Treść opublikowana przez grippen
-
Montaż tempomatu A4 B5
bo ty powinieneś podłączać według tego schematu Kolory przewodów ECU manetka Zolto czarny 67pin do 4,6 czerwony z siwym paskiem 59pin do 5 niebieski 35pin do 2 czerwony z zotym paskiem 36pin do 3 czarny 39pin do 1 i podłączasz się w Ecu a nie do białej kostki pewnie coś źle zrobiłęś i tyle i tyle osób zakładało według shematu krzyńka i wszystko śmiga, poprostu zrobiłeś błąd ty i mówi się trudno
-
[ALL B5] Czy środkowe listwy zew. drzwi po II lifcie podejdą do modelu sprzed?
podejdą bo ja mam takie założone
-
Strefa Śmiechu
http://moto.allegro.pl/item806370044_otomoto_audi_a4_wersja_s4_kombi.html w dieslu [br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 12:29_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item820061972_otomoto_audi_s4_1_8_t_20v_chrom_wersja_kombi.html a z tą ciekaw jestem co nie tak cena 15 000 ale to polift
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Spociki w Kielcach
ta później chcieli się dobrać do mojego ale jak powiedziałęm że stary typ to dopiero wtedy odpuścili panowie dawajcie więcej fotek było tylu profesjonalnych fotografów, więc powinno być sporo fajnych zdjęć
-
Spociki w Kielcach
dzięki za spota a droga cholerka mgła jak mleko dawajcie zdjęcia do galeri świętokrzyskiej. Jeszcze raz dzięki
-
Spociki w Kielcach
ja furke umyłem a dziś pogoda taka że szkoda gadać zanim przyjade to będzie u jeban......a po lusterka
-
Spociki w Kielcach
ja wyjadę o 14 więc czekajcie na mnie bo mogę się spóźnić
-
Spociki w Kielcach
ale pogoda brzydka mgła i jeszcze lekka mżawka mam nadzieje że to się uspokoi
-
Spociki w Kielcach
Czyli klub miłośników chromów na metry ale idzie do zdjęcia po zimie a może i samochód bo mam na oku ładniejszą w Avancie B6
-
Spociki w Kielcach
ja mogę się trochę spóźnić jak coś nie wypadnie
-
[B5 AFN] Antena na błotniku
według Etki to jest taki numer problem polega na tym że ona już została wycofana 8G0035501 STOPKA ANTENY cena brutto 311.30 ceny to zabijają ale może mają gdzieś na magazynach albo coś
-
Spociki w Kielcach
ja się pisze na 99%
-
Galeria Spotów świętokrzyskich
Spocik Kazimierza Wielka Wrzesień 2009 Spot Ostrowiecki 05 Październik 2009 by krawcu11
-
Galeria Spotów świętokrzyskich
Spocik Kielce 13 Październik 2007
-
[B5 AFN] Króciec z plastiku na głowicy / wyciek płynu chłodzącego
w króćcu znajduje się oring, Ten kruciec nie jest drogi więc go kup i wymień
-
Galeria Spotów świętokrzyskich
Proszę o umieszczanie fotek oraz filmów ze spotów woj. świętokrzyskiego w tym wątku aby to ładnie przejrzyście wyglądało. [br] Spocik Kielce Październik 2007 Spoty starachowicko-ostrowieckie 21 Luty 2009 by Foger34
-
Spociki w Kielcach
pasowało by podpiąć Vaga
-
Spociki w Kielcach
a masz napięcie na wszystkich kablach do świec żarowych
-
Spociki w Kielcach
a jaki masz silnik
-
Spociki w Kielcach
ile się spodziewacie autek
-
Spociki w Kielcach
czyli termin 15 Listopad o 15 bo chciałem posta wyedytować jaka data aby każdy wiedział co i jak