Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. i jak panowie z tym spotem data aktualna bo chętnie bym zawitał
  2. ale przecież tam są takie same kabelki co w przedliftowym tylko dochodzi jeszcze podświetlenie emblematów w naszych rocznikach jest chyba w jednej lampce 3 kabelki na jedną strone czyli wychodzi że jest 6 kabelków tylko a w tej nowej dochodzi podświetlenie czyli jeden kabelek
  3. Możesz troszkę jaśniej
  4. Dla wprawnego złodzieja to taka blokada to małe piwo według mnie najlepsze rozwiązanie to wykonać coś samemu jakiś włącznik gdzieś tylko porządnie to zrobić to zawsze lepiej niż jakieś blokady z allegro
  5. Witam Panowie nie orientuje się ktoś a może ktoś ma na zbyciu potrzebuje moja koleżanka Turbiny do Toyoty Avensis rok 99 silnik 2.0 TDI zaprowadziła do mechanika a mechanik powiedział jej że może załatwić za 4 tyś chyba go pogieło podobno nie nadaje się Garetta nie wiem i nie może mieć oznaczeń d4d ale jak patrzę na allegro to wszystkie mają takie oznaczenia. Ma może ktoś dojście
  6. grippen odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    poszło 6
  7. grippen odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Alarm fabryczny czy dokładany sprawdź czy miga ci samochodzik z kluczykiem
  8. Pod siedzeniem znajduje się sterownik ABS a na pytanie 2 to możesz troszeczkę jaśniej bo nie bardzo rozumiem z tyłu pod plastikiem tam gdzie masz światełka masz wzmacniacz antenowy a pod półką masz głośniki jeżeli oczywiście miałeś w wyposażeniu co tam może jeszcze być pompka w bagażniku ale więcej już w tych rocznikach chyba nie było
  9. nic z tym nie zrobisz [br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 13:11_________________________________________________na pewno musisz powycinać otwory na korbki od szyb ale problem pozostanie tylko z boczkiem po prawej stronie bo jak zdemontujesz panel od przycisków to będzie duża dziura
  10. ale on pisze że nie ma klimatronika a panel z pokrętłami jest podświetlony tylko jedną żarówką
  11. grippen odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    albo do moda
  12. a ja unas w KW zalewam tylko na PKS bo tam jest najpewniejsze ale pisze na nim BIODiesel i teraz się zastanawiam czy dobrze robie czy źle czy nie tankować zwykłego
  13. bez takich prosze przepraszam posikałem się i i jeszcze do Merca S
  14. http://www.youtube.com/watch?v=fPdDXZ9F2KA&feature=related
  15. zobacz wtyczki przy różnych czujnikach może woda się gdzieś dostała i szopki się robią poodpinaj psiknij preparatem do styków i zobaczysz czy pomoże napewno nie zaszkodzi
  16. jaki jest stan akumulatora bo jak tak go ciągle odpalasz gasisz a silnik aby odpalić potrzebuje dużego natężenia więc spróbuj naładować aku
  17. to troche dziwne przecież w anglik jest tak samo L=L P=P więc takich szopek nie powinno być
  18. A ja słyszałem że obaj po 300 tys $ mają dostać tak mieli zapisane w kontrakcie że po 300 tys $ a Adamek dodatkowo że ma go nie nokautować w I rundzie
  19. nie oszukujmy się Ademek jest dobry ale to jeszcze nie ten czas żeby walczył w wadze cięźkiej widzieliście jakąon miał posture przy Gołocie. Przecież jak by walczył z Kliczko to byłoby nie ciekawie. P.S I jak zawsze w najważniejszej chwili poszedłem sobie herbatke zrobić a jak wróciłem do było po ptokach a cały czas na tą walkę czekałem
  20. grippen odpowiedział(a) na mich24 temat w 1.9TDI
    mieszczą się w tolerancji
  21. a wyjmujesz kluczyk ze stacyjki, stacyjka musi ci odbić bo inaczej ci się nie włączy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.