Treść opublikowana przez grippen
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Montaż tempomatu A4 B5
a nie wypieły ci się piny z tej białej kostki dolnej może tam gdzieś robi zwarcie odepnij ją i sprawdź z obydwu stron i od dołu też i załuż ten nowy czujnik Odpowiedz 1. czy samochód ci odpali tylko nie reaguje na dodawanie gazu czy nie odpala wcale 2 zrób zdjęcie oby dwu czujników 3. Jak kasujesz błąd na włączonym zapłonie czy włączonym silniku
-
Montaż tempomatu A4 B5
A jaki ci błąd wychodzi teraz jak zamieniłeś kable tak jak ci napisałem i masz tak jak u mnie. To weź jeszcze aku odepnij na pół godziny podłącz nowy czujnik gazu tak aby się wszystko zgadzało podepnij vag i skasuj błąd. I zrób fotke tego czujnika przy pedale gazu może on zle tam jest założony i nie ma sygnału bo chyba komputer się nie uszkodził mam nadzieje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Montaż tempomatu A4 B5
tylko andrzej pisze że podłączał już nowy czujnik lepiej żebym się mylił ale jak wtych kabelkach płynie na pięcie to mogło i tak się stać że nowy czujnik padł od złego połączenia kabli[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 07:40_________________________________________________naprawiłeś
-
Montaż tempomatu A4 B5
Moja kostka Opis który kabelek gdzie 1- kabelek żółty 2- czerwony 3- czerwono brązowy 4- żółto szary 5- czerwono szary 6- czerwono żółty 7- brązowo zielony 8- czerwono czarny U ciebie nie zgadza się jedna pozycja czyli zamień kabelek nr 2 z 3 ty masz w drugiej pozycji czerwono brązowy a w trzeciej czerwony zamień je aby w 2 był czerwony a w 3- czerwono brązowy
-
[B5 AHU] Kontrolka paliwa a nie działający FIS
jeżeli masz fis popsuty to ci się nie wyświetli, na tomiast jak byłby sprawny to oczywiście będzies miał informacje o tym że kończy ci się paliwo dodatkowo może toważyszyć krótki sygnał dźwiękowy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Montaż tempomatu A4 B5
sprawdzałeś bezpieczniki wszystkie
-
Montaż tempomatu A4 B5
Może jakiś bezpiecznik przekaźnik walnął może jest coś takiego [br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 18:43_________________________________________________czyli kabelki ci nie wyleciały z kostki tak i nie musiałeś ich z powrotem wkładać nie wiem czy ma to znaczenie ale piszesz że spryskałeś WD40 kotke może ten płuyn przewodzi i jest zwarcie weś tą kostkę wyczyść najlepiej i spróbój akumulator odpiąć na 0,5 godziny[br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 18:45_________________________________________________jak będe miał czas na wieczór to spróbuje fotke cyknąć ale się postaram
-
Montaż tempomatu A4 B5
weź zobacz dokładnie tą wtyczke białą może gdzieś piny się skrzywiły i coś nie łączy dokładnie ją sprawdź
-
Montaż tempomatu A4 B5
troche spierniczyłeś spróbój powyciągać wszystkie te kabelki co ty montowałeś, może na tej kostce jest gdzieś jakieś przebicie bo widzę że izolacja jest naruszona i może gdzieś właśnie na nich jest przebicie, sprawdź dokładnie tą kostkę oraz czujnik przy pedale gazu może gdzieś nie ma styku załuż ten nowy czujnik podłącz vaga i skasuj błąd może pomoże albo aku odepnij
-
Montaż tempomatu A4 B5
ty masz się wpiąć w Ecu a później jeszcze tempomat uaktywnić vagiem uruchamiamy program Vag-com -wchodzimy w "01-engine" -sprawdzamy czy nie ma błędów "02" -potem "11-login w okienku wpisujemy kod 11463 i klikamy "do it" jeśli tempomat się aktywował w okienku "component" pojawi się literka "G" sygnały z manetki sprawdzasz w silniku - grupa 6 - i przedostatnie okno wyłączony tempomat - 000000 wyłączony tempomat z "vor dem Einrastpunkt"-nie mam pojecia o co chodzi - 000010 włączony tempomat - pozycja EIN - 000011 pozycja AUFN - 001011 wciśnięty FIX - 000111 wciśnięty hamulec - 010011 wciśnięte sprzęgło - 100011 u mnie któraś pozycja się nie zmienia ale nie pamiętam która ele wszytko chodzi bez zarzutu Może źle zrozumiałeś temat ty masz się wpiąć w puste miejsca w ecu a nie szybko złączkami przecież nie miałeś tempomatu i te miejsca masz puste więc się weopnij tak jak na rysunku i tyle
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
według mnie wyjdzie nie ładnie za dużo z tym roboty jest i jeszcze to takie druciartwo wyjdzie nie lepiej kupić ori na allegro chodzo po 120 zł
-
Montaż tempomatu A4 B5
a kabelki się pokrywają z pinami w tej kostce co ją wkładadasz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[ALL B5] Czy da sie zrobić takie nawiewy w B5?
musisz szukać a znajdziesz http://moto.allegro.pl/item810423056_audi_a4_b5_99_01r_kratka_nawiewu_lewa.html można się pewnie jakoś dogadać tylko kolor,ja kupiłem granatowe przełożyłem tylko te elementy ze staregote co sie nimi kieruje a całą obudowę pomalowałem spreyem i wygląda jak ori,gdzieś w dziale warsztat jest opis o kółku też pisałem że nie da rady jest inaczej umocowane
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
pewnie i ja odwiedze was na spcie tylko nie wiem czy trafie
-
Uszkodzenie samochodu przez psy.
W MinAc w PZU jest taka opcja że ubezpieczony jest samochód tylko od kradzieży oraz od kolizji spowodowanej przez zwierzęta np jedziesz i wyskoczy jakieś zwierze i uderzysz w niego to wtedy należy ci się odszkodowanie ale tylko gdy szkoda jest większa niż 500 zł ale w takim przypadku chyba się nic nie liczy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w każdym Fiacie 126p takie są musisz trochę przyrezac A może od roweru masz coś takiego A te transmitery to widziałem jeszcze takie, że montujesz głośnik dodatkowy tak, żeby było go słychać na zewnątrz i zastraszasz innych dźwiękiem V8 z poloneza ciekaw jestem kto pierwszy to z forum zakupi