Treść opublikowana przez grippen
-
[B5 AFN] Manetka TEMPOMATU
zależy o jam lifcie mówisz jeżeli o pierwszym 98 to będzie tylko kierunki musisz do kostki przełozyć takiej 3 pinowej. Jeżeli piszesz o 2 lifcie to już całkowicie jest inna kostka więc ta juz nie
-
[B5 1Z] Śruby sprężarki klimy i łapy
M8x100x41 M8x40 mam rozumieć że to 100 to jest długość a to 41 co
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam kolege na forum
-
[B5 1Z] Śruby sprężarki klimy i łapy
panowie jeśli ktoś ma Etkę to proszę sprawdzić mocowanie sprężarki klimy do łapy oraz łape do silnika chodzi mi jakie długie śruby i jaki rozmiar PILNE będe wdzięczny silnik 1 Z
-
[ALL] Jak sprawdzić stan świec żarowych?
jest możliwość i dla tego zaleca się na ciepłym silniku odkręcanie bo jest lżej
-
[B5 AAH] Kontrolka od poziomu Płynu do spryskiwaczy
zle kojarzysz.Czujnik jest oddzielnie w zbiorniczku ja mam taka duza ta pompke bo amm komputer pokladowy 3piny zeleży jaki miał wcześniej bo są dwa rodzaje tych czujników: 1. to jest osobny dwa piny 2 to jest razem z pompką 3 piny pewnie on miał drugą opcje [br]Dopisany: 29 Maj 2011, 12:59_________________________________________________mam 3 piny i kupiłeś jaki na 3 piny czy dwa jeżeli wcześniej miałeś na 3 piny a kupiłeś na dwa to masz winowajce dla czego ci krzyczy musisz kupić taki jak miałeś wcześniej
-
[B5 AAH] Kontrolka od poziomu Płynu do spryskiwaczy
on sam będzie widział czy miał 3 piny czy 2 i ma kupić taki sam. Ja u siebie mam właśnie 3 pinową z czujnikiem [br]Dopisany: 29 Maj 2011, 10:14_________________________________________________ tak tylko ten osobny czujnik miał inną zasade działania było troszkę inaczej podłączenie do fisa aby nie wywalało błędu tak coś kojarze
-
[B5 AAH] Kontrolka od poziomu Płynu do spryskiwaczy
zle kojarzysz.Czujnik jest oddzielnie w zbiorniczku zeleży jaki miał wcześniej bo są dwa rodzaje tych czujników: 1. to jest osobny dwa piny 2 to jest razem z pompką 3 piny pewnie on miał drugą opcje
-
Przerejestrowanie Auta
dzięki wam za odpowiedzi. Tak jak pisałem wcześniej połowa teścia przeszła na teściową było załatwiane to przez notariusza i przez sąd. Jutro pujde zapytać co i jak
-
Przerejestrowanie Auta
Koledzy mam nie miłą sytuację chodzi o przerejestrowanie auta na mnie i współwłaściciel żona. Aktualnie samochód jest zarejestrowany na teścia a ja jestem jego współwłaścicielem (chodziło o zniżki teścia przy opłatach OC). Teraz jest taka sytuacja że Teściu zmarł i sądownie jego część samochodu przechodzi na teściową i chyba na syna córkę (moją żonę) nie wiem czy może na wnuków też tylko oni nie są pełnoletni. teraz pytanie co mam zrobić, jakie papiery mi będą potrzebne, kto się ma zrzeknąć tamtej połowy samochodu może jakiś wzór pisma by się przydał bardzo proszę o pomoc może ktoś to przechodził
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[ALL B5] Elektryczne szyby - czy tak powinno być?
małe pytanko czy to zamykanie jest takie jakby skokowe czy normalnie się zamykają. U mnie miałem skokowe i też nie wiedziałem co jest grane okazało się że silniczek pomału mówi papa( tylko że ja mam szyby dokładane) wymieniłem silniczek i jest ok
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ten licznik jest z benzyny ? europejczyk czy anglik
-
[ALL B5] 3 RAZ ROZERWALO MI PASEK ALTERNATORA NA STRZEPY SILNIK 1.9 TDI 1Z
stawiam na napinacz paska wymień i problem zniknie
-
Spociki w Kielcach
może im sie parkingi pomyliły przecież napisałem dość dużumi literami
-
Spociki w Kielcach
kuźwa tylko 4 samochody przybyły, i wtym 3 mozna powiedzieć miejscowi brak słów
-
Spociki w Kielcach
zobacze co da się zrobić ale będzie bardzo ciężko