Treść opublikowana przez grippen
-
[ALL B5] Poduszka kierowcy - jaki powinna mieć kolor ??
na 99% pod kolor kierownicy nie spotkałem jeszcze łaciatej kiery żeby była
-
Spociki w Kielcach
dzięki sprawdze dzisiaj
-
Spociki w Kielcach
podmień N75 założe się że się w pewnych momentach przycina i nie steruje turbiną
-
Spociki w Kielcach
mechanikiem nie jestem i trudno mi było nawet kumpla wziąść aby jechał samochodem żebym logi zrobił na forum jest sporo szpeców i napewno wiedzą co i jak wczoraj logi robiłem i było ok tzn to turbo było nawet pompowało ok. mi się wydaje że chyba coś z N75 tylko u mnie jest taki problem że znam pare osób które mają passaty ale 110 KM więc się nie nada tego podmienić bo się nie nada i tego nie sprawdzę postaram się zrobić logi jak tylko ta awaria wystąpi
-
[ALL B5]Boczny plastik siedzenia kierowcy-jak zdjąć?
one są na takich bolcach chyba 3 i musisz je wypchnąć od środka musisz się dobrze przyjrzeć bo są mało widoczne
-
Spociki w Kielcach
jaki znaczek ? jak on wygląda
-
Prośba o oddanie głosu - najlepsza wybajerowana obudowa hehe
zagłosowałem
-
[B5 1Z] Bardzo proszę o ocenę logów
ok dziś wrzucę gaz wciśnięty do opuru chyba
-
[B5 1Z] Bardzo proszę o ocenę logów
Panowie bardzo prosze o zerknięcie na logi, ponieważ mam problem taki że 2 razy na 10 uruchomień silnika brak jest turbiny tak jakby nie było jej wcale te logi wykonywane były akurat kiedy ta turbina była może coś powiedzą
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Wpadnijcie do mnie do KW w chacie się zrobi bibę
-
Spociki w Kielcach
takie http://moto.allegro.pl/item914067484_lampy_audi_a4_99_01_black_clear_soczewka_depo.html
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
może gdzieś koło weekendu to może bym wpadł bo tak w tygodniu to nie bardzo
-
Spociki w Kielcach
http://moto.allegro.pl/item914235732_lampy_audi_a4_99_01_chrom_clear_soczewka_depo.html ja to będe musiał chyba do Grzanka podskoczyć bo coś ostatnio mam problem 2 razy na 10 uruchomień silnika tak jakbym nie miał turba i nie wiem co to może być. Raz elegancko ciągnie a niekiedy jak zapale to zero reakcji tak idzie jak maluch nie wiem czy ma coś wspólnego EGR. Albo N75 nawala a unas tacy mechanicy że aż płakać się chce
-
[ALL]Elektrycznie składane lusterka -proszę o pomoc
napisz do f16mysliwiec on zakładał elektryczne lusterka to ci powie co i jak
-
[B5 AEB] Przednia Szyba - uszczelka
wersja po liftowa taką powinieneś mieć http://moto.allegro.pl/item908376869_podszybie_audi_a4_99_01_nowe_oryginal.html http://moto.allegro.pl/item900899133_audi_a4_99_01r_podszybie_plastikowe_8d.html a tu masz do przed liftowego http://moto.allegro.pl/item906472074_audi_a4_95_99_podszybie.html jak masz spryski pod maską to te pierwsze co dałem u góry
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc w podłączeniu alarmu
ja mu kazałem 4 bo uważam że taki powinien być montowałem kilkanaście sterowników zamków do różnych modeli samochodów i w tym audi i nikt nie narzekał że mu nie chodzi mam u siebie podłączone tak jak na schemacie 4 i chodzi bez problemu ten sam rocznik auta
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc w podłączeniu alarmu
ja mówię że 4 ja tak mam podłączony i chodzi
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc w podłączeniu alarmu
a na pewno dobry kabel przeciołeś ? zrób tak weź odłącz centralkę i te kabelki co przeciołeś nie podłączaj ich niech sobie wiszą i spróbój zamknąć z kluczyka jak ci zamknie wszystkie drzwi tzn że nie ten kabelek przeciołęś jeżeli zamknie tylko kierowcy to dobry przeciołęś
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc w podłączeniu alarmu
ja obstawiam 4 bo ja tak podpinałem u siebie i śmiga weż przytrzymaj dłużej przycisk na pilocie i zobacz co będzie siędziało tak z 4 sekundy podłącz najpierw tylko centralny zamek wpiołeś się w te kostki koło lewej nogi ba ja tam wpinałem
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc w podłączeniu alarmu
chwilową odłącz z tych krańcówek i spróbuj wtedy uruchomić a spróbuj dłużej przytrzymać przycisk na pilocie jaka będzie reakcja weś pstryknij fotkę gdzie się wpiołeś i pokaż te kabelki jak połączyłeś przy centralce
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc w podłączeniu alarmu
to ustaw tą zworkę na większy czas i będzie chodzić na 100% [br]Dopisany: 06 Luty 2010, 14:16_________________________________________________2 rysunek zworka J3 zeknij ma mieć 3,5 s
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc w podłączeniu alarmu
zrobiłeś mostek tak jak na 4 schemacie ? musi być przeciołeś ten kabekl tak jak ci mówiłem [br]Dopisany: 06 Luty 2010, 14:13_________________________________________________musisz ustawić zworke w centralce bo musi być impuls 3,5s i będzie chodzić
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc w podłączeniu alarmu
panowie przestańcie tam masz napisane na tych skrinach co dałeś że SCHEMAT Nr 4 zamki pneumatyczne Audi i tp zerknuijcie a nie gadajcie głupot zrpbisz jak uważasz ja podłączałem sterownik taki jak wyżej i użyłem schematu numer 4 i elegancko chodzi[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 08:26_________________________________________________zerknij który kabelek odpowiada za zamykanie pretniesz go i jeden koniec podłączysz z jednej strony a drugi z drugiej
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc w podłączeniu alarmu
podłącz schemat 4 tak jak ci napisałem podłączałem u siebie i jest ok i mam identyczną centralkę jak z w/w linku z tymi pilotami scyzorykami i chodzi mi jak talala
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc w podłączeniu alarmu
najlepiej weś probówkę w rekę przytknij do masy zamknij drzwi i pokolej dotykaj kabelków w kostce jeżeli na którymś kablu zaryglują się drzwi to to będzie ten kabelek i musisz go wtedy przeciąć i podłączyć jeden koniec do jednego przewodu z centralki i drugi tak samo