gosciu zwrócił ci ten sam a może inny a w twoim przypadku immo jest w liczniku
-
[B5 AFN] Kopci na czarno, dużo spala, i ciężko odpala
poczekaj niech ktoś się jeszcze wypowie
-
[B5 AFN] Kopci na czarno, dużo spala, i ciężko odpala
00799 Czujnik temperatury chłodziwa silnika – G110 00603 Klapa motoru nożno – ściennego odmrażacza – V85 01274 Motor klapy nawiewy powietrza – V71 a jak skasujesz te błędy to pojawiają się czy ich nie ma
-
[B5 AFN] Kopci na czarno, dużo spala, i ciężko odpala
może łapie lewe powietrze posprawdzaj wszystkie przewody od pompy do filtra zobacz czy nie ma pecherzyków powietrza założ sobie jakiś przeźroczysty wężyk profilaktycznie możesz spróbować wymienić ten zaworek zwrotny kosztuje parę złoty
-
[B5 AFN] Kopci na czarno, dużo spala, i ciężko odpala
pewnie masz kod silnika afn A jak odpalisz samochód po 15 sekundach i zgasisz go od razu i jak ponownie chciałbyś odpalić to też kręci długo czy odrazu zapala sprawdź wszystkie opaskim które idą do pompy może ci się przypowietrza, druga sprawa może paliwo cofa się i walnięty jest zaworek przeciw zwrotny. Zrób tak odpal go zgaś i zapal i powiedz jak zapala
-
[B5 AFN] Kopci na czarno, dużo spala, i ciężko odpala
Rozgrzej samochód do maximum bo u ciebie im wyższe obroty silnika tym temperatura maleje a powinna być około 88 st na vagu nie zegarach zrób te logi najpierw okaże się co jest nie tak
-
[B5 AFN] Kopci na czarno, dużo spala, i ciężko odpala
termostat do wymiany
-
[B5 ADR] Zmiana zegarów z anglika-problem z przebiegiem
dokładnie tymi programami się nie da musisz zakupić Vag Tacho
-
[ALL B5] Wtryski i pompa
ale zrób logi dynamiczne i wrzuć tutaj oszczędzi ci to kasy i nerwów i będzie wszystko wiadomo [br]Dopisany: 21 Sierpień 2010, 15:00_________________________________________________zrób takie logi http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=154293.0 i poczytaj jak się robi, to ci pomożemy
-
Beton pod słupki -jaka proporcja będzie najlepsza?
ja jak osadzałem słupki dawałem dwie opaty piachu i jedną łopatę cementu
-
[B5 AFY] Co to za kabelek
może żarówka spalona :gwizdanie:
-
Beton pod słupki -jaka proporcja będzie najlepsza?
najlepszy jest styl 69
-
[ALL B5] Co to za kostka? (centalny zamek)
bez musiałbyś kupić nową centralke na allegro i sie tam wpiąć
-
[ALL B5] Co to za kostka? (centalny zamek)
ta kostka wygląda jakby od centralki sterowanej pilotem której już tam niema pewnie ktoś przed tobą zdemontował
-
[ALL B5] Wtryski i pompa
a przepływka w jakim jest stanie zrób logi dynamiczne auta
-
[ALL B5] Nie działa pilot
może się pilot rozprogramował i trzeba go ponownie zaprogramować
-
[ALL B5] Nie działa pilot
bateria siadła
-
[ALL B5] Wtryski i pompa
masz pełną wersje vaga bo jeśli nie to nie ustawisz
-
[ALL B5] Wtryski i pompa
a w dobre pole wpisujesz ? wpisujesz w pole i bierzesz test
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
a jaki login wpisujesz
-
Montaż tempomatu A4 B5
masz polifta I więc u ciebie manetka musi mieć dodatkową wtyczkę do kierunków taka mała 3 pinowa
-
[ALL B5] Wtryski i pompa
bo żeby ją zmienić musisz się zalogować czyli 01 później wpisujesz login adaptacje i i kanał 5 musi się coś zmieniać zmieniaj wartości co 10 i zobacz jak się zmienia