Treść opublikowana przez grippen
-
[B5 AFN] Wyświetlacz z kilometrami nie działa + zmiana na białe
poszukaj na allegro jest tego od diabła i to różnego koloru
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
może miałeś bity w tyłek i ktoś wymienił klape na inną :gwizdanie:
-
[ALL] Rozruch przy dużych mrozach
jam teraz przy -15 2 razy podgrzewam i zapala od tyka
-
[B5 AFN] Brak możliwości odpalenia samochodu
zapnij vaga najprawdopodobnie problem z IMMO zaobserwuj ikonke samochudu zobaczjak się ona zachowuje
-
[ALL] Zdalne uruchomianie silnika do Audi
tak na szybko pierwszy znaleziony http://allegro.pl/starter-odpalanie-pilotem-alarm-zasieg-200m-i1328337650.html zastanowiłeś sie co z immo przecież nie odpalisz samochodu bez kluczyka włożonego w stacyjkę tak jak na w/w aukcji pisze że nie nadaje się do samochodów z IMMO według mnie koniec Tematu jak inni piszą lepsze już założenie Webasta
-
[ALL B5] Wymiana na pól FIS
według mnie jest nie opłacalne praktycznie ta sama robotę przy jednym a drugim musisz mieć pin do licznika bo masz immo w zegarach lepiej kup sobie pełnego fisa każdy ci to powie na allegro są często okazje i możesz kupić bardzo tanio licznik w super stanie
-
[B5 AFN] Wyświetlacz z kilometrami nie działa + zmiana na białe
było już o tym na forum wystarczy poszukać o zrobieniu białego podświetlenia podpowiem że musisz zdraopywać folię czerwoną a jak ci wyjdzie to się okaże ja bym założył ori po lifcie i miałbyś białe podświetlenie
-
[B5 AFN] Wyświetlacz z kilometrami nie działa + zmiana na białe
żarówkę wymień koszt koło 1,50 moc chyba 1,2 W r5 możesz dać mocniejsze nic się niestenie będzie tylko mocniej świecić ale zalecam takie jak w ori
-
[B5 AFN] Wyświetlacz z kilometrami nie działa + zmiana na białe
widać ewidentnie że spalona żarówka wymień i po kłopocie
-
[B5 AFN] Fajki świec żarowych.
ja wymieniałem rok temu koszt 1 szt to 31 zł ( jest z bardzo długim kablem)
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
wszystko masz w pierwszym poście
-
Cena nowej B6
ja myślałem że to standard od b5 99 roku
-
Prośba do wszystkich
dzięki ktoś jeszcze się dołączy żal wam jest wydać 1.22 :gwizdanie:
-
Prośba do wszystkich
coś się pomału ruszyło do przodu
-
Prośba do wszystkich
Panowie coś się pomału zaczęło ruszać ale bardzo wolno wysyłać te sesemesy
-
Prośba do wszystkich
jakoś nic się nie ruszyło z głosami aż tak ciężko wysłać smsa i niestety stracić 1,22 zł no Panowie co z wami
-
Prośba do wszystkich
dokładny link http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101008/WYBORYSWI04/446564932 tak tylko aby się dostać a później sie zobaczy SLD koszt smsa nie mogę z najść ale nie więcej chyba niż 2z a chyba nawet mniej [br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 21:34_________________________________________________mam być pierwszy nie wiem jak to zrobicie oczywiście jak tylko ktoś będzie chciał zagłosować nikogo zmusić nie mogę pozdrawiam
-
Prośba do wszystkich
tak piszę aby wysłać sms o takiej treści
-
Prośba do wszystkich
Witam Szanownych kolegów jeżeli jest taka możliwość to prosiłbym na oddanie głosu na mnie po przez wysłanie smsa. Startuje do Rady Powiatu i głosik mile widziany dziękuje i pozdrawiam SMS pod nr 71466 o treści edrp.Artur Stefan Augustyn ważne dokładnie tak jak jest napisane razem ze spacjami http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101008/WYBORYSWI04/446564932
-
Dlaczego stan licznika w Audi A4 B5 się zeruje?
Na twoje pytania są już odpowiedzi na forum jak spojrzysz na licznik to powinieneś się sam domyślić 1. Inspekcja serwisowa wskazuje ci IN I musisz ją skasować vagiem i będziesz miał kilometry 2.Jaki stan akumulatora może gdzieś kostka jest dokładnie nie podpięta i tak się dzieje 3. Spalona żarówka wymień ją będziesz miał okazje sprawdzić też zegar ( najlepiej wymień wszystkie żarówki takie małe spostrzeżenie)
-
[ALL B5] Jakie części pasuja do lifta 2000r od modelu 1995-1998 przed liftem
a je jeszcze dodam co Grzesiek , napisał że inne są listwy ozdobne na drzwiach ciekaw jestem jakby drzwi wyglądały z jedną listwą inne wprawdzie da się założyć listwę poliftową do drzwi przedliftowych ale ciężko jedną listwe znajść
-
Urodziny Prezesa
Wszystkiego najlepszego dużo :sexinbed: :boobs:
-
[B5 1Z] A4 TDi
20 minut roboty :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 13:48_________________________________________________podjedź do mnie to się wepnie tylku musiałbyś mieć kierowce skrobneło by się małe co nieco
-
[B5 1Z] A4 TDi
tam gdzie wpinałeś centralke od pilota te same kabelki możesz też wykorzystać ten kabelek co jest w dzwiach co idzie do zamka
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
tam gdzie wpinałeś centralny zamek na pilota w te miejsca się musisz wpiąć. możesz też wpiąć się w ten kabel co jest w drzwiach etwdy nie musisz ciągnąć kabli przez charmonijke