Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. Witamy na forum
  2. Witamy na forum
  3. Witamy na forum
  4. Witamy na forum
  5. Witamy na forum
  6. Witamy na forum
  7. Witamy na forum
  8. Witamy na forum
  9. Witamy na forum
  10. Witamy na forum
  11. Witamy na forum
  12. Ja bym sprawdził wężyk dochodzący do komputera w podszybiu u mnie jakimś przypadkiem sie wysunoł i syczało jak dodawałem gazu myślałem że gdzieś dziura w dolocie ale sprawdziłem przypadkiem jak odkręciłem puszke od kompa założyłem z powrotem i brak syczenia
  13. a nie da się za reklamować tego badziewia
  14. musisz ustawić statyczny kąt wtrysku, dawke paliwa skorygujesz vagiem ewentualnie też na pompie
  15. grippen odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    Tylko mamy różne roczniki odłącz wszystko jeszcze raz i podłączaj powoli podpinałeś się bezpośrednio do komputera [br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 18:03_________________________________________________Ja sie podpiołem tak Kolory przewodów ECU manetka Zolto czarny 67pin do 4,6 czerwony z siwym paskiem 59pin do 5 niebieski 35pin do 2 czerwony z zotym paskiem 36pin do 3 czarny 39pin do 1[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 18:05_________________________________________________i dodam że u mnie jak źle podpiołem to jak zgasisz silnik manetką i włączysz ją spowrotem to tak samo jakbyś załączył zapłon w samochodzie kluczykiem [br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 18:06_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30224.msg516647#msg516647
  16. grippen odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    też tak za pierwszym razem zrobiłem i żeby wyłączyć silnik trzeba było tempomat wyłączyć żeby zgasł podłączyłeś jeden pin źle tak było w moim przypadku bodajże z tym zasilaniem + on ma być po zapłonie tylko ja wpinałem się bezpośrednio pod kompa i tego kabelka który jest właśnie od zasilania podpiołem do plusa i takie cyrki mi się działy i musiałem go podpiąć do kompa tylko nie pamiętam gdzie
  17. http://moto.allegro.pl/item1155493191_wyswietlacz_temperatury_audi_a4_termometr_czujnik.html może wysłałby za granicę musiałbyś dopytać http://moto.allegro.pl/item1159708797_wyswietlacz_temperatury_a4_b5_zegary_a6_c5_98_05.html
  18. a jaki ty masz licznik bo masz auto poliftowe
  19. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t9609.0.html;highlight=klima[br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 17:43_________________________________________________zapomniałem że odnośniki się popieprzyły po przeprowadzce wpisz sobie w wyszukiwarkę uruchomienie klimatronika i tam jest post SIMON i pisze co gdzie odkręcić
  20. tu masz numer komórki mam nadzieje że nie zmienili Mielec Trans Turbo 609 478 033
  21. Poszło PW
  22. TRANS TURBO polecam jak najbardziej ja od nich brałem [br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 12:17_________________________________________________poszukam w domu numeru komórki może jeszcze aktualno to później podam [br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 12:18_________________________________________________Pytałem się op paliwo powiedział że 1 zł taniej czyli około 3,50 zł/1litr ON tylko jakbyś chciał to musi wiedzieć wcześniej
  23. Pierwszy samochód 1. Fiat 126P 2. Matiz do dzisiaj jeździ nim teściowa 3.Audi 80 B3 od nowości teraz pomyka nim mój starszy 4. A4 B5 chyba najdłużej go trzymam bo jeżdzę nim jusz 5 lat
  24. tylko nie wiem czy mu zrobili pod imobilizer bo jakby tak było to non stob by wywalało błąda na vagu przeważnie robi się to na pompie zaraz przy komputerze :gwizdanie:
  25. Dominik ale on pisze że miał przycisk i go zdemontował chyba rozłączył czyli w tym tkwi problem przy tym przycisku powinieneś mieć dwa kable weś je złącz razem i odpal auto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.