Treść opublikowana przez grippen
-
Zima kontra nasze niunie:)
u nie zapaliła od tyku przy -20 ale ujechałem 2 km i pasek pękł od alternatora
-
Konkursik
miał ponad 2400 głosów coś kombinują z tym konkursem
-
Konkursik
przecież miał o wiele więcej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak ci przeszkadza bvarwa 6000 K to weś kup 5000 K czyste białe światło
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema I dzisiaj -21 i małe problemy z odpaleniem tylko raz podgrzane świece i cięzko zapalił po 5 sekundach kręcenia i obroty utrzymywały się na 1300 obr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mnie to takie coś strasznie wk***ia później powie że ją zgwałcili albo coś innego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a dziś zapowiadają że będzie troszkę zimniej więc lepiej idź uporaj się z samochodem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
u mnie też -19 zapalił prawie od strzała musiałem ze 3 sekundy zakręcić dobrze koledzy mówią kup DIESLA
-
[ALL B5] Czy listwy ozdobne pasują z polifta do przedlifta
nie wiem jak jest w rocznikach 97-98 ale ja mam 95 i zakładałem drewniane z 97 roku to wydaje mi się że są minimalnie węższe
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
świetny pomysł :decayed: rezerwowi czekają :kox: Termin wpłat jest do 31 czyli troche czasu jeszcze jest
-
Spociki w Kielcach
napisz do Grzanek85
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
sie bedziesz patrzył pilnuj porządku na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
siano ma już na koncie- [B5 ADP] Nie domyka szyb z kluczyka
nie napisałeś że szybki masz dokładane według mnie musi odpowiadać za to jakiś kabelek przy silniczku tylko który ja też dokładałem u siebie 4 szybki chodzą bez problemu tylko w ori działają po podaniu masy natomiast u mnie jak poda się plus i też bym chciał zrobić domykanie- Strefa Śmiechu
polak potrafi [mod] [/mod]- Strefa Śmiechu
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11146526 ja pier...- [B5 AFB] Przy prędkości 140 km/h nagle trzask huk, piszczenie!!! pompa wtr
podobno jak walnięty jest czujnik położenia wału to też się nie odpali tak gdzieś słyszałem- Strefa Śmiechu
http://www.smog.pl/wideo/32127/niepelnosprytna_wycieraczka/- [B5 AFB] Przy prędkości 140 km/h nagle trzask huk, piszczenie!!! pompa wtr
piszesz że pompę też wymieniali jeśli to pompa to musi mieć gwarancje- [B5 AFB] Przy prędkości 140 km/h nagle trzask huk, piszczenie!!! pompa wtr
też tak może być ale w takiej sytuacji powinna spokojnie samochód odpalić a tu nie chce zatrybić- [B5 AFB] Przy prędkości 140 km/h nagle trzask huk, piszczenie!!! pompa wtr
a jak samochód pracował przed wymianą rozrządu oraz po jego wymianie była jakaś różnica ?. Co do odpalania ja bym odkręcił od wtrysków przewody paliwowe i kręcąc sprawdziłbym czy pompa podaje paliwo- Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
i ja mogę z saneczkami przyjechać- [ALL B5] Co sądzicie o nowym gadżecie ?
mam w dziale wymiana oświetleni led na ostatnic stronach mam oświetlenie na nogi przód i tył - SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy