Treść opublikowana przez grippen
-
Spociki w Kielcach
i jak panowie z tym spotem data aktualna bo chętnie bym zawitał
-
[B5 1Z] Demontaż podsufitki
ale przecież tam są takie same kabelki co w przedliftowym tylko dochodzi jeszcze podświetlenie emblematów w naszych rocznikach jest chyba w jednej lampce 3 kabelki na jedną strone czyli wychodzi że jest 6 kabelków tylko a w tej nowej dochodzi podświetlenie czyli jeden kabelek
-
[B5 1Z] Demontaż podsufitki
Możesz troszkę jaśniej
-
[ALL B5] Zabezpieczenie przed kradzieżą
Dla wprawnego złodzieja to taka blokada to małe piwo według mnie najlepsze rozwiązanie to wykonać coś samemu jakiś włącznik gdzieś tylko porządnie to zrobić to zawsze lepiej niż jakieś blokady z allegro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
Strefa Śmiechu
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Panowie nie orientuje się ktoś a może ktoś ma na zbyciu potrzebuje moja koleżanka Turbiny do Toyoty Avensis rok 99 silnik 2.0 TDI zaprowadziła do mechanika a mechanik powiedział jej że może załatwić za 4 tyś chyba go pogieło podobno nie nadaje się Garetta nie wiem i nie może mieć oznaczeń d4d ale jak patrzę na allegro to wszystkie mają takie oznaczenia. Ma może ktoś dojście- Konkursik
- [B5 1Z] Czy lusterko z B5 00r bedzie pasowac do b5 96 rok ??
według mnie powinno pasować na 99%- [B5 AFN] Immo czy alarm? nie mogę odpalić auta!
Alarm fabryczny czy dokładany sprawdź czy miga ci samochodzik z kluczykiem- [B5 ADP] Małe pytanko
Pod siedzeniem znajduje się sterownik ABS a na pytanie 2 to możesz troszeczkę jaśniej bo nie bardzo rozumiem z tyłu pod plastikiem tam gdzie masz światełka masz wzmacniacz antenowy a pod półką masz głośniki jeżeli oczywiście miałeś w wyposażeniu co tam może jeszcze być pompka w bagażniku ale więcej już w tych rocznikach chyba nie było- [ALL B5] Dostosowywanie przednich boczków od anglika
nic z tym nie zrobisz [br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 13:11_________________________________________________na pewno musisz powycinać otwory na korbki od szyb ale problem pozostanie tylko z boczkiem po prawej stronie bo jak zdemontujesz panel od przycisków to będzie duża dziura- [B5 AFN] Jakie żarówki do panelu sterowania nawiewami(bez kimatronika)
ale on pisze że nie ma klimatronika a panel z pokrętłami jest podświetlony tylko jedną żarówką- [B5 ADP] Fotele z po lifta do przed lifta.
bez problemu- Jak usunąć konto na Naszaklasa.pl
albo do moda- DieselGold na Statoil
a ja unas w KW zalewam tylko na PKS bo tam jest najpewniejsze ale pisze na nim BIODiesel i teraz się zastanawiam czy dobrze robie czy źle czy nie tankować zwykłego- DieselGold na Statoil
bez takich prosze przepraszam posikałem się i i jeszcze do Merca S- Fajne nuty DiscoPolo
http://www.youtube.com/watch?v=fPdDXZ9F2KA&feature=related- [B5 AVG] Dziwne zachowanie zestawu wskaxników, problemy z uruchomieniem silnika.
zobacz wtyczki przy różnych czujnikach może woda się gdzieś dostała i szopki się robią poodpinaj psiknij preparatem do styków i zobaczysz czy pomoże napewno nie zaszkodzi- [B5 AVG] Dziwne zachowanie zestawu wskaxników, problemy z uruchomieniem silnika.
jaki jest stan akumulatora bo jak tak go ciągle odpalasz gasisz a silnik aby odpalić potrzebuje dużego natężenia więc spróbuj naładować aku- [ALL B5] Sterowanie lusterkami
to troche dziwne przecież w anglik jest tak samo L=L P=P więc takich szopek nie powinno być- Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
A ja słyszałem że obaj po 300 tys $ mają dostać tak mieli zapisane w kontrakcie że po 300 tys $ a Adamek dodatkowo że ma go nie nokautować w I rundzie- Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
nie oszukujmy się Ademek jest dobry ale to jeszcze nie ten czas żeby walczył w wadze cięźkiej widzieliście jakąon miał posture przy Gołocie. Przecież jak by walczył z Kliczko to byłoby nie ciekawie. P.S I jak zawsze w najważniejszej chwili poszedłem sobie herbatke zrobić a jak wróciłem do było po ptokach a cały czas na tą walkę czekałem- [B5 AFN] Pomiar wtryskiwaczy
mieszczą się w tolerancji- [B5 AFN] Brzęczyk włączonych świateł, rezerwy paliwa, dźwięków ostrzeżeń
a wyjmujesz kluczyk ze stacyjki, stacyjka musi ci odbić bo inaczej ci się nie włączy - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!