Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. Witamy na forum
  2. Witamy na forum
  3. Witamy na forum
  4. Witamy na forum
  5. grippen odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    a nie wypieły ci się piny z tej białej kostki dolnej może tam gdzieś robi zwarcie odepnij ją i sprawdź z obydwu stron i od dołu też i załuż ten nowy czujnik Odpowiedz 1. czy samochód ci odpali tylko nie reaguje na dodawanie gazu czy nie odpala wcale 2 zrób zdjęcie oby dwu czujników 3. Jak kasujesz błąd na włączonym zapłonie czy włączonym silniku
  6. grippen odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    A jaki ci błąd wychodzi teraz jak zamieniłeś kable tak jak ci napisałem i masz tak jak u mnie. To weź jeszcze aku odepnij na pół godziny podłącz nowy czujnik gazu tak aby się wszystko zgadzało podepnij vag i skasuj błąd. I zrób fotke tego czujnika przy pedale gazu może on zle tam jest założony i nie ma sygnału bo chyba komputer się nie uszkodził mam nadzieje
  7. Witamy na forum
  8. grippen odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    tylko andrzej pisze że podłączał już nowy czujnik lepiej żebym się mylił ale jak wtych kabelkach płynie na pięcie to mogło i tak się stać że nowy czujnik padł od złego połączenia kabli[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 07:40_________________________________________________naprawiłeś
  9. grippen odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    Moja kostka Opis który kabelek gdzie 1- kabelek żółty 2- czerwony 3- czerwono brązowy 4- żółto szary 5- czerwono szary 6- czerwono żółty 7- brązowo zielony 8- czerwono czarny U ciebie nie zgadza się jedna pozycja czyli zamień kabelek nr 2 z 3 ty masz w drugiej pozycji czerwono brązowy a w trzeciej czerwony zamień je aby w 2 był czerwony a w 3- czerwono brązowy
  10. jeżeli masz fis popsuty to ci się nie wyświetli, na tomiast jak byłby sprawny to oczywiście będzies miał informacje o tym że kończy ci się paliwo dodatkowo może toważyszyć krótki sygnał dźwiękowy
  11. Witamy na forum
  12. grippen odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    sprawdzałeś bezpieczniki wszystkie
  13. grippen odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    Może jakiś bezpiecznik przekaźnik walnął może jest coś takiego [br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 18:43_________________________________________________czyli kabelki ci nie wyleciały z kostki tak i nie musiałeś ich z powrotem wkładać nie wiem czy ma to znaczenie ale piszesz że spryskałeś WD40 kotke może ten płuyn przewodzi i jest zwarcie weś tą kostkę wyczyść najlepiej i spróbój akumulator odpiąć na 0,5 godziny[br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 18:45_________________________________________________jak będe miał czas na wieczór to spróbuje fotke cyknąć ale się postaram
  14. grippen odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    weź zobacz dokładnie tą wtyczke białą może gdzieś piny się skrzywiły i coś nie łączy dokładnie ją sprawdź
  15. grippen odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    troche spierniczyłeś spróbój powyciągać wszystkie te kabelki co ty montowałeś, może na tej kostce jest gdzieś jakieś przebicie bo widzę że izolacja jest naruszona i może gdzieś właśnie na nich jest przebicie, sprawdź dokładnie tą kostkę oraz czujnik przy pedale gazu może gdzieś nie ma styku załuż ten nowy czujnik podłącz vaga i skasuj błąd może pomoże albo aku odepnij
  16. grippen odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    ty masz się wpiąć w Ecu a później jeszcze tempomat uaktywnić vagiem uruchamiamy program Vag-com -wchodzimy w "01-engine" -sprawdzamy czy nie ma błędów "02" -potem "11-login w okienku wpisujemy kod 11463 i klikamy "do it" jeśli tempomat się aktywował w okienku "component" pojawi się literka "G" sygnały z manetki sprawdzasz w silniku - grupa 6 - i przedostatnie okno wyłączony tempomat - 000000 wyłączony tempomat z "vor dem Einrastpunkt"-nie mam pojecia o co chodzi - 000010 włączony tempomat - pozycja EIN - 000011 pozycja AUFN - 001011 wciśnięty FIX - 000111 wciśnięty hamulec - 010011 wciśnięte sprzęgło - 100011 u mnie któraś pozycja się nie zmienia ale nie pamiętam która ele wszytko chodzi bez zarzutu Może źle zrozumiałeś temat ty masz się wpiąć w puste miejsca w ecu a nie szybko złączkami przecież nie miałeś tempomatu i te miejsca masz puste więc się weopnij tak jak na rysunku i tyle
  17. według mnie wyjdzie nie ładnie za dużo z tym roboty jest i jeszcze to takie druciartwo wyjdzie nie lepiej kupić ori na allegro chodzo po 120 zł
  18. grippen odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    a kabelki się pokrywają z pinami w tej kostce co ją wkładadasz
  19. Witamy na forum
  20. Witamy na forum
  21. musisz szukać a znajdziesz http://moto.allegro.pl/item810423056_audi_a4_b5_99_01r_kratka_nawiewu_lewa.html można się pewnie jakoś dogadać tylko kolor,ja kupiłem granatowe przełożyłem tylko te elementy ze staregote co sie nimi kieruje a całą obudowę pomalowałem spreyem i wygląda jak ori,gdzieś w dziale warsztat jest opis o kółku też pisałem że nie da rady jest inaczej umocowane
  22. Witamy na forum
  23. pewnie i ja odwiedze was na spcie tylko nie wiem czy trafie
  24. W MinAc w PZU jest taka opcja że ubezpieczony jest samochód tylko od kradzieży oraz od kolizji spowodowanej przez zwierzęta np jedziesz i wyskoczy jakieś zwierze i uderzysz w niego to wtedy należy ci się odszkodowanie ale tylko gdy szkoda jest większa niż 500 zł ale w takim przypadku chyba się nic nie liczy
  25. w każdym Fiacie 126p takie są musisz trochę przyrezac A może od roweru masz coś takiego A te transmitery to widziałem jeszcze takie, że montujesz głośnik dodatkowy tak, żeby było go słychać na zewnątrz i zastraszasz innych dźwiękiem V8 z poloneza ciekaw jestem kto pierwszy to z forum zakupi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.