Treść opublikowana przez grippen
-
Czerwona Perła na DIESLU 131 HP
fajna furka, nie kojarzę takiej w KW ale fajniusia
-
[ALL B5] Parówa
Moskalito tylko jak będziesz wykręcał to nie uszkodź mam nadzieje że doszedłeś po zlocie do siebie
-
[ALL B5] Parówa
Moskal pamiętasz o mnie :gwizdanie:
-
[ALL B7] Odłączenie akumulatora na dłuzszy czas ?
Jeszcze byś się zdziwił 2 tygodnie temu kumplowi zawineli z pod bloku nowiutką Skode Octavie a mieszka na I piętrze. I nikt nic nie widział więc nie myśl bo byś dużo przeliczył
-
[ALL B7] Odłączenie akumulatora na dłuzszy czas ?
jak odłączysz nic się nie powinno stać nawet tak zalecają że jak samochód długo stoi bez odpalania to należy aku wyjąć. A jeśli chodzi o kradzież to jak będą chcieli to na lawete wciągną wię sam wiesz co i jak
-
[B5 ABC] Pakiet oświetlenia w podsufitce.
slepy ładnie ten macik wyszedł u mnie jest tak
-
[B5 AFB] Przyciski od czego??
- ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 - HOT LINE
wszyscy zaliczyli zgona a Prezes widomo nie pije ale musi pilnować aby im nic się niestało- [ALL B5] Pilot kluczyk raz działa raz nie
u mnie dzieje się tak samo ale zauważyłem że jak spadnie dobry deszcz to często szwankuje pilot i nie można otwierać lub zamykać zależy jak się uwidzi szyby domykają się normalnie. Jak pobawie się kluczykiem w zamku to juz później normalnie sie zachowuje i stawiam że będzie to jakiś kabel albo przy zamku albo w tej gumowej przelotce bo samą pomke rozebrałem na części przelutowałem i tam jest wszystko ok- [ALL B5] Parówa
teraz w robocie jestem jak będe ją widział to pstrykne fotki bo mieszkam gdzie indziej a on jest sąsiadem moich rodziców- [ALL B5] Parówa
i na dodatek Avant czarny rok 2000 tylko troszkę ceni chciał ostatnio 20,000 pewnie by coś upuścił- [ALL B5] Parówa
sąsiad ma na sprzedaż 1.8 T tylko troszkę chce ale piz..... zadbana bardzo tylko że cholerka w automacie- [ALL B5] Parówa
kuźwa bardzo tania Moskalito moją ci sprzedam nic nie będziesz musiał rzeźbić- [ALL B5] Parówa
taka sobie i środek bardzo dziwny myslałem że wszystko bedzie w niebieskim kolorze a tu takie pół na poł- [ALL B5] Parówa
a ileż przełożenie moment, jedź ją obejżeć jak patrze na zdjęcia to ona ma znaczki jeszcze audi na błotnikach a model już poliftowy ? ma już listwy dolne na drzwiach- [ALL B5] Parówa
ja bym jechał oglądnąć jak byłoby z nią wszystko ok to nawet bym się nie zastanawiał i jak bym miał jeszcze ten sam model w domu to tylko przekładke i maż już fure koks a reszte puścić na części i sporo ci się zwróci- [ALL B5] Parówa
były swego czasu na aleggro takie panele głośnikowe to się robi na zamówienie więc spoko. A co zastanawiasz się nad kupnem- Strefa Śmiechu
http://www.sadistic.pl/dlaczego-nie-wolno-straszyc-psa-wuwuzela-vt44918.htm- Spociki w Kielcach
Dzięki Grzanek poradziłem sobie z problemem- [ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
a masz przyciemnianie raczej nie bo postojówki nie ściemnisz, ja jak ściemnam pokrętłem przy zegarach to wsztko się elegancko ściemnia kratki też. Właśnie w tej wiązce co idzie koło radia jest taki kabelek- [B5 1Z] Po wymianie wtryskiwaczy nie odpala...
a jak chodzi samochód normalnie jest ok jak zgasisz to odpali odrazu [br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 15:16_________________________________________________tak pytam bo jak pojedzież 5 km po podkładki to możesz znów nie odpalić więc zgas go i po jakimś czasie zapal ponownie- [B5 1Z] Po wymianie wtryskiwaczy nie odpala...
może są zapchane i nie idzie odpalić albo nie rozpylają tak jak potrzeba. odepnij wtyczke od wtrysku sterującego i spróbuj zapalić- [B5 1Z] Po wymianie wtryskiwaczy nie odpala...
ty je całe moczyłeś czy tylko końcówki (strasznie zasyfione są )- [B5 1Z] Po wymianie wtryskiwaczy nie odpala...
ty ich tak nie odkręcaj bo taka jest zasada że te podkładki miedziane powinieneś za każdym razem nowe wstawić jak odkręcisz wtrysk- [B5 1Z] Po wymianie wtryskiwaczy nie odpala...
a czy te wtryskiwacze mają taką samą długość jak stare - ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 - HOT LINE