Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. poszukaj na allegro jest tego od diabła i to różnego koloru
  2. grippen odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    może miałeś bity w tyłek i ktoś wymienił klape na inną :gwizdanie:
  3. jam teraz przy -15 2 razy podgrzewam i zapala od tyka
  4. zapnij vaga najprawdopodobnie problem z IMMO zaobserwuj ikonke samochudu zobaczjak się ona zachowuje
  5. tak na szybko pierwszy znaleziony http://allegro.pl/starter-odpalanie-pilotem-alarm-zasieg-200m-i1328337650.html zastanowiłeś sie co z immo przecież nie odpalisz samochodu bez kluczyka włożonego w stacyjkę tak jak na w/w aukcji pisze że nie nadaje się do samochodów z IMMO według mnie koniec Tematu jak inni piszą lepsze już założenie Webasta
  6. według mnie jest nie opłacalne praktycznie ta sama robotę przy jednym a drugim musisz mieć pin do licznika bo masz immo w zegarach lepiej kup sobie pełnego fisa każdy ci to powie na allegro są często okazje i możesz kupić bardzo tanio licznik w super stanie
  7. było już o tym na forum wystarczy poszukać o zrobieniu białego podświetlenia podpowiem że musisz zdraopywać folię czerwoną a jak ci wyjdzie to się okaże ja bym założył ori po lifcie i miałbyś białe podświetlenie
  8. żarówkę wymień koszt koło 1,50 moc chyba 1,2 W r5 możesz dać mocniejsze nic się niestenie będzie tylko mocniej świecić ale zalecam takie jak w ori
  9. widać ewidentnie że spalona żarówka wymień i po kłopocie
  10. ja wymieniałem rok temu koszt 1 szt to 31 zł ( jest z bardzo długim kablem)
  11. wszystko masz w pierwszym poście
  12. ja myślałem że to standard od b5 99 roku
  13. dzięki ktoś jeszcze się dołączy żal wam jest wydać 1.22 :gwizdanie:
  14. coś się pomału ruszyło do przodu
  15. Panowie coś się pomału zaczęło ruszać ale bardzo wolno wysyłać te sesemesy
  16. jakoś nic się nie ruszyło z głosami aż tak ciężko wysłać smsa i niestety stracić 1,22 zł no Panowie co z wami
  17. dokładny link http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101008/WYBORYSWI04/446564932 tak tylko aby się dostać a później sie zobaczy SLD koszt smsa nie mogę z najść ale nie więcej chyba niż 2z a chyba nawet mniej [br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 21:34_________________________________________________mam być pierwszy nie wiem jak to zrobicie oczywiście jak tylko ktoś będzie chciał zagłosować nikogo zmusić nie mogę pozdrawiam
  18. tak piszę aby wysłać sms o takiej treści
  19. Witam Szanownych kolegów jeżeli jest taka możliwość to prosiłbym na oddanie głosu na mnie po przez wysłanie smsa. Startuje do Rady Powiatu i głosik mile widziany dziękuje i pozdrawiam SMS pod nr 71466 o treści edrp.Artur Stefan Augustyn ważne dokładnie tak jak jest napisane razem ze spacjami http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101008/WYBORYSWI04/446564932
  20. Na twoje pytania są już odpowiedzi na forum jak spojrzysz na licznik to powinieneś się sam domyślić 1. Inspekcja serwisowa wskazuje ci IN I musisz ją skasować vagiem i będziesz miał kilometry 2.Jaki stan akumulatora może gdzieś kostka jest dokładnie nie podpięta i tak się dzieje 3. Spalona żarówka wymień ją będziesz miał okazje sprawdzić też zegar ( najlepiej wymień wszystkie żarówki takie małe spostrzeżenie)
  21. a je jeszcze dodam co Grzesiek , napisał że inne są listwy ozdobne na drzwiach ciekaw jestem jakby drzwi wyglądały z jedną listwą inne wprawdzie da się założyć listwę poliftową do drzwi przedliftowych ale ciężko jedną listwe znajść
  22. Wszystkiego najlepszego dużo :sexinbed: :boobs:
  23. grippen odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    20 minut roboty :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 13:48_________________________________________________podjedź do mnie to się wepnie tylku musiałbyś mieć kierowce skrobneło by się małe co nieco
  24. grippen odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    tam gdzie wpinałeś centralke od pilota te same kabelki możesz też wykorzystać ten kabelek co jest w dzwiach co idzie do zamka
  25. tam gdzie wpinałeś centralny zamek na pilota w te miejsca się musisz wpiąć. możesz też wpiąć się w ten kabel co jest w drzwiach etwdy nie musisz ciągnąć kabli przez charmonijke

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.