Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. grippen odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    bo ty powinieneś podłączać według tego schematu Kolory przewodów ECU manetka Zolto czarny 67pin do 4,6 czerwony z siwym paskiem 59pin do 5 niebieski 35pin do 2 czerwony z zotym paskiem 36pin do 3 czarny 39pin do 1 i podłączasz się w Ecu a nie do białej kostki pewnie coś źle zrobiłęś i tyle i tyle osób zakładało według shematu krzyńka i wszystko śmiga, poprostu zrobiłeś błąd ty i mówi się trudno
  2. http://moto.allegro.pl/item806370044_otomoto_audi_a4_wersja_s4_kombi.html w dieslu [br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 12:29_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item820061972_otomoto_audi_s4_1_8_t_20v_chrom_wersja_kombi.html a z tą ciekaw jestem co nie tak cena 15 000 ale to polift
  3. Witamy na forum
  4. Witamy na forum
  5. Witamy na forum
  6. Witamy na forum
  7. ta później chcieli się dobrać do mojego ale jak powiedziałęm że stary typ to dopiero wtedy odpuścili panowie dawajcie więcej fotek było tylu profesjonalnych fotografów, więc powinno być sporo fajnych zdjęć
  8. dzięki za spota a droga cholerka mgła jak mleko dawajcie zdjęcia do galeri świętokrzyskiej. Jeszcze raz dzięki
  9. ja furke umyłem a dziś pogoda taka że szkoda gadać zanim przyjade to będzie u jeban......a po lusterka
  10. ja wyjadę o 14 więc czekajcie na mnie bo mogę się spóźnić
  11. ale pogoda brzydka mgła i jeszcze lekka mżawka mam nadzieje że to się uspokoi
  12. Czyli klub miłośników chromów na metry ale idzie do zdjęcia po zimie a może i samochód bo mam na oku ładniejszą w Avancie B6
  13. ja mogę się trochę spóźnić jak coś nie wypadnie
  14. według Etki to jest taki numer problem polega na tym że ona już została wycofana 8G0035501 STOPKA ANTENY cena brutto 311.30 ceny to zabijają ale może mają gdzieś na magazynach albo coś
  15. ja się pisze na 99%
  16. Spocik Kazimierza Wielka Wrzesień 2009 Spot Ostrowiecki 05 Październik 2009 by krawcu11
  17. Spocik Kielce 13 Październik 2007
  18. w króćcu znajduje się oring, Ten kruciec nie jest drogi więc go kup i wymień
  19. Proszę o umieszczanie fotek oraz filmów ze spotów woj. świętokrzyskiego w tym wątku aby to ładnie przejrzyście wyglądało. [br] Spocik Kielce Październik 2007 Spoty starachowicko-ostrowieckie 21 Luty 2009 by Foger34
  20. pasowało by podpiąć Vaga
  21. a masz napięcie na wszystkich kablach do świec żarowych
  22. a jaki masz silnik
  23. ile się spodziewacie autek
  24. czyli termin 15 Listopad o 15 bo chciałem posta wyedytować jaka data aby każdy wiedział co i jak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.