Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. fajna furka, nie kojarzę takiej w KW ale fajniusia
  2. Moskalito tylko jak będziesz wykręcał to nie uszkodź mam nadzieje że doszedłeś po zlocie do siebie
  3. Moskal pamiętasz o mnie :gwizdanie:
  4. Jeszcze byś się zdziwił 2 tygodnie temu kumplowi zawineli z pod bloku nowiutką Skode Octavie a mieszka na I piętrze. I nikt nic nie widział więc nie myśl bo byś dużo przeliczył
  5. jak odłączysz nic się nie powinno stać nawet tak zalecają że jak samochód długo stoi bez odpalania to należy aku wyjąć. A jeśli chodzi o kradzież to jak będą chcieli to na lawete wciągną wię sam wiesz co i jak
  6. slepy ładnie ten macik wyszedł u mnie jest tak
  7. wszyscy zaliczyli zgona a Prezes widomo nie pije ale musi pilnować aby im nic się niestało
  8. u mnie dzieje się tak samo ale zauważyłem że jak spadnie dobry deszcz to często szwankuje pilot i nie można otwierać lub zamykać zależy jak się uwidzi szyby domykają się normalnie. Jak pobawie się kluczykiem w zamku to juz później normalnie sie zachowuje i stawiam że będzie to jakiś kabel albo przy zamku albo w tej gumowej przelotce bo samą pomke rozebrałem na części przelutowałem i tam jest wszystko ok
  9. teraz w robocie jestem jak będe ją widział to pstrykne fotki bo mieszkam gdzie indziej a on jest sąsiadem moich rodziców
  10. i na dodatek Avant czarny rok 2000 tylko troszkę ceni chciał ostatnio 20,000 pewnie by coś upuścił
  11. sąsiad ma na sprzedaż 1.8 T tylko troszkę chce ale piz..... zadbana bardzo tylko że cholerka w automacie
  12. kuźwa bardzo tania Moskalito moją ci sprzedam nic nie będziesz musiał rzeźbić
  13. taka sobie i środek bardzo dziwny myslałem że wszystko bedzie w niebieskim kolorze a tu takie pół na poł
  14. a ileż przełożenie moment, jedź ją obejżeć jak patrze na zdjęcia to ona ma znaczki jeszcze audi na błotnikach a model już poliftowy ? ma już listwy dolne na drzwiach
  15. ja bym jechał oglądnąć jak byłoby z nią wszystko ok to nawet bym się nie zastanawiał i jak bym miał jeszcze ten sam model w domu to tylko przekładke i maż już fure koks a reszte puścić na części i sporo ci się zwróci
  16. były swego czasu na aleggro takie panele głośnikowe to się robi na zamówienie więc spoko. A co zastanawiasz się nad kupnem
  17. http://www.sadistic.pl/dlaczego-nie-wolno-straszyc-psa-wuwuzela-vt44918.htm
  18. Dzięki Grzanek poradziłem sobie z problemem
  19. a masz przyciemnianie raczej nie bo postojówki nie ściemnisz, ja jak ściemnam pokrętłem przy zegarach to wsztko się elegancko ściemnia kratki też. Właśnie w tej wiązce co idzie koło radia jest taki kabelek
  20. a jak chodzi samochód normalnie jest ok jak zgasisz to odpali odrazu [br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 15:16_________________________________________________tak pytam bo jak pojedzież 5 km po podkładki to możesz znów nie odpalić więc zgas go i po jakimś czasie zapal ponownie
  21. może są zapchane i nie idzie odpalić albo nie rozpylają tak jak potrzeba. odepnij wtyczke od wtrysku sterującego i spróbuj zapalić
  22. ty je całe moczyłeś czy tylko końcówki (strasznie zasyfione są )
  23. ty ich tak nie odkręcaj bo taka jest zasada że te podkładki miedziane powinieneś za każdym razem nowe wstawić jak odkręcisz wtrysk
  24. a czy te wtryskiwacze mają taką samą długość jak stare

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.