Treść opublikowana przez grippen
-
Problem z PC
ok spróbuje z tym spirtem i się okarze a jak nie to płyta do wymiany
-
Problem z PC
rozkładałem już z 10 razy zobacze jeszcze ten slot karty może coś wpadło i tak się dzieje
-
Problem z PC
wszystko było odpięte tylko został procek pamięć i karta grafiki jak będe w domu to posprawdzam jeszcze dokładnie może by tak spróbować baterie na płycie na nową ale chyba nie ma sensu skoro płyta dostaje napięcie i coś tam się dzieje
-
Problem z PC
1 długi & 2 krótkie - Problem z kartą grafiki (CGA). Zazwyczaj jest to spowodowane jednym z dwóch poniższych przypadków: 1) błąd w obrębie BIOS-ROM - suma kontrolna jest nieprawidłowa. 2) nieprawidłowe zamontowanie karty w slocie. Należy wyciągnąć i jeszcze raz zamontować kartę, pamietając o wkręceniu śrubki zabezpieczającej przed wysunięciem, a w konsekwencji tego nawet i wypadnięciem a na necie znalazłem też że jest to też pamięć tylko teraz w robocie jestem a tu mi google nie chodzi [br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 10:57_________________________________________________ też ją patrzyłem tylko trzeba by wymienić wiatrak bo jest na inne mocowania
-
Problem z PC
karta jest na PCI ale ciężko jest kupić płytę nową na socket 939 na PCI
-
Problem z PC
Po odpięciu ramu jest długi sygnał i co kilka sekund bi..............bi............bi......... czyli błąd pamięci gdy włoże pamięć i wiciągne grafike to jest taki sygnał jak w pierwszym poście czyli jeden sygnał i dwa krótkie czyli błąd pamięci jakiejś tam Ale karte graficzną wkładałem z innego kompa sprawnego i też nie działa [br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 10:46_________________________________________________czyli chyba płyta walneła
-
Problem z PC
a czy gdyby bateria na płycie była bardzo słaba to czy komp powinien się włączyć bo niby włącza się wentylator coś dyskiem zamieli itp
-
Problem z PC
właśnie wszystko sprawdziłem kondensatory wydają się ok dziś spróbuje może jakąś inną pamięć podmienić o innych parametrach
-
Problem z PC
Próbowałem wkładałem bo mam dwa kompy w domu i ze sprawnego przekładałem pamięć karte zasilacz i nic też nie chce wstać a tamte rzeczy sprawne bo po przełożeniu do innego kompa chodzi i pamięć też wykrywa może coś sie z Biosem zpiprzyło ale nawet po zresetowaniu nie chce wstać sa jakię kombinacje klawiszy czy coś takiego
-
Problem z PC
Szanowni forumowicze co to może być Komputer nie chce się włączyć tzn monitor nie reaguje wszystkie podzespoły sprawdzone karta graficzna sprawna, pamięć sprawna bo tylko jest jedna, procek sprawny, zasilacz sprawny nawet bios resetowałem zworką i baterie wyciągałem i nadal nie chce wstać karta chodzi na innym kompie pamięć też jak przełoże pamięć z innego kompa sprawnego to też nie wstaje . Po włączeniu kompa wiatraczek na procesorze pracuje czyli płyta dostaje napięcie ale po włączeniu jest dzwięk bi.....bi.bi. czyli dzwięk pojedyńczy i zaraz dwa, według sygnałów i opisu na necie wychodzi że błąd pamięci rozszeżonej czy coś takiego. Co to może być czy płyta walneła płyta firmy GIGABYTE GA-K8NF-9
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Malik napisał że Dla świateł postojowych rezystory 25W 47 Ohm
-
[ALL B5] Potrzebuje pomocy na temat dmuchawy
musisz wykręcić schowek pasażera znajduje się ona u góry w plastiku zobaczysz ją mocowana jest na śruby typu torx
-
[B6 BDH] Nie grzeją świece żarowe
dokładnie jak piszą koledzy ja podchodziłem z wymianą czujnika ze 4 razy bo barany przywozili z innym kolorem kołnierza a co się okazało że właśnie ten kolor ma bardzo duże znaczenie więc kup lepiej ori i taki sam jak masz teraz
-
[B6 BDH] Nie grzeją świece żarowe
a jak załączałeś zapłon to słyszałeś przekaźnik jak załącza weś sobie jeszcze probówke i sprawdź przy fajkach (wszystkie fajki) jak będzie ok tu czujnik walnięty [br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 12:55_________________________________________________możesz spróbować kleme minusową zdjąć na kilka sekund to może zniknie kontrolka :gwizdanie:
-
[B6 BDH] Nie grzeją świece żarowe
jeżeli odepnie wtyczkę to powinna ukazać kontrolka od grzania świec więc napięcia na fajkach powinno być
-
[B6 BDH] Nie grzeją świece żarowe
nie, chodzi o czujnik temp wody ten co pokazuje temperatura na wskaźnikach jak go wypniesz to wtedy komp powinien włączyć grzanie nie zależnie jaka jest temperatura
-
[B6 BDH] Nie grzeją świece żarowe
Masz racje u mnie dwa lata temu nie w tym silniku też miałem taki problem okazało się że czujnik walnięty odłącz kostke od czujnika i sprawdź czy ci wtedy będą grzały świece to wtedy będziesz wiedział coo i jak
-
[B5 AJM] Moduł Komfortu kierunkowskazów
3 minuty roboty weź sobie probówke włącz kierunek i sprawdzaj na którym kabelku ty masz u mnie jest na kablu czarno-zielony i czarno-popielaty [br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 08:24_________________________________________________tu masz opis montażu centralnego i tam masz kolory kabli jakie kostki gdzie tylko 96 u ciebie będzie to samo tylko iiny kolor kabli pewnie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=68804.0
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
i skubany wygrał to teraz dopiero zaczną się walki
-
[ALL B5] Brak Oświetlenia po wymianie na led
zarówka przewodzi prąd w obie strony (tzn ę możesz ją założyć obojętnie którą stroną) a Led przewodzi tylko w jedną i tu ma znaczenie jak założysz np rurkowe, jest teżtaka opcja że w ledzie zostały źle kabelki wlutowane i musisz przełożyć u siebie tak aby dobrze to było jest nawet obszerny temat o wymianie na led całego oświetlenia poczytaj tam też o tym pisze
-
[B5 AFN] Oświetlenie bagażnika-czy tak powinno być?
u mnie też tylko jak otworze bagażnik to tylko bagażnik się świeci może gdzieś masz jakieś zwarcie
-
[B5 AJM] Moduł Komfortu kierunkowskazów
najlepiej jak się wepniesz przy kostkach po lewej stronie są tam wszystkie przewody
-
[B5 AHU] Chcę wymienić starą kiere z 96r na inną?
trzeba założyć inny wieloklin bo ten co ty masz się nie nadaje