Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. proszę http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=76964.msg855645#msg855645
  2. grippen odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    moskal tu masz białe http://moto.allegro.pl/item1172784653_lampki_lampka_vw_audi_3b0947415b_orginalna.html i co najważniejsze z osłonkami ja kupiłem drożej i bez osłonek jak chcesz to bier
  3. grippen odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    moskalito wiem jak miałeś wcześniej bo twój patent jest u mnie ale tak nie rób tak z tapicerkami kup sobie białe lampki wywierć dziure i zrób tak jak powinno będzie sto razy lepiej wyglądać wsadzisz tam żarówki ledowe i bajka mówię ci [br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 18:55_________________________________________________na wieczór nagram filmik jak jest z tymi halogenami
  4. grippen odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    ja ostatnio zrobiłem że po zamknięciu pilotem zamykają się szyby oraz na 30 sekund włączają się przednie halogeny zrobiłem to na przekaźniku i podpiołem do centralki od pilota do funkcji dodatkowej
  5. to może zamknąć temat do odwołania :decayed:
  6. grippen odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    ta ci nie podejdzie
  7. jeśli z piastą to ok Panowie nie wiecie co może być jeśli centralny raz chodzi raz nie tz jeden dzień jest dobrze a w następny nie chce otwierać mowa o pilocie z allegro czy mogła się wysypać centralka już ? pomke wykluczam bo wygląda dobrze co jeszcze moge sprawdzić
  8. ja zrobiłem sobie kodowanie kanadyjskie a kodowanie mam takie 003140 wcześniej miałem 000140 i mam tylko gong jak otworze dzwi kierowcy jak inne otwieram to nic sie nie dzieje a powinno
  9. w intercars kosztuje niecałe 100 zł SKF bez zniżki ze zniżką dużo taniej
  10. Panowie chce mi się SPOTA kiedy robimy czy tak trudno sie zorganizować [br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 09:29_________________________________________________ Ciekaw jestem czy ori bo może być tylko zapakowane w pudełko ja miałem taki przypadek kupowałem łożysko opakowanie Ruville a na łożysko jakieś ku**a znaczki i pisze Made In China pojechałem gostka zrąbałem i sprowadził już z napise na łożysku taki jak miał być
  11. brzęczy ci jak zapalisz światła i otworzysz drzwi
  12. a masz sprawny brzęczyk (głośniczek w liczniku )
  13. grippen odpowiedział(a) na zubi1990 temat w 1.9TDI
    Może je sprawdzić Vagiem jaką mają korekcje i nadają się do wymiany czy nie Zmiana mapy ECU, na samych wtryskach możesz zwiększyć moc bez zmiany oprogramowania ale o bardzo mało np jak byś założył do 1Z wtryski 216 miałbyś moc zwiększoną zaledwie o kilka koników a jak do tego zrobisz program to masz 120 KM Drogie zależy jeszcze jakiej firmy według mnie to dobra cena w końcu to audi a nie fiat 126P
  14. chodziło mu pewnie o soczewkę jeżeli masz Valeo to powinny być takie fioletowo niebieskawe może ktoś przed toba wymieniał całe lampy i jedną masz ori a drugą np Depo albo innej firmy bo zdajesie w tycj zamiennikach były czyste soczewki
  15. tak myślę czy ty kierujesz i ona też, może jak ona kierowała to zapomniała zamknąć szyby wystarczy że by takie coś się stało a poźniej się nie przyznała do tego :gwizdanie:
  16. trzeba inną podsufitkę bo inny est kształt lampki
  17. a masz szyberdach może gdzieś przewód spadł i tak się dzieje
  18. na kabelkach musisz mieć napisane co gdzie idzie np: jeśli pisze AC to podpinasz + po zapłonie i wtedy będzie ci się włączało po kluczyku jak na kabelku masz napisane np Batery to podpinasz to pod stały + tak aby było podtrzymanie pamięci w radiu daj rozpiske kabli to ci powiem co gdzie masz podłączyć
  19. Montaż banalnie prosty tylko musisz zobaczyć jak u ciebie jest sterowany centralny czy dwoma - czy na przemian +,- u ciebie pewnie bedzie na 99% dwoma -
  20. musisz poszukać sam jakie wyglądy pilotów itp. Polecam Maxicar bardzo dobre centralki tylko musisz poszukać aby miały funkcje komfort tzn dodatkowy kanał np 15 sekund po zamknięciu samochodu
  21. może masz I rejestracje a samochód wcześniej wyprodukowany
  22. a nie masz do niego numeru telefonu zadzwoń i pogadaj PW poszło
  23. pasują P&P mam u siebie założone
  24. pewnie tylko z kim

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.