Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. Witamy na forum
  2. Witamy na forum
  3. Witamy na forum
  4. i jak pany miejsce aktualne żebym was nie musiał szukać
  5. Witamy na forum
  6. Witamy na forum
  7. po pierwsze nie ten dział po drugie ty masz rok 95 więc na 98 % tej klapki nie masz ona znajduje się pod filtrem kabinowym, u mnie też jej nie ma a z parowaniem szyb miałem też nie mogłem sobie poradzić ale słyszałem że szyby można potraktować pianką do golenia. Jest spora różnica parowania przed a po
  8. to jest tak: Nie ma grzania świec jeżeli włączysz zapłon i kontrolka się zapali i zgaśnie to wtej sytuacji nie załączają się świece , na tomiast jeżeli włączysz zapłon kontolka się zapali zgaśnie i odrazu ponownie się zapali to jest grzanie świec a rozłączanie grzanie świec usłyszymy po takim pstryknięciu przekaźnika trwa to około 8 sekund od zgaśnięcia kontrolki
  9. Witamy na forum
  10. grippen odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
  11. Witamy na forum
  12. Witamy na forum
  13. Witamy na forum
  14. Witamy na forum
  15. grippen odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    t tak wepnij się w te kabelki i jak się już wepniesz to sprawdź czy wszystko śmiga sprawdź gupie 6 ostatnie pole wciskaj manetkę pedał i będziesz widział jak się zmienia
  16. Witamy na forum
  17. grippen odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    no może ja miałem odmieńca i musiałem się sam wpinać
  18. Witamy na forum
  19. Witamy na forum
  20. grippen odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    masz się wpiąć w wolne mijsca tam kabelków nie będziesz miał tylko policz dokładnie piny i się nie pomyl
  21. ale jego nie trzeba wciskać tylko normalnie kręci się i tyle
  22. Witamy na forum
  23. stało się i się nie odstanie teraz trzeba uważać przez rok
  24. Witamy na forum
  25. I to jest właśnie niezbyt udany Polski taryfikator: 1. wyprzedzanie na podwójnej ciągłej czyli niedostosowanie się do znaków B-25, B-26 - 5 pkt 2. wyprzedzanie na skrzyżowaniu - 5 pkt 3. przekroczenie prędkości - 41-50km/h - 8 pkt Czyli na dobrą sprawę patrząc przecież punkty 1,2,4 to jedno i to samo - z tego co kojarzę to chyba zawsze jak jest zakaz wyprzedzania to jest ciągła/podwójna ciągła, a na skrzyżowaniach też przeważnie są takie linie, a dostaje się podwójnie Co do skrzyżowania to powiem Tobie, że takie małe dróżki wyjazdowe na trasie są za***iście zdradliwe - ktoś może wyjechać, a Ty będziesz akurat wyprzedzał - widziałem kiedyś takie coś - aż ciary przechodzą Jeżeli by to byli Policjanci z naszego rejony to bym nic nie miał nadmienie że jeszcze szwagra mam policjanta i też nic nie dało załatwić bo tamci byli przyjezdni bodajże z Kielc. Łukasz zgadzam się z tobą że taryfikator to mamy do bani ale jeżeli chodzi o to skrzyżowanie to nie jestem pewny bo na skrzyżowanie to mi nie wyglądało jak można takie coś nazwać skrzyżowaniem droga na wprost i dwie drogi polce po obu stronach jak tam nikt nie jeździ od czasu do czasu ciągnik albo furmanka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.