Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. chyba nie bo sedan jest krótszy
  2. dzięki wszystkim za odpowiedzi wybrałem tą co Endriu napisał tą aktywną http://www.agito.pl/karty-graficzne/sapphire-radeon-hd-4670-hdmi-512mb-ddr3-pci-e-oem.0.361822.html
  3. a którą byś wybrał tą 1. http://www.agito.pl/karty-graficzne/sapphire-radeon-hd-4670-hdmi-512mb-ddr3-pci-e-oem.0.361822.html 2. http://www.agito.pl/karty-graficzne/sapphire-radeon-hd-4670-ultimate-512mb-ddr3-pci-e-oem.0.342441.html będe wdzięczny
  4. Kuzyn chce zakupić karte graficzną tak do 250 zeta jaką polecacie na PCI ja myślałem nad tą http://www.allegro.pl/item995428196_gigabyte_hd5450_512mb_ddr3_dx11_ps_5_0_hd_7_1.html lub http://www.allegro.pl/item998765616_512mb_palit_gf9500gt_super_mit_cuda_box_new_gw_fv.html która lepsza ewentualnie jaką polecacie
  5. w A4 nie ma linek najprawdopodobnej coś z synchronizatorem
  6. chyba już nie bo konkurs się skończył prawie rok temu
  7. Błasika to ja osobiście znałem odbierałem od niego nagrode w Krzesinach żal że aż tak to się wszystko skończyło ale nie ukrywajmy że większość samolotów które posiadają to totalne złomy ;(
  8. zapodaj fotkę jak to u ciebie wygląda
  9. Wąski masz jakiś dostęp do skrzyń potrzebuje do mojego pażdziocha silnik 1 Z będe wdzięczny za jakieś info
  10. mam tak samo musze zaglądnąć pod spód aby je zauważyć
  11. a jak u ciebie z napinaczem stawiam że to jego przyczyna
  12. [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 21:17_________________________________________________
  13. Ok ale Yates zapodał linka aby okleić samochód cena pewnie była by sporo wyższa, bo trzeba się dokładniej przyłożyć wszystkie zakamarki itp a do lakierowania to tylko trzeba dobrze przygotować powierzchnie bo lakier to już się łatwiej kładzie
  14. ja bym wolał pomalować niż obklejać i pewnie cena takiego obklejania jest fajna
  15. polecam kolor Niebieski moro efekt perłowy bodajże z palety A4 B6 B7 a jaki teraz masz kod lakieru tu masz jak ten kolor wygląda http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_przerobka_przodu_na_b7-t41475.0.html;msg560600#msg560600 malowałem też swój w tym kolorze i powiem że kolorek ładny a co kosztów malowania to wszystko zależy od warsztatu ale musisz się liczyć że trochę kosztuje według mnie od 2000 tys w zwyż a jak masz znajomego lakiernika to może ci policzyć mniej
  16. minimalna poświata na fotelach też jest ale to minimalna zrobie zdjęcie na wieczór może się uda a lampka to troszeczke jest inna ale może da się wyrezać
  17. napisze ci na wieczór ok wymierze jak to jest u mnie ok to dam ci znać
  18. w ori są schowane ntak jakieś 1-2 mm w głąb
  19. a mnie ominęło picie wziąłem flachę i z powrotem przywiozłem do domu ;( a to wszystko przez dzieciaki nie dało rady ;(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.