Treść opublikowana przez grippen
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
jak masz miernik to sprawdz miernikiem te kabelki na którym pojawia się sygnał jak wciskasz
-
[B5 1Z] A4 TDi
zależy który rocznik bo u mnie jest sterowany na przemian +,- (cały czas na otwartym zamkujest plus a jak się zamknie jest minus)
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
jeden napewno jest masa drugi jest plus od podświetlenia a pozostałe dwa są od sterowania teraz tak mamy ten sam model silnika i rocznik jakie jest u ciebie sterowanie centralnym bo u mnie jest na przemian czyli przy otwartych mam cały czas plus a przy zamkniętych mam mase jak to jest u ciebie
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
pewnie że się da ile w tym przycisku jest pinów
-
[ALL] Podświetlana gałka zmiany biegów
poszukaj w dziale warsztat jest tam opis krok po kroku co i jak
-
Spociki w Kielcach
Panowie szykujemy się na KORONE 22-10-2010 (chyba jest w tym rejonie takie coś )
-
[B6 AWX] Spadek mocy
Chłopie po co wymienasz częśći jesteś pewny że one są zepsute. Każdy pisze żebyś zrobiło logi dynamiczne i statyczne, jak je zrobisz to wrzuć i będzie wszystko jasne a tak to kase wyrzucasz w błoto
-
Urodziny Prezesa
Wszystkiego najlepszego HUGO :drunk:
-
Spociki w Kielcach
a co tam dają
-
[INNE] Ciężkie odpalanie na zimnym Toyota D4D- pomocy
nie chodzi o sprawdzenie świec tylko czy przekaźnik puszcza prąd na świece
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
pewny jesteś co do tych emblematów one były chyba tylko w poliftach u ciebie może być tylko narysowane. Musiałbyś zdjąć lampke i zobaczyć pod przyciskiem czy jest przejście światła bo jak nie ma to nic nie zrobisz
-
[INNE] Ciężkie odpalanie na zimnym Toyota D4D- pomocy
a na pewno ma tyle przebiegu co napisałeś ? po drugie sprawdź czy jest napięcie na kapturkach w chwili włączenia zapłonu tak aby przekaźnik załączył grzanie świec
-
[B5 1Z] Moja perełka dodatkowe zdjęcia.
na razie nie mam czasu na nic bo tak zajechany jestem
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
sterowanie lusterek masz podświetlone od początku produkcji takie małe 4 trójkąciki natomiast jeżeli chodzi o lampkę przednią to chodzi ci o diody jeśli tak to tylko w polifcie tak samo emblematy były po lifcie
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Slepy nie dawaj ich bo będzie tragedia będą ci obcierać ja montowałem lampki białe pod spodem i jest ok [br]Dopisany: 13 Październik 2010, 19:49_________________________________________________a one nie były montowane w A4 B5 troszke dziwne bo w passatach było takie coś w b5[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 19:50_________________________________________________u mnie jest coś takiego tylko musze sie zastanowić czy nie dać tam mocnych led ale i tak ładnie widać jak się wychodzi z samochodu (zwykła żarówka)
-
[ALL B6] Zasilanie zapalniczki a CB
10A spokojnie wystarczy można nawet 7,5A [br]Dopisany: 13 Październik 2010, 18:50_________________________________________________a bezpiecznik może być ukryty w wtyku do zapalniczki kumpel tak miał możesz zobaczyć
-
[ALL B6] Zasilanie zapalniczki a CB
tam już jest w standardzie bezpiecznik przy radiu na kablu
-
[B5 AJM] Odcięcie paliwa!
pytanie jakie to jest odcięcie czy zakładane przez ciebie w formie centralnego który np po zamknięciu z pilota odcina jeden dany obwód czy jeszcze inny
-
[B5 1Z] Dziwna moc auta
ten N75 masz na pierwszym zdjęciu sprawdź te opaski co zaznaczyłem strzałkami i sprawdź opaski przy IC może jest mała dziurka albo coś tylko dokładnie
-
[B5 1Z] Dziwna moc auta
to faktycznie jest coś nie tak musisz zrobić logi, najpierw sprawdź szczelność dolotu, N75 sprawdź tą gumę 10 cm u góry często robi się tam dziurka i może to przez to
-
[B5 1Z] Dziwna moc auta
na 5 biegu powinieneś mieć przy obrotach 2000 około 100km/h może minimalnie mniej niż 100
-
[B5 1Z] Dziwna moc auta
jeden i drugi to praktycznie to samo tylko w tym drugim ma jeszcze programy (które sobie sam może ściągnąć)
-
[B5 1Z] Dziwna moc auta
to spokojnie zrobisz logi do tego ci będzie potrzebny program vag com jak coś to na pw
-
[B5 1Z] Dziwna moc auta
wątpie aby ci zrobili logi podjeć na spota w swojej okolicy to napewno ktoś ci zrobi [br]Dopisany: 10 Październik 2010, 10:30_________________________________________________zagadaj z chłopakami w http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=20452.0;topicseen
-
[B5 1Z] Dziwna moc auta
to coś masz nie tak jak ja robiłem logi na 3 do 4500 ob to na liczniku miałem 120 więc pasowało by abyś zrobił logi