Treść opublikowana przez grippen
-
[B5 AFN] Potrzebny schemat włącznika świateł przeciwmgielnych przednich
proszę http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=76964.msg855645#msg855645
-
[ALL B5] Coming/leaving home
moskal tu masz białe http://moto.allegro.pl/item1172784653_lampki_lampka_vw_audi_3b0947415b_orginalna.html i co najważniejsze z osłonkami ja kupiłem drożej i bez osłonek jak chcesz to bier
-
[ALL B5] Coming/leaving home
moskalito wiem jak miałeś wcześniej bo twój patent jest u mnie ale tak nie rób tak z tapicerkami kup sobie białe lampki wywierć dziure i zrób tak jak powinno będzie sto razy lepiej wyglądać wsadzisz tam żarówki ledowe i bajka mówię ci [br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 18:55_________________________________________________na wieczór nagram filmik jak jest z tymi halogenami
-
[ALL B5] Coming/leaving home
ja ostatnio zrobiłem że po zamknięciu pilotem zamykają się szyby oraz na 30 sekund włączają się przednie halogeny zrobiłem to na przekaźniku i podpiołem do centralki od pilota do funkcji dodatkowej
-
Spociki w Kielcach
to może zamknąć temat do odwołania :decayed:
-
Montaż tempomatu A4 B5
ta ci nie podejdzie
-
Spociki w Kielcach
jeśli z piastą to ok Panowie nie wiecie co może być jeśli centralny raz chodzi raz nie tz jeden dzień jest dobrze a w następny nie chce otwierać mowa o pilocie z allegro czy mogła się wysypać centralka już ? pomke wykluczam bo wygląda dobrze co jeszcze moge sprawdzić
-
[B5 AFN] Nie sygnalizuje małej ilości paliwa
ja zrobiłem sobie kodowanie kanadyjskie a kodowanie mam takie 003140 wcześniej miałem 000140 i mam tylko gong jak otworze dzwi kierowcy jak inne otwieram to nic sie nie dzieje a powinno
-
Spociki w Kielcach
w intercars kosztuje niecałe 100 zł SKF bez zniżki ze zniżką dużo taniej
-
Spociki w Kielcach
Panowie chce mi się SPOTA kiedy robimy czy tak trudno sie zorganizować [br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 09:29_________________________________________________ Ciekaw jestem czy ori bo może być tylko zapakowane w pudełko ja miałem taki przypadek kupowałem łożysko opakowanie Ruville a na łożysko jakieś ku**a znaczki i pisze Made In China pojechałem gostka zrąbałem i sprowadził już z napise na łożysku taki jak miał być
-
[B5 AFN] Nie sygnalizuje małej ilości paliwa
brzęczy ci jak zapalisz światła i otworzysz drzwi
-
[B5 AFN] Nie sygnalizuje małej ilości paliwa
a masz sprawny brzęczyk (głośniczek w liczniku )
-
[B5 AFN] Pytanie o wtryski
Może je sprawdzić Vagiem jaką mają korekcje i nadają się do wymiany czy nie Zmiana mapy ECU, na samych wtryskach możesz zwiększyć moc bez zmiany oprogramowania ale o bardzo mało np jak byś założył do 1Z wtryski 216 miałbyś moc zwiększoną zaledwie o kilka koników a jak do tego zrobisz program to masz 120 KM Drogie zależy jeszcze jakiej firmy według mnie to dobra cena w końcu to audi a nie fiat 126P
-
[ALL B5] Lampy przednie poliftowe-pytanie
chodziło mu pewnie o soczewkę jeżeli masz Valeo to powinny być takie fioletowo niebieskawe może ktoś przed toba wymieniał całe lampy i jedną masz ori a drugą np Depo albo innej firmy bo zdajesie w tycj zamiennikach były czyste soczewki
-
[ALL B5] B5 Avant pomóżcie zalewa mi samochodzik co robić,jaka przyczyna...????
tak myślę czy ty kierujesz i ona też, może jak ona kierowała to zapomniała zamknąć szyby wystarczy że by takie coś się stało a poźniej się nie przyznała do tego :gwizdanie:
-
[B5 ALL] Lampka oświetlenia
trzeba inną podsufitkę bo inny est kształt lampki
-
[ALL B5] B5 Avant pomóżcie zalewa mi samochodzik co robić,jaka przyczyna...????
a masz szyberdach może gdzieś przewód spadł i tak się dzieje
-
[ALL B5] Podłączenie radia sony po stacyjce
na kabelkach musisz mieć napisane co gdzie idzie np: jeśli pisze AC to podpinasz + po zapłonie i wtedy będzie ci się włączało po kluczyku jak na kabelku masz napisane np Batery to podpinasz to pod stały + tak aby było podtrzymanie pamięci w radiu daj rozpiske kabli to ci powiem co gdzie masz podłączyć
-
[ALL B5] Prośba o zasugerowanie centralki do alarmu
Montaż banalnie prosty tylko musisz zobaczyć jak u ciebie jest sterowany centralny czy dwoma - czy na przemian +,- u ciebie pewnie bedzie na 99% dwoma -
-
[ALL B5] Prośba o zasugerowanie centralki do alarmu
musisz poszukać sam jakie wyglądy pilotów itp. Polecam Maxicar bardzo dobre centralki tylko musisz poszukać aby miały funkcje komfort tzn dodatkowy kanał np 15 sekund po zamknięciu samochodu
-
Domykanie szyb z kluczyka
może masz I rejestracje a samochód wcześniej wyprodukowany
-
Spociki w Kielcach
a nie masz do niego numeru telefonu zadzwoń i pogadaj PW poszło
-
[ALL B5] Listwy boczne drzwiowe: z drugiego liftu do pierwszego
pasują P&P mam u siebie założone
-
Spociki w Kielcach
pewnie tylko z kim
-
[B5 ANA] Pompka centralnego - czy da się zaprogramowac pilot - odczyt z VAGa
padłem