Treść opublikowana przez grippen
-
[ALL] Goodyear UG7+ vs Goodride SW602
ja też miałem mału dylemat jakie kupić czy frigo 1 czy dwa czy Goodride w końcu się zdecydowałem. Przecież opon nie kupuje się tylko na jeden sezon i jeszcze jak ma się rodzinę to bezpieczeństwon jest najważniejsze i wczoraj zakupiłem Goodyear UG7 +. A do tych goodride co napisałeś to mój ojciec ma założone na Audi B3 i pare razy miałem okazje jeździć na nich w zimie i powiem ci że są dobre z zasp wychodzą bez problemu. ale ja na twoim miejscu bym troszkę dołożył i kupił coś lepszego
-
[B5 AHU] Problem z odpalaniem
Wystarczy że sprawdzisz to i samochodzik powinien pęknie zapalać 1. Kąt wtrysku 2. Akumulator 3.Stan rozrusznika 4. Sprawne świeczki i tyle
-
[ALL B5] Co sądzicie o nowym gadżecie ?
przecież nie jest napisane że ona jest z II liftu przecież po lifcie były inne
-
[B5 1Z] Nie świeci mi kontrolka od podgrzewania świec żarowych
odepnij wtyczkę od czujnika wody z tyłu i zobacz czy ci się załączy podgrzewanie
-
[ALL B5] Co sądzicie o nowym gadżecie ?
tak jest identyczny
-
[B5 AHU] Problem z odpalaniem
kąt wtrysku u ciebie ile wynosi dość częsty przypadek
-
[B5 AFN] Problem z odpalaniem
ale samochód ci odpala czy nie chce zapalić
-
[B5 AFN] srebrne audi TURBO AWX,WRTYSKI 216, -40/-30.
Po pierwsze ładny po drugie lampy przód po lifcie wrzuć kierunki boczne i to by było na tyle bo felunek też taki bym chciał tylko troszke w mniejszym rozmiarze ale w 16" chyba ich nie ma zauwarzyłem że jakiś dziwny płyn chłodniczy masz (woda czy coś innego) zalej go G12+
-
Motostat.pl - konto klubowe
jateż już jestem (cholerka za dużo picia myślałem że tam pisze wpisz się a ja wciskałem wypisz się )
-
Motostat.pl - konto klubowe
a ja jakoś nie mogę
-
Zimowa opona Dębica
Panowie chciałem poznać waszą opinie na temat oponki Dębica Frigo Directional 195/65 chodzi o oponę zimową podobno jest o wiele lepsza od Dębicy Frigo 2 czy to prawda Szukałem na furum ale o tej oponie nie ma nic, czy możecie ją polecić
-
[ALL] Sposoby na zlikwidowanie pisków i skrzypień elementów wnętrza.
zapadaj wazeline techniczną kosmetyczną ja miałem taką do klem i powiem ci że rewelacja cisza
-
[ALL] Sposoby na zlikwidowanie pisków i skrzypień elementów wnętrza.
u mnie jak malowałem samochód to rozbierałem wszystko i widocznie coś źle złożyłem bo strasznie trzeszczał tunel środkowy przy chamulcu ręcznym tak mnie to wkur....ło że rozkręciłem przesmarowałem dobrze wazeliną techniczną złożyłem a nadmiar który wyszedł przetarłem ściereczką i odziwo taka cisza że szok i to polecam
-
[ALL B5] Zmiana tunelu - udana operacja.
Tu masz jak wygląda panel klimy poliftowy w tunelu poliftowym ale w starszym roczniku widocznie da się wszystko podłączyć http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_czarna_padlina_195km_i_395nm-t90195.0.html A tu masz jak kolega zrobił radyjko i gdzie umieścił panel od klimy http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_moja_19tdi-t30740.0.html;msg365086#msg365086
-
[ALL B5] Instalacja sterownika centralnego zamka / alarmu
centralkę masz pewnie taką i od tego gościa pewnie na 99,9% http://moto.allegro.pl/item756743481_sterownik_kazdego_c_zamka_twoje_logo_2_sztuki.html widzę że kupiłeś ten sam badziew na allegro co ja po roku czasu użytkowania zaczyna się pieprzyć czasami nie chce otwierać zamyka normalnie. A teraz do rzeczy z boku obudowy masz taki kabelek tylko musisz wyczytać w instrukcji czy jak on jest przecięty/ nie przecięty jaki jest czas impulsu nie pamiętam jak jest u mnie ma być najdłuższy co do kabelków czerwony czarny wiadamo plus masa tak jak na rysunku a schemat podłączenia masz tutaj w nogach masz kostki różne musisz odszukać który kabelek odpowiedziałny jest za zamykanie, jak znajdziesz to przecinasz go i podpinasz jeden koniec do kabelka pomarańczowy/czarny a drugi do białego musisz zobaczyć kolejność bo możesz tak utrafić że będzie naciskał na pilocie otwórz a on będzie zamykał i na odwrót to będziesz musiał kabelki zamienić ten pomarań czowo czarny i biały na odwrót. A kabel biało czarny z pomarańczowym robisz mostek poprostu lutujesz ze sobą. a reszta wiadomo + i masa [br]Dopisany: 01 Październik 2009, 12:29_________________________________________________ ten gostek wysyła to samo każdemu jak kupowałem moduł domykania szyb też baran to wysłał a powiem ci że tam piszą takie głupoty na tej kartce że szok. podłącz tak jak ci napisałem dałem schemat mój tyczy się tylko centralki bez alarmu pewnie też masz bez alarmu
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
U mnie wyszło szydło z worka byłem na szarpakach bo mi coś pukało z lewej strony gostek powiedział że jest ok dobra niech mu będzie pojechałem z dwa dni na inną stacje zapłaciłem 40 zł za sprawdzenie wahaczy i co się okazało 2 górne po lewej stronie do wymiany. Ale podsumowując wszystko to jestem zadowolony zrobiłem nie całe 50 000 na nich wię c to jest dobry stosunek cena/jakość. A jeżdzę po fatalnych drogach więc polecam tą firmę MS[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 12:16_________________________________________________tak polecam ja byłem zadowolony
-
[ALL B5] Sprężyna klamki wew. przedniej jest identyczna jak tylniej?
http://moto.allegro.pl/item757280863_klamka_audi_chrom_a4_b5_tanio.html[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 10:37_________________________________________________klamkę można wyciągnąć ona się trzyma na takim bolcu
-
[A4 ADR] Mój nowy nabytek- Bi-xenony+św. dzienne str.1
padłem furka cacy 1. ściągnij ten kondon z kierownicy 2. lampki po lifcie i wtedy będzie kox
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum