Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. dobra może zacznijmy od nowa jak wciskasz hamulec i masz ten dzwięk to pedał hamulca ci odbija tak pulsuje czy nie
  2. a w jakim stanie masz klocki i tarcze może klocki ci się kończą i jest takie chrobotanie
  3. powiem tak że jeżeli jezdnia jest sucha to żeby ABS zadziałał to hamulec musisz wcisnąć z całej siły natomiast jak jest śnieg , lód liście czy coś podobnego to wystarczy lekko i ABS odrazu zadziała i to chrobotanie jak piszesz to właśnie ABS nie pozwala aby ci kół nie blokowało i ci tak pedał chamulca odbija
  4. albo cylinderek w szczenkach tylnich żartowałem dobrze jest tak musi być
  5. a już miałem wysłać tylko się nie dało fuksior jak nic
  6. jak będe w domu to zerkne w ETKE to ci powiem co i jak ok tylko troszkę później
  7. tak tylko on ma 1Z i jest troche inaczej
  8. było gdzieś na forum podłączenie gdzie zaraz poszukam
  9. :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: oj będzie się działo
  10. grippen odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    czyli kupiłeś manetke z przed liftu
  11. grippen odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    nie wiem jak jest w twoim roczniku ale ja kupiłem manetke w której były dwie kostki jedna do tempomatu a druga trzy pinowa z wejściem do kierunków tu masz co i jak http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t55363.0.html;highlight=grippen
  12. zaraz się zrobi licytację a tak a propo pokoi to ilu max są osobwe bo ja przyjadę z całą rodzinką 3 os i jeden dzidziuś
  13. no u mnie w nocy - 22 i zapalił od bez probremu od strzała, dziś rano -15 też od strzała tylko aku słaby bo wykrzyknik 3 razy zapiszczał ale aku kupowałem rok temu tylko ja do roboty mam mały dystans do pokonania a przecież dizel potrzebuje tej mocy aby zakrecić i poprostu niedoładuje dużo zanim dojade do roboty dziś będe musiał go doładować. Samochód stoi pod chmurką nawet dziś gościowi prądu użyczyłem bo nie mógł odpalić swojego rovera na benzynie
  14. sory że na pisze ale będzie to wiocha lepiej zrób same pokrętła jak w ori po lifcie zajebiaszczo to wygląda
  15. taj masz wymiane wszystkiego na niebieski http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_smd_zmiana_koloru_podswietlenia_tablicy_rodzielczej-t77247.0.html ale według mnie ori jest najleprzy
  16. przejechałem tylko z parkingu tak koło 100 m obroty były koło 1,5 ty więc hamulce powinny być zobaczę będe czekał na wtryski, a wcześniej jak obroty były 860 to na postuju hamulce były bo to czuć pod pedałem zobacze niech najpierw wtryski zrobie [br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 21:53_________________________________________________mogło zepsuć się serwo czy pompa czy to mało prawdopodobne czy są tam jakieś czujniki od hamulców [br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 08:59_________________________________________________Koledzy wtrysk zrobiłem pożyczyłem od kumpla kóry ma warsztat tymczasowo ten wtrysk nie jest w dobrej kondycji ale przynajmniej nie bryzga ropą ja kolega z forum przywiezie wtryski to wymienie wszystkie. Co do hamulców to hamuje tylko dziś jadąc do roboty ruszyłem hamulce były zjechałem koło 500 m z górki też były wiechałem na parking i jadąc po mału to już pedał hamulca twardy i ciężko hamował wyjechałem z parkigu i hamulce są nadal co to może być i czy coś trzeba odpowietrzać czy jak
  17. ok Zastanawia mnie tylko jedna rzecz z tymi hamulcami że rano były a wieczorem już nie , nie wiedziałem że pompa wtryskowa ma coś wspólnego z hamulcami a ta dziurka tak jak na zamieszczonej fotce tylko to się usyło nie wiem dla czego
  18. mam nadzieje że to pomoże będe pisał co i jak,wczoraj tą dziurkę przy tym wtrysku zakleiłem klejem do metalu tak na razie jak kolega mi przywiezie wtryski to wymienię. Dziś jechałem do roboty było ok jakoś się trzymało a jak wracałem z roboty to zauważyłem że ten klej wydmuchało , podjechałem pod blok szybko zgasiłem, na wieczór go chciałem przestawić i już dzwięk wykrzyknik i Abs i brak hamulcy
  19. Panowie opisze co mi się przytrafiło i jestem trochę podłamany zatankowałem na stacji benzynowej wydaje mi się że do d*py paliwo, ujechałem może 200 m samochód zgasł próbowałem odpalić odpalił ale na trzy cylindry później chodził już normalnie po chwili ale jadąc poczułem ropę zatrzymałem się otworzyłem maskę i zobaczyłem że ropa się leje siurkiem z miejsca ostatniego wtrysku tam gdzie jest zaślepka od tych przelewów, zauważyłem że ten dziubek jest urwany tego się nie da naprawić zamówiłem już wtryski od kolegi z forum. Musiałem jakoś dojechać do domu więc to miejsce owinąłem szmatą tak aby nie rozpryskiwało się po silniku dziś chciałem przestawić w inne miejsce samochód na parking i wtedy zaczęły się szopki wsiadłem świece się elegancko zagrzały odpalam na tyk i pokazał się ABS oraz wykrzyknik i zero hamulcy tak jakby serwo nie wspomagało trzeba by mocno nacisnąć pedał hamulca aby zahamować ponowne zgaszenie i odpalenie nic nie pomaga nie ma nadal hamólców tzn są ale trzeba bardzo dużej siły użyć . Proszę o odpowiedź gdzie mam szukać usterki oraz czym silnik wyczyścić cała komora jest w ropie paski tak samo wszystko prawie proszę o pomoc najgorsze jest wtym że siora wzioła laptopa do Krakowa i nawet nie wiem jakie błędy. co mam sprawdzić z hamulcami i czym to wszystko wyczyścić
  20. to wiem nie którzy tacy są, ale widziałeś sam czy miałem fioletowe na spocie według mnie to jest kolor biały
  21. Witamy na forum fajna igiełka
  22. potwierdzam sam takie mam i zarąbiście wygląda a co do panów policjantów to u nas też coś kombinują ostatnio stałem z kumplem i miałem włączone postojówki a w postojówkach mam diody to mi baran powiedział że mi świecą na fioletowo i chciał dowód zabrać powiedziałem mu że taką poświatę robi soczeka i się odczepił chyba uwieżył
  23. grippen odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    jeżeli posiada taką jak pokazałeś na rysunku manetkę to może mieć tempomat musi sprawdzić. Jest też taka opcja że wcześniejsza manetka się popsuła i ktoś założył taką od picu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.