Treść opublikowana przez grippen
-
Brak Turbiny błąd 525
Witam szanowne grono Kolega ma problez z A4 silnik AFN, zero doładowania tak jakby turbiny nie było. Sztanga chodzi płynnie jezeli się ręką rusza gdy silnik się odpali ze sztango nic się nie dzieje. Gdy ściągnie się wężyk od gruszki na zapalonym silniku to na wężyku nic nie czuć tzn nie wciąga achyba powinno. Logu statycznego BS grupy 011 nie da się zrobić wychodzi ERROR. Log dynamiczny MB pokazuje jakby turbina wcale nie dmuchała ---------- Post added at 20:57 ---------- Previous post was at 19:19 ---------- już wyjaśnione przyczyna walnięty wężyk
-
Urodzinowy wątek PREZESA !!!
Wszystkiego najlepszego 100-lat
-
Spociki w Kielcach
Tak, jak już jechałem z powrotem to elegancko poszło jeszcze będe raz po wyniki za 10 dni
-
Spociki w Kielcach
Jeździłem dziś sporo po Kielcach i nikogo z klubu nie widziałem. I żeby dojechać z pod WTC pod szpital onkologi zajeło mi kuźwa pół godziny takie korki
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
Tam w kratce jest po jednej małej diodzie. i pamiętaj że tutaj jest różnica jak podłączysz diode bo dioda przewodzi tylko w jednym kierunku
-
[ALL B5] Woda we wnęce na gaśnice w bagazniku, sedan
może ci puszcza uszczelka przy lapie i to bedzie najprawdopodobnie przyczyna tego, lej wodę po lampie i zobacz czy ci się przedostaje do środka
-
Spociki w Kielcach
I grupowy wyjazd do Nosba
-
[A4 B5] Podświetlane kratki nawiewów z polifta
będą pasować zobacz w dziale warsztat jest wątek o montażu ja sam wymieniałem kratki http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=48982.0
-
10 rocznica zamachów z 11.09
A mnie zastanawia gdzie się podziali wszyscy pasażerowie lotu 77 skoro nie był to boeing 757. W pentagon na pewno nieuderzył samolot o którym wspomniałem, po wypowiedzi ekspertów z firmy która produkuje silniki do boeinga mówią ewidętnie ze ta część nie jest od ich silnika. Dodatkowo rozmiar kół, na którymś zdjęciu gościu siedzi właśnie na takim kole tak samo nie są od boeinga 757.
-
AUDI A4/S4 z Warmi-Mazur
Kto tak żyje to żyje
-
AUDI A4/S4 z Warmi-Mazur
tylko nie osły sam jesteś osioł bo piszesz takie bzdury, a jeździłeś pewnie BMfu ze znaczkiem Mpower i każdy matiz na światłach cie brał
-
[ALL B5] Po wymianie rozrusznik dalej nie kreci
sprawdzałeś bezpieczniki w puszcze koło ECU
-
[B5 AFN] Nie działa szybkościomierz.
ja też miałem podobny przypadek. 1. Sprawdź na vagu czy pokazuje ci prędkość w jakiejs grupie 2. sprawdź czy niewypieła się lekko kostka z licznika. 3. wyciągnij czujnik i niech ktoś siedzi w aucie a ty na podpiętym czujniku zbliż magnes do niego i lekko stukaj tak energicznie i niech ktoś ci powie czy wskazówka się rusza jeśli się rusza to licznik ok (tak sprawdzałem u siebie). 4. Jeżeli okaże sie że licznik dobry ( w moim przypadku wysypała się taka okładzina jakby magnetyczna w skrzyni i musiałem kupić używkę skrzynie )
-
[ALL B5] Opcja domykania szyb po zamknieciu samochodu (samoczynna)
poszukaj na furum było kilka razy omawiane
-
[ALL B6] Kierunkowskazy LED w lusterkach
według mnie A4 to nie Mercedes i nie ładnie to będzie wyglądać
-
[ALL B6] Na odwrót podłączony drugi akumulator-co może się stać?
po pierwsze jaki wkładałeś akumulator ten co miałeś wcześniej czy inny? po drugie jeżeli inny to jaką on ma moc rozruchową bo to też ważne. Jeżeli wkładałeś swój stary ten co ci kolega źle podłączył mogło dojść do uszkodzenie cel na aku lub też tak jak inni mówią diody na alternatorze
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Dominik coś musi w tym być jak było w drugiej rundzie, dostał strzała aż Tomek odbił się od lin a Kliczko nic z tym nie zrobił a gdyby poszedł za ciosem to najprawdopodobniej byłby ciężki nokaut
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
tak jak już wcześniej mówiłem Adamek się troszkę za wcześnie rzucił na głęboką wodę, według mnie ta waga nie dla niego, jak Adamek uderzał w klatke piersiową to tamten nawet nie drgnoł. Jego ciosy były za słabe na Kliczkę, i niech się cieszy że tylko tak to się skończyło. bo już w pierwszej mogło być po walce. Kliczko se pewnie pomyślał Ludzie przyszli popatrzeć to co będe kończył tak szybko . Tamten uderzał a Adamek się tylko odbijał od lin. Apropp płatności to ja miałem na kablówce RTL za darmo
-
Spociki w Kielcach
bo k**wa tam to trzeba miesiącami czekać a moja żona miała robioną biopsje i cos jej źle wyszło i jestem w takim strachu jak nigdy Albo może ktoś z forum się orientuje co to może być jak Atypia C4 ;(
-
Spociki w Kielcach
Panowie ma ktoś znajomośći w Szpitalu w kielcach na onkologi chodzi mi o chirurgie guzy itp pilne
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Chciałbym żeby wygrał góral, ale w głebi serca coś myśle że będzie to krótka walka i góral polegnie, oby tak się nie stało
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Samochodzik został sprawdzony i odradzany PW poziek poszło decyzja jednoznaczna i na pierwszym miejscu coś kombinowane przy lewej podłużnicy oczywiście parę innych defektów też miał miedzy innymi z odpaleniem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja tylko na oko mogę zobaczyć nie mam sprzętu Ale o to mi chodzi, takie podstawowe sprawy czy nie puszcza dymka przy odpaleniu, czy nie kopci w trakcie jazdy, czy puka, stuka Jutro się podskoczy i obejrzy[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 20:06_________________________________________________na pierwszy rzut to troszkę nieciekawy i w opisie ESP
-
[B5 1Z] Stan silnika w mojej a4
napisałem około więc zależy czy będzie brał w sklepie czy naprzykład od Toma77
-
[B5 1Z] Stan silnika w mojej a4
Dwumas około 1500 zł +sprzęgło komletne koło 700 zł + robocizna