Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. na 99% pod kolor kierownicy nie spotkałem jeszcze łaciatej kiery żeby była
  2. dzięki sprawdze dzisiaj
  3. podmień N75 założe się że się w pewnych momentach przycina i nie steruje turbiną
  4. mechanikiem nie jestem i trudno mi było nawet kumpla wziąść aby jechał samochodem żebym logi zrobił na forum jest sporo szpeców i napewno wiedzą co i jak wczoraj logi robiłem i było ok tzn to turbo było nawet pompowało ok. mi się wydaje że chyba coś z N75 tylko u mnie jest taki problem że znam pare osób które mają passaty ale 110 KM więc się nie nada tego podmienić bo się nie nada i tego nie sprawdzę postaram się zrobić logi jak tylko ta awaria wystąpi
  5. one są na takich bolcach chyba 3 i musisz je wypchnąć od środka musisz się dobrze przyjrzeć bo są mało widoczne
  6. jaki znaczek ? jak on wygląda
  7. ok dziś wrzucę gaz wciśnięty do opuru chyba
  8. Panowie bardzo prosze o zerknięcie na logi, ponieważ mam problem taki że 2 razy na 10 uruchomień silnika brak jest turbiny tak jakby nie było jej wcale te logi wykonywane były akurat kiedy ta turbina była może coś powiedzą
  9. Wpadnijcie do mnie do KW w chacie się zrobi bibę
  10. takie http://moto.allegro.pl/item914067484_lampy_audi_a4_99_01_black_clear_soczewka_depo.html
  11. może gdzieś koło weekendu to może bym wpadł bo tak w tygodniu to nie bardzo
  12. http://moto.allegro.pl/item914235732_lampy_audi_a4_99_01_chrom_clear_soczewka_depo.html ja to będe musiał chyba do Grzanka podskoczyć bo coś ostatnio mam problem 2 razy na 10 uruchomień silnika tak jakbym nie miał turba i nie wiem co to może być. Raz elegancko ciągnie a niekiedy jak zapale to zero reakcji tak idzie jak maluch nie wiem czy ma coś wspólnego EGR. Albo N75 nawala a unas tacy mechanicy że aż płakać się chce
  13. napisz do f16mysliwiec on zakładał elektryczne lusterka to ci powie co i jak
  14. wersja po liftowa taką powinieneś mieć http://moto.allegro.pl/item908376869_podszybie_audi_a4_99_01_nowe_oryginal.html http://moto.allegro.pl/item900899133_audi_a4_99_01r_podszybie_plastikowe_8d.html a tu masz do przed liftowego http://moto.allegro.pl/item906472074_audi_a4_95_99_podszybie.html jak masz spryski pod maską to te pierwsze co dałem u góry
  15. ja mu kazałem 4 bo uważam że taki powinien być montowałem kilkanaście sterowników zamków do różnych modeli samochodów i w tym audi i nikt nie narzekał że mu nie chodzi mam u siebie podłączone tak jak na schemacie 4 i chodzi bez problemu ten sam rocznik auta
  16. ja mówię że 4 ja tak mam podłączony i chodzi
  17. a na pewno dobry kabel przeciołeś ? zrób tak weź odłącz centralkę i te kabelki co przeciołeś nie podłączaj ich niech sobie wiszą i spróbój zamknąć z kluczyka jak ci zamknie wszystkie drzwi tzn że nie ten kabelek przeciołęś jeżeli zamknie tylko kierowcy to dobry przeciołęś
  18. ja obstawiam 4 bo ja tak podpinałem u siebie i śmiga weż przytrzymaj dłużej przycisk na pilocie i zobacz co będzie siędziało tak z 4 sekundy podłącz najpierw tylko centralny zamek wpiołeś się w te kostki koło lewej nogi ba ja tam wpinałem
  19. chwilową odłącz z tych krańcówek i spróbuj wtedy uruchomić a spróbuj dłużej przytrzymać przycisk na pilocie jaka będzie reakcja weś pstryknij fotkę gdzie się wpiołeś i pokaż te kabelki jak połączyłeś przy centralce
  20. to ustaw tą zworkę na większy czas i będzie chodzić na 100% [br]Dopisany: 06 Luty 2010, 14:16_________________________________________________2 rysunek zworka J3 zeknij ma mieć 3,5 s
  21. zrobiłeś mostek tak jak na 4 schemacie ? musi być przeciołeś ten kabekl tak jak ci mówiłem [br]Dopisany: 06 Luty 2010, 14:13_________________________________________________musisz ustawić zworke w centralce bo musi być impuls 3,5s i będzie chodzić
  22. panowie przestańcie tam masz napisane na tych skrinach co dałeś że SCHEMAT Nr 4 zamki pneumatyczne Audi i tp zerknuijcie a nie gadajcie głupot zrpbisz jak uważasz ja podłączałem sterownik taki jak wyżej i użyłem schematu numer 4 i elegancko chodzi[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 08:26_________________________________________________zerknij który kabelek odpowiada za zamykanie pretniesz go i jeden koniec podłączysz z jednej strony a drugi z drugiej
  23. podłącz schemat 4 tak jak ci napisałem podłączałem u siebie i jest ok i mam identyczną centralkę jak z w/w linku z tymi pilotami scyzorykami i chodzi mi jak talala
  24. najlepiej weś probówkę w rekę przytknij do masy zamknij drzwi i pokolej dotykaj kabelków w kostce jeżeli na którymś kablu zaryglują się drzwi to to będzie ten kabelek i musisz go wtedy przeciąć i podłączyć jeden koniec do jednego przewodu z centralki i drugi tak samo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.