Treść opublikowana przez grippen
-
Dmuchawa - bez klimy - awaria
moja jest sprawna w 100%
-
Dmuchawa - bez klimy - awaria
jak byś był chętny to musiałbym poszukać tej dmuchawy koszt około 50 zeta z przesyłką
-
Tapicerka drzwi od strony kierowcy, pytanie
a co to ma za znaczenie 4 a 2 bez znaczenia
-
kosiarka do trawy elektryczna
a ja się zapytam jaką powierzchnię masz do wykaszania. Czy nie lepiej zainwestować w kosiarkę spalinową zero kabli:wink:
-
N18 jak prawidłowo podłączyć?
na schemacie widać przecież co gdzie i jak. Wszystko masz dobrze podłączone
-
Kopci na biało
nawet nie piszesz czy kopci na czarno, biało a może na niebiesko
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
nawet mnie nie denerwuj
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
i jak tam panowie założyliście tą pompkę z czujnikiem czy jeszcze nie
-
Synchronizator 3 biegu
szukaj skrzyni o oznaczeniu EEN np z Passata z 2001r ja mam i nie narzekam
-
Boczki drzwi
a nie da się tego zespawać i dobrym klejem skleić chyba się da
-
Boczki drzwi
da się wymienić bez żadnego problemu to poszycie jest zgrzewane z drugiej strony, bierzesz lutownicę rozgrzewasz spawy wymieniasz materiał zakładasz zgrzewasz spowrotem i masz funkiel nówkę nie śmiganą
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
kolego a jakbys podjechał na spota w twojej okolicy to pewnie tam ktoś bedzie miał vag tacho to ci pomoze
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
tam jie ma żarówki tylko dioda to trzeba nóżkę od diody odlutować tylko trzeba uważać żeby zegarów nie ud***ć.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no to ok tylko będziesz mieć świecącą kontrolke immo ale to też da rade zrobić
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
z krancowkiami mam juz zalatwione bo robilem podswietlenie pod drzwi a na nogi :] takze obie z tylu sa dwu pinowe na pewno bo przecież tylne drzwi mają wspólny sygnał z drzwiami pasażera i tu trzeba by krańcówki pozmieniać
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
1.W twoim roczniku nie ma możliwości aby na fisie było wyswietlane info o otwartych drzwiach. 2.Jak założysz licznik poliftowy z a4 to owszem będziesz miał info o otwartych drzwiach tylko musisz poprowadzić sygnały z drzwi. 3. Jak założysz z a6 to nie ma szans aby ci pokazywał bo w A6 info wyświetlane jest za pomocą modułu. jak coś źle napisałem to niech ktoś poprawi
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ja to miałem prosto Przemo miał takie rozpiski które mi podesłał że każda blondynka by se poradziła. To jest proste jak j....
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
z poziomem płynu jeżeli o to ci chodzi wpinasz kabelek z pompki do kostki fisa na pin 9 chyba masz rozpiske w temacie który pin od czego
-
Luźny kabel pod autem; co to za przewód- foto
ta puszka to to jest opornica wentylatora klimatyzacji odpowiada ona za załączenie odpowiednich prędkości wiatraka klimatyzacji radzę wymienić na używkę bo z tym już nic nie zrobisz tu mas link tylko coś drogo pewnie od A8 też da rade zamontować a są tańsze A4 1.9 TDI 115 km 99r Opornik Rezystor (2548412108) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tu masz do A8 AUDI A8 D2 1999r OPORNICA WENTYLATORÓW CHŁODNICY (2554242133) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. spokojnie dało by rade od A8 bo to tylko ma za zadanie sterowanie prędkością ---------- Post dopisany at 11:10 ---------- Poprzedni post napisany at 10:46 ---------- jak masz nadal tak jeździć to radzę ten kabelek zaizolować aby przypadkiem nie dotknął czegoś podczas jazdy
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ja kupiłem u siebie tez 30 zeta kosztowała ale dam na reklamacje skoro mówisz ze u ciebie pływak lekko chodzi skurczybyki w tym sklepie dobra ide wkime nara
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
dobra to ja czekam aż Przemo z Marcinem podłączą ta pompke ale jak wpadne do motoryzacyjnego to żuce im na p... ta pompke
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
tzn puszczasz z jednego pinu pod kabelek od kostki do fisa a drugi pin z czujnika na masę
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
dla potomnych jeszcze raz napiszę : 1995-1997 info wyświetlane na FIS o małej ilości płynu spryskiwaczy jest za pośrednictwem tylko i wyłącznie pomki z czujnikiem w środku (tzw pływak). Ma ona 3 piny numer tej pompki jest 4A0 955 651 B sterowanie w modelach przedliftowych jest na zasadzie takiej że im jest więcej płynu pływak wtej pompce rozłącza masę natomiast gdy jest go mało pływak opada na dół i zwiera masę i na fisie wyskakuje niski poziom płynu taka powinna być pompka z czujnikem: W modelach: 1998-2000 Informacja o niskim poziomie płynu odbywa sie za pomocą osobnego czujnika tzw grzybka który montowany jest osobno w zbiorniczku, czujnik ten steruje odwrotnie niż w przedliftach, gdy mamy płyn piny czujnika są zwarte czyli zmasowane, jeżeli poziom płynu opadnie pod te piny to automatycznie rozwiera mase i fis krzyczy o małej ilości płynu. Czujnik dla poliftów ma numer 7M0 919 376 czujnik ten wyglada tak jak na fotce oraz montowany jest
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
kaju ale u ciebie bedzie nie pomka tylko osobny czujnik czyli marcin wynika z tego że ja tą pompke mam walniętą, ale poczekam aż załozycie i będzie ładnie chodzić to zareklamuje tą. Marcin a ta pomka co ją patrzyłeś to ten pływak normalnie opada jak weźmiesz wdół czy musisz leko strzeonąć ---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ---------- tak trzeci przewód idzie na fis plus kodowanie przymierz swoja strą pomkę co ma dwa piny i zobaczysz który przewód jest nie wykorzystany, wtedy ten przewód przecinasz i łączysz do kostki ten od fisa czekam na relacje jak u ciebie smiga to wdtedy zareklamuje swoją pompke gorzej jak u ciebie bedzie też tak jak u mnie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
E panowie aż tak wkurwio... nie jestem:decayed: Przemo, Marcin, jak założycie pompkę to dajcie znać czy działa ja założyłem i powiem tak jak masz zbiornik wyciągnięty i jest koło samochodu tak aby ta pompka stała w pionie w zbiorniku to jest ok chodzi ładnie pokazuje stan mało na fisie itp. A jak zamontujesz do samochodu to ta pompka nie jest w pionie tylko po skosie i co pływak się zawiesza. I teraz tak albo ja trafiłem na wadliwą pompkę. Bo faktycznie ten pływak w tej pompce u mnie dość ciężko chodzi słychać to po ruszaniu pompką w ręce że tak z oporem. I przez kilka dni musiałem śrubokrętem pukać w pompkę aby się pływak odwiesił. Efektem tego było to że mi nerwy puściły i dziś ten kabelek odciąłem. Jak zdacie relacje że u was wszystko ok to efektem będzie wadliwa pompka u mnie . A kabel bodajże to jest czerwony najlepiej sprawdź przymierzając starą pompkę i ten który nie będzie połączony z bolcami to go ucinasz ---------- Post dopisany at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany at 15:59 ---------- a może ktoś napisze że po co przecinać kabel wystarczy zmienić kodowanie z 04140 na 00140 w moim przypadku nic nie dawało zmiana kodowania i na jednym jak i na drugim darł ryja o płynie a ciągłe pukanie w pompkę śrubokrętem aby pływak się odwiesił nie było sensu . Możecie sprawdzić jak zachowuje się pływak w pompce jak macie w ręce czy chodzi luźno czy z oporem, jak ciężko to pewnie nie będzie chodzić .Jak się okaże że wasze pompki chodzą bez problemu to kupię nową