Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. chyba trzeba wątek zamknąć skoro nie ma chętnych
  2. grippen odpowiedział(a) na jacek 67 temat w 1.9TDI
    po pierwsze sprawdź przekaźnik świec po drugie może walnięty jest czujnik temperatury (wysyła sygnały czy ma załączyć grzanie świec czy nie )
  3. wszystko ok pomyj wszystkie węże odkręć IC wyczyść go dobra będzie nafta będzie później lepsze chłodzenie. dopatrzyłem się jednej rzeczy kabel elektro sprzęgła sprężarki masz chyba nie zaizolowany
  4. to kiedy robimy tego spota kto jest za 28-08
  5. grippen odpowiedział(a) na awilk temat w 1.9TDI
    RACJA coś mnie omamiło :wallbash: - nie ma takowej kontrolki Podziękowania dla kolegi grippen - a za poświęcony czs i wiedzę :notworthy: Nie ma problemu
  6. Chcesz kupić sprężarkę do malowania elementów za 300 zł powiedz że żartujesz. Zbiornik minimum 100L do malowania błotników itp mówię o małych elementach. Ciśnienie przy malowaniu elementu powinno być w granicach 4 atmosfer cały czas aby się wszystko ładnie zlewało. Myślisz że tyle uzyskasz ciśnienia gdy kupisz kompresor za 300 zł są takie około 50L zapomnij
  7. grippen odpowiedział(a) na awilk temat w 1.9TDI
    awilk jak będziesz miał czas to napisz na PW to się zvaguje i będzie wszystko wiadomo.
  8. grippen odpowiedział(a) na awilk temat w 1.9TDI
    jak jest niskie ciśnienie lub mało oliwki to info jest wyświetlane na fisie tyle w temacie. Nie ma innej kontrolki
  9. Może ją wlutowałeś źle tzn zamieniłeś je nóżkami (Diody przewodzą prąd w jednym kierunku i przy diodach ma znaczenie którą noge wlutujesz gdzie )
  10. można pomyśleć nad jakimś spotem z grillem musze pogadać z chłopakami ze świętokrzyskiego to coś by się zrobiło
  11. Darek wiem że nie Bartka. Ale Kolega Rafał powinien ubezpieczyć samochód. Nawet Jak by był ubezpieczony i wszystkie dokumenty w środku itp to później nie było by problemu z ubezpieczalnią tylko trzeba dobrze tą sprawę załatwić. Ale stało się mam nadzieje że samochód się znajdzie, Bartek jak będzie zrzutka to oczywiście się dorzucam
  12. Bartek współczuje i zawsze możesz liczyć na naszą pomoc pamiętaj, oczywiście dołączam się w 100%. Jeżeli chodzi o ubezpieczenie auta to oczywiście każda by oddała część kasy jakbyś ubezpieczył, tylko trzeba umieć później gadać po kradzieży. Ja mam auto z 95 r i od nowości ma AC i OC a to przecież stary samochód jest. Źle zrobiłeś że auta nie ubezpieczyłeś i to jest twój błąd. Taka sama sytuacja zdażyła się u mojego kumpla 3 miesiące temu, gwizdnęli mu mercedesa w nocy z własnego podwórka i to jest bardzo dziwne bo posesja za***iście ogrodzona i trzy duże psy spuszczane na noc dobrze że AC miał
  13. tam są diody czerwone nie żarówki
  14. skasujesz vagiem i po problemie
  15. powinna się zapalić kontrolka po włączeniu zapłonu na około 3 sekundy, albo ktoś wyciągnął żrówkę żeby się nie paliła minuty (czytaj uderzony i był wystrzał poduszki ) lub poprostu się spaliła możesz zglądnąć czy jest tam żarówka czy nie może spalona
  16. Kontrolka powinna być. Bo A4 w standardzie miało przynajmniej jedną poduszkę zobacz czy jest na kierownicy napis AIRBAG , obstawiam spaloną żarówkę lub zaślepke
  17. dlaczego piszesz że będzie się świecił, wszystko będzie ok pod warunkiem że nie będziesz włączał zapłonu na wyciągnietym liczniku
  18. pewnie ma czarny jak w audi
  19. jak dla mnie biały
  20. 1. popraw temat 2. Zrób logi bo to postawa aby można coś powiedzieć
  21. zobacz jaki mają kod lakieru i będziesz wiedział jak maja taki sam to ok
  22. będą pasować tylko musisz wymienić 4 drzwi pozostaje jeszcze mała kwestia dotycząca przednich błotników bo masz małe listwy i musisz kupić takie dwie aby wymienić. Będą pasować te listwy napewno bo sam takie mam
  23. jakie radio i co ci jest potrzebne
  24. a kiedy bys chciał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.