Treść opublikowana przez grippen
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[B5 AFN] Dziwne syczenie przy przyśpieszaniu
Ja bym sprawdził wężyk dochodzący do komputera w podszybiu u mnie jakimś przypadkiem sie wysunoł i syczało jak dodawałem gazu myślałem że gdzieś dziura w dolocie ale sprawdziłem przypadkiem jak odkręciłem puszke od kompa założyłem z powrotem i brak syczenia
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a nie da się za reklamować tego badziewia
-
[B5 AHU] Wymiana pompy wtryskowej
musisz ustawić statyczny kąt wtrysku, dawke paliwa skorygujesz vagiem ewentualnie też na pompie
-
Montaż tempomatu A4 B5
Tylko mamy różne roczniki odłącz wszystko jeszcze raz i podłączaj powoli podpinałeś się bezpośrednio do komputera [br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 18:03_________________________________________________Ja sie podpiołem tak Kolory przewodów ECU manetka Zolto czarny 67pin do 4,6 czerwony z siwym paskiem 59pin do 5 niebieski 35pin do 2 czerwony z zotym paskiem 36pin do 3 czarny 39pin do 1[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 18:05_________________________________________________i dodam że u mnie jak źle podpiołem to jak zgasisz silnik manetką i włączysz ją spowrotem to tak samo jakbyś załączył zapłon w samochodzie kluczykiem [br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 18:06_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30224.msg516647#msg516647
-
Montaż tempomatu A4 B5
też tak za pierwszym razem zrobiłem i żeby wyłączyć silnik trzeba było tempomat wyłączyć żeby zgasł podłączyłeś jeden pin źle tak było w moim przypadku bodajże z tym zasilaniem + on ma być po zapłonie tylko ja wpinałem się bezpośrednio pod kompa i tego kabelka który jest właśnie od zasilania podpiołem do plusa i takie cyrki mi się działy i musiałem go podpiąć do kompa tylko nie pamiętam gdzie
-
Oryginalny termometr w liczniku
http://moto.allegro.pl/item1155493191_wyswietlacz_temperatury_audi_a4_termometr_czujnik.html może wysłałby za granicę musiałbyś dopytać http://moto.allegro.pl/item1159708797_wyswietlacz_temperatury_a4_b5_zegary_a6_c5_98_05.html
-
Oryginalny termometr w liczniku
a jaki ty masz licznik bo masz auto poliftowe
-
[ALL B5] Zdemontowanie deski rozdzielczej oraz dmuchawy
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t9609.0.html;highlight=klima[br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 17:43_________________________________________________zapomniałem że odnośniki się popieprzyły po przeprowadzce wpisz sobie w wyszukiwarkę uruchomienie klimatronika i tam jest post SIMON i pisze co gdzie odkręcić
-
Spociki w Kielcach
tu masz numer komórki mam nadzieje że nie zmienili Mielec Trans Turbo 609 478 033
-
Spociki w Kielcach
Poszło PW
-
Spociki w Kielcach
TRANS TURBO polecam jak najbardziej ja od nich brałem [br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 12:17_________________________________________________poszukam w domu numeru komórki może jeszcze aktualno to później podam [br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 12:18_________________________________________________Pytałem się op paliwo powiedział że 1 zł taniej czyli około 3,50 zł/1litr ON tylko jakbyś chciał to musi wiedzieć wcześniej
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Pierwszy samochód 1. Fiat 126P 2. Matiz do dzisiaj jeździ nim teściowa 3.Audi 80 B3 od nowości teraz pomyka nim mój starszy 4. A4 B5 chyba najdłużej go trzymam bo jeżdzę nim jusz 5 lat
-
[B5 AFN] Po odpaleniu,auto gaśnie
tylko nie wiem czy mu zrobili pod imobilizer bo jakby tak było to non stob by wywalało błąda na vagu przeważnie robi się to na pompie zaraz przy komputerze :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Po odpaleniu,auto gaśnie
Dominik ale on pisze że miał przycisk i go zdemontował chyba rozłączył czyli w tym tkwi problem przy tym przycisku powinieneś mieć dwa kable weś je złącz razem i odpal auto