Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. ja też miałem mału dylemat jakie kupić czy frigo 1 czy dwa czy Goodride w końcu się zdecydowałem. Przecież opon nie kupuje się tylko na jeden sezon i jeszcze jak ma się rodzinę to bezpieczeństwon jest najważniejsze i wczoraj zakupiłem Goodyear UG7 +. A do tych goodride co napisałeś to mój ojciec ma założone na Audi B3 i pare razy miałem okazje jeździć na nich w zimie i powiem ci że są dobre z zasp wychodzą bez problemu. ale ja na twoim miejscu bym troszkę dołożył i kupił coś lepszego
  2. Wystarczy że sprawdzisz to i samochodzik powinien pęknie zapalać 1. Kąt wtrysku 2. Akumulator 3.Stan rozrusznika 4. Sprawne świeczki i tyle
  3. przecież nie jest napisane że ona jest z II liftu przecież po lifcie były inne
  4. odepnij wtyczkę od czujnika wody z tyłu i zobacz czy ci się załączy podgrzewanie
  5. tak jest identyczny
  6. kąt wtrysku u ciebie ile wynosi dość częsty przypadek
  7. ale samochód ci odpala czy nie chce zapalić
  8. Po pierwsze ładny po drugie lampy przód po lifcie wrzuć kierunki boczne i to by było na tyle bo felunek też taki bym chciał tylko troszke w mniejszym rozmiarze ale w 16" chyba ich nie ma zauwarzyłem że jakiś dziwny płyn chłodniczy masz (woda czy coś innego) zalej go G12+
  9. jateż już jestem (cholerka za dużo picia myślałem że tam pisze wpisz się a ja wciskałem wypisz się )
  10. a ja jakoś nie mogę
  11. Panowie chciałem poznać waszą opinie na temat oponki Dębica Frigo Directional 195/65 chodzi o oponę zimową podobno jest o wiele lepsza od Dębicy Frigo 2 czy to prawda Szukałem na furum ale o tej oponie nie ma nic, czy możecie ją polecić
  12. zapadaj wazeline techniczną kosmetyczną ja miałem taką do klem i powiem ci że rewelacja cisza
  13. u mnie jak malowałem samochód to rozbierałem wszystko i widocznie coś źle złożyłem bo strasznie trzeszczał tunel środkowy przy chamulcu ręcznym tak mnie to wkur....ło że rozkręciłem przesmarowałem dobrze wazeliną techniczną złożyłem a nadmiar który wyszedł przetarłem ściereczką i odziwo taka cisza że szok i to polecam
  14. Tu masz jak wygląda panel klimy poliftowy w tunelu poliftowym ale w starszym roczniku widocznie da się wszystko podłączyć http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_czarna_padlina_195km_i_395nm-t90195.0.html A tu masz jak kolega zrobił radyjko i gdzie umieścił panel od klimy http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_moja_19tdi-t30740.0.html;msg365086#msg365086
  15. centralkę masz pewnie taką i od tego gościa pewnie na 99,9% http://moto.allegro.pl/item756743481_sterownik_kazdego_c_zamka_twoje_logo_2_sztuki.html widzę że kupiłeś ten sam badziew na allegro co ja po roku czasu użytkowania zaczyna się pieprzyć czasami nie chce otwierać zamyka normalnie. A teraz do rzeczy z boku obudowy masz taki kabelek tylko musisz wyczytać w instrukcji czy jak on jest przecięty/ nie przecięty jaki jest czas impulsu nie pamiętam jak jest u mnie ma być najdłuższy co do kabelków czerwony czarny wiadamo plus masa tak jak na rysunku a schemat podłączenia masz tutaj w nogach masz kostki różne musisz odszukać który kabelek odpowiedziałny jest za zamykanie, jak znajdziesz to przecinasz go i podpinasz jeden koniec do kabelka pomarańczowy/czarny a drugi do białego musisz zobaczyć kolejność bo możesz tak utrafić że będzie naciskał na pilocie otwórz a on będzie zamykał i na odwrót to będziesz musiał kabelki zamienić ten pomarań czowo czarny i biały na odwrót. A kabel biało czarny z pomarańczowym robisz mostek poprostu lutujesz ze sobą. a reszta wiadomo + i masa [br]Dopisany: 01 Październik 2009, 12:29_________________________________________________ ten gostek wysyła to samo każdemu jak kupowałem moduł domykania szyb też baran to wysłał a powiem ci że tam piszą takie głupoty na tej kartce że szok. podłącz tak jak ci napisałem dałem schemat mój tyczy się tylko centralki bez alarmu pewnie też masz bez alarmu
  16. U mnie wyszło szydło z worka byłem na szarpakach bo mi coś pukało z lewej strony gostek powiedział że jest ok dobra niech mu będzie pojechałem z dwa dni na inną stacje zapłaciłem 40 zł za sprawdzenie wahaczy i co się okazało 2 górne po lewej stronie do wymiany. Ale podsumowując wszystko to jestem zadowolony zrobiłem nie całe 50 000 na nich wię c to jest dobry stosunek cena/jakość. A jeżdzę po fatalnych drogach więc polecam tą firmę MS[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 12:16_________________________________________________tak polecam ja byłem zadowolony
  17. http://moto.allegro.pl/item757280863_klamka_audi_chrom_a4_b5_tanio.html[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 10:37_________________________________________________klamkę można wyciągnąć ona się trzyma na takim bolcu
  18. padłem furka cacy 1. ściągnij ten kondon z kierownicy 2. lampki po lifcie i wtedy będzie kox
  19. Witamy na forum
  20. Witamy na forum
  21. Witamy na forum
  22. Witamy na forum
  23. Witamy na forum
  24. Witamy na forum
  25. Witamy na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.