Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. Witam szanowne grono Kolega ma problez z A4 silnik AFN, zero doładowania tak jakby turbiny nie było. Sztanga chodzi płynnie jezeli się ręką rusza gdy silnik się odpali ze sztango nic się nie dzieje. Gdy ściągnie się wężyk od gruszki na zapalonym silniku to na wężyku nic nie czuć tzn nie wciąga achyba powinno. Logu statycznego BS grupy 011 nie da się zrobić wychodzi ERROR. Log dynamiczny MB pokazuje jakby turbina wcale nie dmuchała ---------- Post added at 20:57 ---------- Previous post was at 19:19 ---------- już wyjaśnione przyczyna walnięty wężyk
  2. Wszystkiego najlepszego 100-lat
  3. Tak, jak już jechałem z powrotem to elegancko poszło jeszcze będe raz po wyniki za 10 dni
  4. Jeździłem dziś sporo po Kielcach i nikogo z klubu nie widziałem. I żeby dojechać z pod WTC pod szpital onkologi zajeło mi kuźwa pół godziny takie korki
  5. Tam w kratce jest po jednej małej diodzie. i pamiętaj że tutaj jest różnica jak podłączysz diode bo dioda przewodzi tylko w jednym kierunku
  6. może ci puszcza uszczelka przy lapie i to bedzie najprawdopodobnie przyczyna tego, lej wodę po lampie i zobacz czy ci się przedostaje do środka
  7. I grupowy wyjazd do Nosba
  8. będą pasować zobacz w dziale warsztat jest wątek o montażu ja sam wymieniałem kratki http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=48982.0
  9. A mnie zastanawia gdzie się podziali wszyscy pasażerowie lotu 77 skoro nie był to boeing 757. W pentagon na pewno nieuderzył samolot o którym wspomniałem, po wypowiedzi ekspertów z firmy która produkuje silniki do boeinga mówią ewidętnie ze ta część nie jest od ich silnika. Dodatkowo rozmiar kół, na którymś zdjęciu gościu siedzi właśnie na takim kole tak samo nie są od boeinga 757.
  10. Kto tak żyje to żyje
  11. tylko nie osły sam jesteś osioł bo piszesz takie bzdury, a jeździłeś pewnie BMfu ze znaczkiem Mpower i każdy matiz na światłach cie brał
  12. sprawdzałeś bezpieczniki w puszcze koło ECU
  13. ja też miałem podobny przypadek. 1. Sprawdź na vagu czy pokazuje ci prędkość w jakiejs grupie 2. sprawdź czy niewypieła się lekko kostka z licznika. 3. wyciągnij czujnik i niech ktoś siedzi w aucie a ty na podpiętym czujniku zbliż magnes do niego i lekko stukaj tak energicznie i niech ktoś ci powie czy wskazówka się rusza jeśli się rusza to licznik ok (tak sprawdzałem u siebie). 4. Jeżeli okaże sie że licznik dobry ( w moim przypadku wysypała się taka okładzina jakby magnetyczna w skrzyni i musiałem kupić używkę skrzynie )
  14. poszukaj na furum było kilka razy omawiane
  15. według mnie A4 to nie Mercedes i nie ładnie to będzie wyglądać
  16. po pierwsze jaki wkładałeś akumulator ten co miałeś wcześniej czy inny? po drugie jeżeli inny to jaką on ma moc rozruchową bo to też ważne. Jeżeli wkładałeś swój stary ten co ci kolega źle podłączył mogło dojść do uszkodzenie cel na aku lub też tak jak inni mówią diody na alternatorze
  17. Dominik coś musi w tym być jak było w drugiej rundzie, dostał strzała aż Tomek odbił się od lin a Kliczko nic z tym nie zrobił a gdyby poszedł za ciosem to najprawdopodobniej byłby ciężki nokaut
  18. tak jak już wcześniej mówiłem Adamek się troszkę za wcześnie rzucił na głęboką wodę, według mnie ta waga nie dla niego, jak Adamek uderzał w klatke piersiową to tamten nawet nie drgnoł. Jego ciosy były za słabe na Kliczkę, i niech się cieszy że tylko tak to się skończyło. bo już w pierwszej mogło być po walce. Kliczko se pewnie pomyślał Ludzie przyszli popatrzeć to co będe kończył tak szybko . Tamten uderzał a Adamek się tylko odbijał od lin. Apropp płatności to ja miałem na kablówce RTL za darmo
  19. bo k**wa tam to trzeba miesiącami czekać a moja żona miała robioną biopsje i cos jej źle wyszło i jestem w takim strachu jak nigdy Albo może ktoś z forum się orientuje co to może być jak Atypia C4 ;(
  20. Panowie ma ktoś znajomośći w Szpitalu w kielcach na onkologi chodzi mi o chirurgie guzy itp pilne
  21. Chciałbym żeby wygrał góral, ale w głebi serca coś myśle że będzie to krótka walka i góral polegnie, oby tak się nie stało
  22. Samochodzik został sprawdzony i odradzany PW poziek poszło decyzja jednoznaczna i na pierwszym miejscu coś kombinowane przy lewej podłużnicy oczywiście parę innych defektów też miał miedzy innymi z odpaleniem
  23. ja tylko na oko mogę zobaczyć nie mam sprzętu Ale o to mi chodzi, takie podstawowe sprawy czy nie puszcza dymka przy odpaleniu, czy nie kopci w trakcie jazdy, czy puka, stuka Jutro się podskoczy i obejrzy[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 20:06_________________________________________________na pierwszy rzut to troszkę nieciekawy i w opisie ESP
  24. napisałem około więc zależy czy będzie brał w sklepie czy naprzykład od Toma77
  25. Dwumas około 1500 zł +sprzęgło komletne koło 700 zł + robocizna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.