Treść opublikowana przez grippen
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
i jak pany miejsce aktualne żebym was nie musiał szukać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[ALL] Klapka obiegu zamkniętego powietrza
po pierwsze nie ten dział po drugie ty masz rok 95 więc na 98 % tej klapki nie masz ona znajduje się pod filtrem kabinowym, u mnie też jej nie ma a z parowaniem szyb miałem też nie mogłem sobie poradzić ale słyszałem że szyby można potraktować pianką do golenia. Jest spora różnica parowania przed a po
-
[B5 AFN] Kontrolka świec żarowych na desce świeci kilka sekund
to jest tak: Nie ma grzania świec jeżeli włączysz zapłon i kontrolka się zapali i zgaśnie to wtej sytuacji nie załączają się świece , na tomiast jeżeli włączysz zapłon kontolka się zapali zgaśnie i odrazu ponownie się zapali to jest grzanie świec a rozłączanie grzanie świec usłyszymy po takim pstryknięciu przekaźnika trwa to około 8 sekund od zgaśnięcia kontrolki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Montaż tempomatu A4 B5
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Montaż tempomatu A4 B5
t tak wepnij się w te kabelki i jak się już wepniesz to sprawdź czy wszystko śmiga sprawdź gupie 6 ostatnie pole wciskaj manetkę pedał i będziesz widział jak się zmienia- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Montaż tempomatu A4 B5
no może ja miałem odmieńca i musiałem się sam wpinać- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Montaż tempomatu A4 B5
masz się wpiąć w wolne mijsca tam kabelków nie będziesz miał tylko policz dokładnie piny i się nie pomyl- [ALL B5] Niedziała regulacja podświetlania zegarów
ale jego nie trzeba wciskać tylko normalnie kręci się i tyle- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
stało się i się nie odstanie teraz trzeba uważać przez rok- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I to jest właśnie niezbyt udany Polski taryfikator: 1. wyprzedzanie na podwójnej ciągłej czyli niedostosowanie się do znaków B-25, B-26 - 5 pkt 2. wyprzedzanie na skrzyżowaniu - 5 pkt 3. przekroczenie prędkości - 41-50km/h - 8 pkt Czyli na dobrą sprawę patrząc przecież punkty 1,2,4 to jedno i to samo - z tego co kojarzę to chyba zawsze jak jest zakaz wyprzedzania to jest ciągła/podwójna ciągła, a na skrzyżowaniach też przeważnie są takie linie, a dostaje się podwójnie Co do skrzyżowania to powiem Tobie, że takie małe dróżki wyjazdowe na trasie są za***iście zdradliwe - ktoś może wyjechać, a Ty będziesz akurat wyprzedzał - widziałem kiedyś takie coś - aż ciary przechodzą Jeżeli by to byli Policjanci z naszego rejony to bym nic nie miał nadmienie że jeszcze szwagra mam policjanta i też nic nie dało załatwić bo tamci byli przyjezdni bodajże z Kielc. Łukasz zgadzam się z tobą że taryfikator to mamy do bani ale jeżeli chodzi o to skrzyżowanie to nie jestem pewny bo na skrzyżowanie to mi nie wyglądało jak można takie coś nazwać skrzyżowaniem droga na wprost i dwie drogi polce po obu stronach jak tam nikt nie jeździ od czasu do czasu ciągnik albo furmanka - Nowicjusz - wątek powitalny