Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. u nie zapaliła od tyku przy -20 ale ujechałem 2 km i pasek pękł od alternatora
  2. grippen odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    miał ponad 2400 głosów coś kombinują z tym konkursem
  3. grippen odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    przecież miał o wiele więcej
  4. jak ci przeszkadza bvarwa 6000 K to weś kup 5000 K czyste białe światło
  5. siema I dzisiaj -21 i małe problemy z odpaleniem tylko raz podgrzane świece i cięzko zapalił po 5 sekundach kręcenia i obroty utrzymywały się na 1300 obr
  6. mnie to takie coś strasznie wk***ia później powie że ją zgwałcili albo coś innego
  7. a dziś zapowiadają że będzie troszkę zimniej więc lepiej idź uporaj się z samochodem
  8. u mnie też -19 zapalił prawie od strzała musiałem ze 3 sekundy zakręcić dobrze koledzy mówią kup DIESLA
  9. nie wiem jak jest w rocznikach 97-98 ale ja mam 95 i zakładałem drewniane z 97 roku to wydaje mi się że są minimalnie węższe
  10. świetny pomysł :decayed: rezerwowi czekają :kox: Termin wpłat jest do 31 czyli troche czasu jeszcze jest
  11. napisz do Grzanek85
  12. sie bedziesz patrzył pilnuj porządku na forum
  13. siano ma już na koncie
  14. nie napisałeś że szybki masz dokładane według mnie musi odpowiadać za to jakiś kabelek przy silniczku tylko który ja też dokładałem u siebie 4 szybki chodzą bez problemu tylko w ori działają po podaniu masy natomiast u mnie jak poda się plus i też bym chciał zrobić domykanie
  15. polak potrafi [mod] [/mod]
  16. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11146526 ja pier...
  17. podobno jak walnięty jest czujnik położenia wału to też się nie odpali tak gdzieś słyszałem
  18. http://www.smog.pl/wideo/32127/niepelnosprytna_wycieraczka/
  19. piszesz że pompę też wymieniali jeśli to pompa to musi mieć gwarancje
  20. też tak może być ale w takiej sytuacji powinna spokojnie samochód odpalić a tu nie chce zatrybić
  21. a jak samochód pracował przed wymianą rozrządu oraz po jego wymianie była jakaś różnica ?. Co do odpalania ja bym odkręcił od wtrysków przewody paliwowe i kręcąc sprawdziłbym czy pompa podaje paliwo
  22. i ja mogę z saneczkami przyjechać
  23. mam w dziale wymiana oświetleni led na ostatnic stronach mam oświetlenie na nogi przód i tył

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.