Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. jak masz miernik to sprawdz miernikiem te kabelki na którym pojawia się sygnał jak wciskasz
  2. grippen odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    zależy który rocznik bo u mnie jest sterowany na przemian +,- (cały czas na otwartym zamkujest plus a jak się zamknie jest minus)
  3. jeden napewno jest masa drugi jest plus od podświetlenia a pozostałe dwa są od sterowania teraz tak mamy ten sam model silnika i rocznik jakie jest u ciebie sterowanie centralnym bo u mnie jest na przemian czyli przy otwartych mam cały czas plus a przy zamkniętych mam mase jak to jest u ciebie
  4. pewnie że się da ile w tym przycisku jest pinów
  5. poszukaj w dziale warsztat jest tam opis krok po kroku co i jak
  6. Panowie szykujemy się na KORONE 22-10-2010 (chyba jest w tym rejonie takie coś )
  7. grippen odpowiedział(a) na Tomcio14 temat w 1.9TDI
    Chłopie po co wymienasz częśći jesteś pewny że one są zepsute. Każdy pisze żebyś zrobiło logi dynamiczne i statyczne, jak je zrobisz to wrzuć i będzie wszystko jasne a tak to kase wyrzucasz w błoto
  8. Wszystkiego najlepszego HUGO :drunk:
  9. a co tam dają
  10. nie chodzi o sprawdzenie świec tylko czy przekaźnik puszcza prąd na świece
  11. pewny jesteś co do tych emblematów one były chyba tylko w poliftach u ciebie może być tylko narysowane. Musiałbyś zdjąć lampke i zobaczyć pod przyciskiem czy jest przejście światła bo jak nie ma to nic nie zrobisz
  12. a na pewno ma tyle przebiegu co napisałeś ? po drugie sprawdź czy jest napięcie na kapturkach w chwili włączenia zapłonu tak aby przekaźnik załączył grzanie świec
  13. na razie nie mam czasu na nic bo tak zajechany jestem
  14. sterowanie lusterek masz podświetlone od początku produkcji takie małe 4 trójkąciki natomiast jeżeli chodzi o lampkę przednią to chodzi ci o diody jeśli tak to tylko w polifcie tak samo emblematy były po lifcie
  15. Slepy nie dawaj ich bo będzie tragedia będą ci obcierać ja montowałem lampki białe pod spodem i jest ok [br]Dopisany: 13 Październik 2010, 19:49_________________________________________________a one nie były montowane w A4 B5 troszke dziwne bo w passatach było takie coś w b5[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 19:50_________________________________________________u mnie jest coś takiego tylko musze sie zastanowić czy nie dać tam mocnych led ale i tak ładnie widać jak się wychodzi z samochodu (zwykła żarówka)
  16. 10A spokojnie wystarczy można nawet 7,5A [br]Dopisany: 13 Październik 2010, 18:50_________________________________________________a bezpiecznik może być ukryty w wtyku do zapalniczki kumpel tak miał możesz zobaczyć
  17. tam już jest w standardzie bezpiecznik przy radiu na kablu
  18. pytanie jakie to jest odcięcie czy zakładane przez ciebie w formie centralnego który np po zamknięciu z pilota odcina jeden dany obwód czy jeszcze inny
  19. ten N75 masz na pierwszym zdjęciu sprawdź te opaski co zaznaczyłem strzałkami i sprawdź opaski przy IC może jest mała dziurka albo coś tylko dokładnie
  20. to faktycznie jest coś nie tak musisz zrobić logi, najpierw sprawdź szczelność dolotu, N75 sprawdź tą gumę 10 cm u góry często robi się tam dziurka i może to przez to
  21. na 5 biegu powinieneś mieć przy obrotach 2000 około 100km/h może minimalnie mniej niż 100
  22. jeden i drugi to praktycznie to samo tylko w tym drugim ma jeszcze programy (które sobie sam może ściągnąć)
  23. to spokojnie zrobisz logi do tego ci będzie potrzebny program vag com jak coś to na pw
  24. wątpie aby ci zrobili logi podjeć na spota w swojej okolicy to napewno ktoś ci zrobi [br]Dopisany: 10 Październik 2010, 10:30_________________________________________________zagadaj z chłopakami w http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=20452.0;topicseen
  25. to coś masz nie tak jak ja robiłem logi na 3 do 4500 ob to na liczniku miałem 120 więc pasowało by abyś zrobił logi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.