Treść opublikowana przez grippen
-
[ALL B5] Dziwny dźwięk ABS'u
dobra może zacznijmy od nowa jak wciskasz hamulec i masz ten dzwięk to pedał hamulca ci odbija tak pulsuje czy nie
-
[ALL B5] Dziwny dźwięk ABS'u
a w jakim stanie masz klocki i tarcze może klocki ci się kończą i jest takie chrobotanie
-
[ALL B5] Dziwny dźwięk ABS'u
powiem tak że jeżeli jezdnia jest sucha to żeby ABS zadziałał to hamulec musisz wcisnąć z całej siły natomiast jak jest śnieg , lód liście czy coś podobnego to wystarczy lekko i ABS odrazu zadziała i to chrobotanie jak piszesz to właśnie ABS nie pozwala aby ci kół nie blokowało i ci tak pedał chamulca odbija
-
[ALL B5] Dziwny dźwięk ABS'u
albo cylinderek w szczenkach tylnich żartowałem dobrze jest tak musi być
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
a już miałem wysłać tylko się nie dało fuksior jak nic
-
[B5 1Z] Problem z przewodami podciśnienia
jak będe w domu to zerkne w ETKE to ci powiem co i jak ok tylko troszkę później
-
[B5 1Z] Problem z przewodami podciśnienia
tak tylko on ma 1Z i jest troche inaczej
-
[B5 1Z] Problem z przewodami podciśnienia
było gdzieś na forum podłączenie gdzie zaraz poszukam
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: oj będzie się działo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki Kamil
-
Montaż tempomatu A4 B5
czyli kupiłeś manetke z przed liftu
-
Montaż tempomatu A4 B5
nie wiem jak jest w twoim roczniku ale ja kupiłem manetke w której były dwie kostki jedna do tempomatu a druga trzy pinowa z wejściem do kierunków tu masz co i jak http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t55363.0.html;highlight=grippen
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
zaraz się zrobi licytację a tak a propo pokoi to ilu max są osobwe bo ja przyjadę z całą rodzinką 3 os i jeden dzidziuś
-
Zima kontra nasze niunie:)
no u mnie w nocy - 22 i zapalił od bez probremu od strzała, dziś rano -15 też od strzała tylko aku słaby bo wykrzyknik 3 razy zapiszczał ale aku kupowałem rok temu tylko ja do roboty mam mały dystans do pokonania a przecież dizel potrzebuje tej mocy aby zakrecić i poprostu niedoładuje dużo zanim dojade do roboty dziś będe musiał go doładować. Samochód stoi pod chmurką nawet dziś gościowi prądu użyczyłem bo nie mógł odpalić swojego rovera na benzynie
-
[ALL] Podświetlane wnętrze kratek od nawiewów
sory że na pisze ale będzie to wiocha lepiej zrób same pokrętła jak w ori po lifcie zajebiaszczo to wygląda
-
[B5 ALL] Wymiana podświetlenia deski rozdzielczej i zegarów
taj masz wymiane wszystkiego na niebieski http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_smd_zmiana_koloru_podswietlenia_tablicy_rodzielczej-t77247.0.html ale według mnie ori jest najleprzy
-
[B5 1Z] Problem z silnikiem i hamulcami ?
przejechałem tylko z parkingu tak koło 100 m obroty były koło 1,5 ty więc hamulce powinny być zobaczę będe czekał na wtryski, a wcześniej jak obroty były 860 to na postuju hamulce były bo to czuć pod pedałem zobacze niech najpierw wtryski zrobie [br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 21:53_________________________________________________mogło zepsuć się serwo czy pompa czy to mało prawdopodobne czy są tam jakieś czujniki od hamulców [br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 08:59_________________________________________________Koledzy wtrysk zrobiłem pożyczyłem od kumpla kóry ma warsztat tymczasowo ten wtrysk nie jest w dobrej kondycji ale przynajmniej nie bryzga ropą ja kolega z forum przywiezie wtryski to wymienie wszystkie. Co do hamulców to hamuje tylko dziś jadąc do roboty ruszyłem hamulce były zjechałem koło 500 m z górki też były wiechałem na parking i jadąc po mału to już pedał hamulca twardy i ciężko hamował wyjechałem z parkigu i hamulce są nadal co to może być i czy coś trzeba odpowietrzać czy jak
-
[B5 1Z] Problem z silnikiem i hamulcami ?
ok Zastanawia mnie tylko jedna rzecz z tymi hamulcami że rano były a wieczorem już nie , nie wiedziałem że pompa wtryskowa ma coś wspólnego z hamulcami a ta dziurka tak jak na zamieszczonej fotce tylko to się usyło nie wiem dla czego
-
[B5 1Z] Problem z silnikiem i hamulcami ?
mam nadzieje że to pomoże będe pisał co i jak,wczoraj tą dziurkę przy tym wtrysku zakleiłem klejem do metalu tak na razie jak kolega mi przywiezie wtryski to wymienię. Dziś jechałem do roboty było ok jakoś się trzymało a jak wracałem z roboty to zauważyłem że ten klej wydmuchało , podjechałem pod blok szybko zgasiłem, na wieczór go chciałem przestawić i już dzwięk wykrzyknik i Abs i brak hamulcy
-
[B5 1Z] Problem z silnikiem i hamulcami ?
Panowie opisze co mi się przytrafiło i jestem trochę podłamany zatankowałem na stacji benzynowej wydaje mi się że do d*py paliwo, ujechałem może 200 m samochód zgasł próbowałem odpalić odpalił ale na trzy cylindry później chodził już normalnie po chwili ale jadąc poczułem ropę zatrzymałem się otworzyłem maskę i zobaczyłem że ropa się leje siurkiem z miejsca ostatniego wtrysku tam gdzie jest zaślepka od tych przelewów, zauważyłem że ten dziubek jest urwany tego się nie da naprawić zamówiłem już wtryski od kolegi z forum. Musiałem jakoś dojechać do domu więc to miejsce owinąłem szmatą tak aby nie rozpryskiwało się po silniku dziś chciałem przestawić w inne miejsce samochód na parking i wtedy zaczęły się szopki wsiadłem świece się elegancko zagrzały odpalam na tyk i pokazał się ABS oraz wykrzyknik i zero hamulcy tak jakby serwo nie wspomagało trzeba by mocno nacisnąć pedał hamulca aby zahamować ponowne zgaszenie i odpalenie nic nie pomaga nie ma nadal hamólców tzn są ale trzeba bardzo dużej siły użyć . Proszę o odpowiedź gdzie mam szukać usterki oraz czym silnik wyczyścić cała komora jest w ropie paski tak samo wszystko prawie proszę o pomoc najgorsze jest wtym że siora wzioła laptopa do Krakowa i nawet nie wiem jakie błędy. co mam sprawdzić z hamulcami i czym to wszystko wyczyścić
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
to wiem nie którzy tacy są, ale widziałeś sam czy miałem fioletowe na spocie według mnie to jest kolor biały
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
fajnie ci to wyszło
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum fajna igiełka
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
potwierdzam sam takie mam i zarąbiście wygląda a co do panów policjantów to u nas też coś kombinują ostatnio stałem z kumplem i miałem włączone postojówki a w postojówkach mam diody to mi baran powiedział że mi świecą na fioletowo i chciał dowód zabrać powiedziałem mu że taką poświatę robi soczeka i się odczepił chyba uwieżył
-
Montaż tempomatu A4 B5
jeżeli posiada taką jak pokazałeś na rysunku manetkę to może mieć tempomat musi sprawdzić. Jest też taka opcja że wcześniejsza manetka się popsuła i ktoś założył taką od picu