Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=36744.0;highlight=dawka+startowa[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 19:45_________________________________________________dawka paliwa około 3 mg a startowa koło 21mg tylko nie pamiętam które kanały chyba 2 i 5[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 19:47_________________________________________________zrób screeny to ci powiem czy jest ok z dawkami
  2. rozrusznik w jakim stanie i czy pewny jesteś na 100 % co do niego
  3. a masz jakieś błędy najlepiej to jakbyś zrobił logi i byłoby wszystko wiadomo jaki masz stan akumulatora rozrusznika u mnie też był problem słabo kręcił wyjołem rozrusznik zawiozłem do szpeca zapłaciłem 30 zł rozkręcił nawalił smaru jakiegoś. jak zakręciłem go spowrotem to szczęka mi opadła bo chyba nigdy tak nie palił od dotknięcia
  4. wygląda na idealnie teraz najwazniejsze jak samochód odpala ?
  5. sprawdź jeszcze czy masz szczelną obodowe od ecu może tam woda się przedostaje i zalewa ecu [br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 09:16_________________________________________________a podpinałeś Vaga
  6. w tym roczniku auta nie było tej opcji i vagiem nic nie zdziała
  7. to czyli jest źle jak by miał 90 to wskazenie było by około 30 musisz ustawić mechanicznie dasz radę
  8. przy jakiej temperaturze robiłeś ten wykres rozgrzej samochód do 90 st i wtedy zobacz ile ci pokazuje musisz zmienić mechanicznie proste jak drut
  9. a taki buzer na allegro pare zł kosztuje http://allegro.pl/item1187276710_glosnik_mini_30_mm_16om_0250.html[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 14:53_________________________________________________ja mam taki i jest ok przy otwarciu drzwi mam miły gong a przy zapaleniu rezerwy raz przypiszczy
  10. właśnie na zimnym jest inny odczyt u mnie też tak jest koło 27 na zimnym jak rozgrzeje do 90 st to mam 46 - 50 lekko skacze ale zapala na dotyk [br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 14:35_________________________________________________później zobaczę jak jest u mnie na zimnym to ci powiem
  11. tylko nie te one są z ringami tu masz tylko musisz zapytać jaki producent http://allegro.pl/item1174078458_nowe_reflektory_audi_a4_99_01_h7_h7_l_p_chrome_kpl.html
  12. zaraz zaraz najpierw rozgrzej samochód do temperatury 90 st. jeżeli będzie taki sam wynik to znalazłeś przyczynę dla czego ciężko pali u ciebie na razie widze 27 tam musi być 049 -053 może być ciut więcej lub nie ale napewno nie 27
  13. możesz kupić zamiennik Depo nowe i miałbyś bajke
  14. kąt wtrysku ustawiasz na pompie i może ci mechanik źle ustawił i dla tego tak ci słabo pali, jak wymieniałeść kostkę to nie powinno się nic stać miałeś pecha że to wtedy się stało a co do programu to możesz zrobić małe korekty dasz rade wszystko jest napisane na forum
  15. też go mam ale mało używam bo wydaje mi się że vag com jest 100 razy lepszy mam vag com 311.2 pełna wrsje to mogę ci mailem przesłać tylko dopiero na wieczór daj znać na PW
  16. ty masz polski vag czy vag-com
  17. ja bym sprawdził kąt wtrysku u ciebie ma być 049-053 grupa BS pozycja 2
  18. nie lepiej jakbyś sobie kupił soczewki i wirezał halogeny ładnie by to wyglądało
  19. grippen odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    chyba że tak
  20. grippen odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    według mnie to troszkę bez sensu bo jak otworzysz drzwi to i tak się się zaświeci nawet bez sterownika ale to tylko moje zdanie
  21. grippen odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    ty piszesz mi po co mi halogeny a po ci te neony aby zapalały się po otwarciu drzwi przecież zanim drzwi otworzysz to już w kupsko możesz wejść
  22. grippen odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    hmm tylko po co komu halogeny przy zamknięciu drzwi światełko przy wrotach to chociaż oświetli czy w kupe nie wdepniemy oświetli i to bardzo dobrze tylko tego nie nakręciłem [br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 23:04_________________________________________________w nocy lepiej to wyglada przynajmniej na ori lampkach bo w środku jest na listwa xenon takie jak moskal zapodał[br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 23:05_________________________________________________ po to że jest to funkcja odprowadzania do domu jakbyś nie wiedział sam temat o tym mówi
  23. grippen odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    u mnie po zamknięciu pilotem halogeny włączają się tak i koszt bardzo malutki mnie to wystarcza
  24. grippen odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    to musisz dawać dodatkową krańcówkę do drzwi ewentualnie możesz zastosować coś takiego http://moto.allegro.pl/item1169942019_vw_golf_iii_polo_seat_wlacznik_swiatla_drzwi_se.html zastosować na 3 piny aby kazde drzwi to miało i pod masę i by się włączały osobno kAZDE
  25. grippen odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    nic wam nie wyjdzie masa jest wspólna na wszystkie drzwi :gwizdanie: przerabiałem to u siebie trzeba by krańcówki wstawiać takie na 3 piny ale nie chciało mi się bawić z tym bo doszedłem że troszkę bez sensu sporo roboty a drzwi tylko otwiera się na kilka sekund i zamyka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.