Treść opublikowana przez grippen
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Daniel ten licznik co kupiłeś to tak ci powiem że ja go podłączałem no może z godzinkę proste jak j... i teraz trochę żałuje bo mogłem wziąść z polifta więcej bajerów ---------- Post dopisany at 11:24 ---------- Poprzedni post napisany at 11:22 ---------- co do czujnika to inny masz kupić ma być z integrowany z pompką koniec i kropka ---------- Post dopisany at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany at 11:24 ---------- http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b5-efekt-wymiany-licznika-fis-6227/index144.html#post3000200 tam opisywałem jakie czujniki do pompki i który rocznik
-
Czy przedni zderzak po lifcie bd pasował do przedliftu?! HELP!
masz kupić te po II lifcie uderz do kolegi Huzio00 i zapytaj czy ma pewnie bedzie miał http://a4-klub.pl/members/huzio00-15358/
-
Helikopter zdalnie kierowany - pomoc w wyborze
Ciekaw jestem ile takie kompletne f-16 by kosztowało tylko żeby kompletne było
-
Helikopter zdalnie kierowany - pomoc w wyborze
ja w biedronce ostatnio kupiłem za 80 zł dla syna ma prawie7 lat i po dwóch ładowaniach ogarnoł wszystko i idzie mu bez problemu
-
[ALL B5] Demontaż fotela przedniego.
na allegro po 3 zł ta guma chodzi
-
Dziwny problem z odpalaniem..
tylko nie wyjmujcie czujnika tylko wtyczkę od niego
-
Czułość pedału hamowania
ja otrzymałem od naszego experta czyt (devastation) taką informację na telefon najpierw mnie zrypał że nie wiedziałem jak się nazywam a dopiero później dokładnie przez telefon powiedział jak odpowietrzyć blok ABS. Trzeba ABS odkręcić od podstawy i nim lekko wstrząsać aby całe powietrze powychodziło i oczywiście przy kołach też tak odpowietrzać i przy włączonym silniku mi to pomogło ale powiem że męka pańskla jest, jak ktoś ma zapowietrzony blok mi to zeszło ze 3 godziny jak nie więcej, ruszanie absem odpowietrzanie przy kołach i tak w kółko:kwasny:
-
Dziwny problem z odpalaniem..
na początku odepnijcie wtyczkę od czujnika temp płynu tak czteropinowa z tyłu silnika i zobacz jak etedy odpala
-
jak wysyłacie felgi
Kurcze jak w twojej miejscowości jest Salonik Kolportera to możesz przez KEX-a puścić koszt paczki 30kg 29 zł ewentualnie puszczasz dwie po 15 kg za 26 zł i leci nie zważą bo nie ma wagi w salonikach
-
Emblematy led Audi
wygląda jak oryginał jeżeli to jeszcze otworzycie Zaloguj się
-
Emblematy led Audi
keżor tak mi się wydaje miał takie coś zamontowane. Z tego co kojaże u niego elegancko to wyglądało a nie takie badziewie jak z tych linków
-
Twardy pedał hamulca brak wspomagania siły hamowania
U mnie będzie najprawdopodobniej zapowietrzony blok Abs
-
Twardy pedał hamulca brak wspomagania siły hamowania
dostałem jeszcze wskazówki że najprawdopodobniej zapowietrzony jest abs jak mam odpowietrzyć abs i czy po odpowietrzeniu abs trzeba jeszcz przy kołach odpowietrzać skoro było już wcześniej odpowietrzone przy kołach, czy program vag zadziała w tym roczniku i procedura Odpowietrzanie pompy układu ABS w pojazdach: VW Passat, Audi A4/S4, Audi A6/S6 i A8/S8. [Wybór] [03-ABS/hamulce] [Nastawy podst. - 04] Grupa "002" [idź!] W tym momencie pompa systemu ABS powinna uruchomić się na ok. 10 sekund. Odgłosy uruchomionej pompy powinny być dobrze słyszalne. [Gotowe, powrót] ---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 09:53 ---------- a i czy wszystkie koła mają być podniesione czy tylko przednie. Jaka jest zasada odpowietrzania kół z abs najpierw koła bliżej bloku abs czy zaczynać od tylnich. I najpierw odpowietrza się pompe a później przy kołach czy najpierw koła później pompę ---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ---------- Czytałem że ta procedura może nie zadziałać w tym roczniku. Wieć jaki jest skuteczny sposób na odpowietrzenie pompy ABS czy może metodą śliska droga mocny hampel aby włączyło się abs i tak wkółko czy jak bo już sił nie mam
-
Twardy pedał hamulca brak wspomagania siły hamowania
sprawdzałem tak na szybko teraz vacum pompe tzn przewód idący od niej do serwa ten przewód jest miękki jak zapale silnik to też bez róznicy czy tak ma być czy nie.Sprawdziłem jeszcze pedał hamulca na zgaszonym silnku pod pompowałem kilka razy i zapaliłem silnik i pedał minimalnie zesedł w dół ale mało
-
Twardy pedał hamulca brak wspomagania siły hamowania
tak tylko ciekaw jestem czy servo np z AFN będzie pasowało do 1Z w tych modelach jest inne sterowanie może to bez znaczenia jakie servo
-
czy podświetla się Wam "joystick" sterowania luster zewnętrznych?
Wydaje mi się że w każdej A4 przynajmniej B5 jest takie podświetlenie a komu nie świeci to pewnie spalona dioda w przycisku lub gdzieś nie ma styku
-
Twardy pedał hamulca brak wspomagania siły hamowania
to samo jest u mnie takie zwalnianie a wczoraj o dziwo przez chwilkę było ok dosłownie jakbym miał przez kierownice wypaść i takie bym chciał mieć
-
kluczyk scyzoryk
Nie taka prosta sprawa jest z tym : są dwie opcje 1. Kupujesz na allegro sterownik zamka centralnego z pilotem kluczyk scyzoryk (jakość made in china) idziesz do magika aby ci przełożył pastylke do scyzoryka i dorobił klucz i cieszysz się scyzorykiem ale jakość sam wiesz i zdarzało się często że kluczyk zostawał w bebenku po iluś tam razach kręcenia 2. Kupujesz pompkę ori do A4 z odpowiednim symbolem i literką( literka ma znaczenie czy ma pilot scyzoryk czy domykanie szyb itp.) Ale tu pewnie też będą schody bo pewnie instalację też trzeba by przerobić ty masz pewnie dwie kostki w pompce a wtych ze sterownikiem i modułem komfortu są trzy jedna ciemna i dwie białe bodajże.Wybór należy do ciebie
-
Twardy pedał hamulca brak wspomagania siły hamowania
jak ci zrobi mechanik to daj znać czy pomogło ok kupowałeś używkę servo czy nowe. Spróbuje dziś pokombinować coś może uda się coś zrobić ---------- Post dopisany at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ---------- bo faktycznie coś musi być nie tak bo muszę nieźle na pedał pchać żeby hamowało dobrze. W moim drugim samochodzie (matizie) hamulec lekko się wciśnie i już hamuje a tu napieram jak nic i ledwo ledwo
-
Twardy pedał hamulca brak wspomagania siły hamowania
Cześć Mam do was pytanko mam nadzieje ze mi pomożecie i naprowadzicie co sprawdzić co wypiąć aby sprawdzić pompe vacum i servo wymieniałem hamulce na 288x25, wszystko nowe płyn itp. Teraz tak zapowietrzony układ odpada, hamulec jest strasznie twardy tak jak by nie było wspomagania hamulcy. Zauważyłem że w ścianie grodziowej jest taki wąż do serva i jak go troszkę ruszę to syczy z niego. Myślałem że z tymi hamulcami ma tak być i jeździłem tak ze dwa lata i przyzwyczaiłem się że są takie słabe ale wczoraj miałem taką sytuację że jadę sobie 80km/h i nacisnołem hamulec i odziwo pedał był taki lekki przy naciśnięciu że o mało przez szybe nie wypadłem. Więc doszedłem do wniosku że faktycznie coś z hamulcami musi być że takie słabe i teraz nie wiem czy to problem z pompą czy servem i jak to sprawdzić. Nadmienie że wczoraj coś grzebałem pod maską i musiałem coś poruszyć i nagle tak jakby hamulce powróciły ---------- Post dopisany at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany at 10:27 ---------- i czy w razie wymiany serva dostęp jest prosty czy nie
-
elektryczne szyby
zajzyj do działu warsztat masz tam opis http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-zmiana-korbki-elektryczna-szybe-drzwi-przednie-45316/
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Kostka zostala dobrze wcisnieta. Kiere wymienilem w sobote a wczoraj wynikl klopot z kierunkami... Zastanawiam sie czy to nie wina tego ze nie przykrecilem tej dlugiej srubki (ktora byla w gornej czesci obudowy) ktora mocowala obudowe kolumny... Jutro przed praca jak znajde czas sprawdze czy to wlasnie tego wina, zwlaszcza ze przesunę do siebie o 1/3mm manetke i dziala... tak to wina tej śrubki bo ona daje mase na manetkę
-
[B5 AFN] Nierówno przyspiesza przy maksymalnie wciśniętym pedale gazu
Ale żeś odgrzebał kotleta Zrób komplet logów i zamieść w odpowiednim dziale
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
pozostaje ci ręczne ustawianie wskazówek tylko uważaj bo jak masz licznik przedliftowy to tam taśma jest baaaaardzo wrażliwa
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
nie ma:decayed: