Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. po wczorajszym walczeniu na mrozie do 12 na wieczór wywnioskowałem że jakby coś blokowało w skrzyni , trochę pojeździłem wczoraj raz jest dobrze czyli wszystkie biegi wchodzą nawet 2-ka pieknie wchodzi ale co jakiś czas tak jakby coś zakleszczało raz chodzi ok a raz ciężko dziś spróbuje olej wymienić może coś pomoże[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 08:17_________________________________________________ Biegi wchodzą nie zależnie czy silnik pracuje czy nie. zastanwia mnie jeszcze jedna rzecz wcześniej przed awarią słychać było po wciśnięciu sprzęgła tak jakby blaszki hałosowały czy coś takiego pewnie łożysko, a po tej awari jest zupełna cisza
  2. będe wiedział na wiczór teraz samochód stoi u kumpla i ma zobaczyć co się dzieje ale to się stało nagle, czyli mówisz że jak odepnę cięgno od skrzyni jeżeli będzie tak samo to szukać awari przy lewarku tak na tomast jak lekko to przy skrzyni[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 14:14_________________________________________________Wieści są takie że kolega coś porobił i tylko nie wchodzi drugi bieg reszta jest wmiarę troszkę ciężko chodzą tylko jest problem z jedynką bo często się zakleszcza i nie wiem co mam dalej robić
  3. Panowie nie mogę wbić żadnego biegu wchodzi tylko jedynka przy lekkim zgrzytnięciu, jak wcisnę sprzęgło i wybiję jedynkę nie mogę wrzucić innego biegu nawet wstecznego wajcha od biegów nawet się nie rusza w pozycji luz ( nie chce się na boki ruszać). Co mogło się stać przypuszczam że sprzęgło jest dobre bo jak wrzucę 1 i lekko ruszę to samochód jedzie jak wcisnę sprzęgło to samochód się zatrzymuje. Proszę o pomoc w naprawie jutro będę patrzył z kumplem na te cięgna może któreś się poluzowało albo coś[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 21:46_________________________________________________możecie mnie jakoś na prowadzić mogła sie rozsypać czy coś innego
  4. a dokładnie gdzie stoi auto
  5. bardziej jak ta z twojego a tak na poważnie to ja nie narzekam
  6. czyli już mam zacząć się bać o żonę
  7. Jarko a jak jest np: jak ja będę z moją żoną i dwoma dzieciakami to będe z kimś czy jak
  8. może ci klemy przyśniedziały odepnij przeczyść i podłącz i zobaczysz co będzie się działo
  9. grippen odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    będziesz musiał kierunkowskazy przepiąć do tej kostki 3 pinowej w manetce gdzieś o tym pisałem
  10. Jarko tak jak mówiliśmy kasa do 17.03 a pokój mam nadzieje że będzie na 4 osoby minimum
  11. może miron nie da je rady
  12. no właśnie ciekaw jestem jak będzie z przydziałem pokoi ilu osobowe itp
  13. grippen a tobie co
  14. wydaje mi się że to jest wyświelane na pełnym fisie
  15. tylko zdjęcia są troszke pod kątem zrobione i bardzo nie widać czy są takiej samej wielkości czy nie
  16. dobre ty masz lusterka dwa duże więc powinieneś zamówić dwa duże wkłady a zamówiłeś do przed liftowego musisz jeszcze raz zamówić daj numer aukcji [br]Dopisany: 16 Luty 2010, 13:28_________________________________________________ty powinieneś mieć te jeżeli masz tej samej wielkości lusterka http://moto.allegro.pl/item924697299_wklad_lusterka_nowy_audi_a3_a4_a6_a8_2000_203_w_wa.html
  17. Sprawdzenie wyświetlacza bierzesz zwykły zasilacz który ma 12 i podłączasz Pin 1 - zasilanie +12 pin 3 - sygnał z czujnika temperatury pin 5 - masa (zasilacz) i drugi koniec z czujnika pod masę ( w zasilaczu) i to wszystko
  18. Witamy na forum
  19. Witamy na forum
  20. Witamy na forum
  21. Witamy na forum
  22. Witamy na forum
  23. Witamy na forum
  24. pod kolor deski rozdzielczej jak masz brąz to powinna być brązowa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.