Treść opublikowana przez grippen
-
[B5 1Z] Brak biegów tylko jest pierwszy bieg
po wczorajszym walczeniu na mrozie do 12 na wieczór wywnioskowałem że jakby coś blokowało w skrzyni , trochę pojeździłem wczoraj raz jest dobrze czyli wszystkie biegi wchodzą nawet 2-ka pieknie wchodzi ale co jakiś czas tak jakby coś zakleszczało raz chodzi ok a raz ciężko dziś spróbuje olej wymienić może coś pomoże[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 08:17_________________________________________________ Biegi wchodzą nie zależnie czy silnik pracuje czy nie. zastanwia mnie jeszcze jedna rzecz wcześniej przed awarią słychać było po wciśnięciu sprzęgła tak jakby blaszki hałosowały czy coś takiego pewnie łożysko, a po tej awari jest zupełna cisza
-
[B5 1Z] Brak biegów tylko jest pierwszy bieg
będe wiedział na wiczór teraz samochód stoi u kumpla i ma zobaczyć co się dzieje ale to się stało nagle, czyli mówisz że jak odepnę cięgno od skrzyni jeżeli będzie tak samo to szukać awari przy lewarku tak na tomast jak lekko to przy skrzyni[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 14:14_________________________________________________Wieści są takie że kolega coś porobił i tylko nie wchodzi drugi bieg reszta jest wmiarę troszkę ciężko chodzą tylko jest problem z jedynką bo często się zakleszcza i nie wiem co mam dalej robić
-
[B5 1Z] Brak biegów tylko jest pierwszy bieg
Panowie nie mogę wbić żadnego biegu wchodzi tylko jedynka przy lekkim zgrzytnięciu, jak wcisnę sprzęgło i wybiję jedynkę nie mogę wrzucić innego biegu nawet wstecznego wajcha od biegów nawet się nie rusza w pozycji luz ( nie chce się na boki ruszać). Co mogło się stać przypuszczam że sprzęgło jest dobre bo jak wrzucę 1 i lekko ruszę to samochód jedzie jak wcisnę sprzęgło to samochód się zatrzymuje. Proszę o pomoc w naprawie jutro będę patrzył z kumplem na te cięgna może któreś się poluzowało albo coś[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 21:46_________________________________________________możecie mnie jakoś na prowadzić mogła sie rozsypać czy coś innego
-
Spociki w Kielcach
a dokładnie gdzie stoi auto
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
bardziej jak ta z twojego a tak na poważnie to ja nie narzekam
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
czyli już mam zacząć się bać o żonę
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
ok
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Jarko a jak jest np: jak ja będę z moją żoną i dwoma dzieciakami to będe z kimś czy jak
-
[ALL B5] Poważny problem z elektryką
może ci klemy przyśniedziały odepnij przeczyść i podłącz i zobaczysz co będzie się działo
-
Montaż tempomatu A4 B5
będziesz musiał kierunkowskazy przepiąć do tej kostki 3 pinowej w manetce gdzieś o tym pisałem
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Jarko tak jak mówiliśmy kasa do 17.03 a pokój mam nadzieje że będzie na 4 osoby minimum
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
może miron nie da je rady
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
no właśnie ciekaw jestem jak będzie z przydziałem pokoi ilu osobowe itp
-
[ALL B5] Jakie wkłady lusterek do B5 z grudnia 99?
grippen a tobie co
-
[B5 AFN] Czy jest kontrolka przepalonej żarówki w a4 po IIlifcie ?
wydaje mi się że to jest wyświelane na pełnym fisie
-
[ALL B5] Jakie wkłady lusterek do B5 z grudnia 99?
tylko zdjęcia są troszke pod kątem zrobione i bardzo nie widać czy są takiej samej wielkości czy nie
-
[ALL B5] Jakie wkłady lusterek do B5 z grudnia 99?
dobre ty masz lusterka dwa duże więc powinieneś zamówić dwa duże wkłady a zamówiłeś do przed liftowego musisz jeszcze raz zamówić daj numer aukcji [br]Dopisany: 16 Luty 2010, 13:28_________________________________________________ty powinieneś mieć te jeżeli masz tej samej wielkości lusterka http://moto.allegro.pl/item924697299_wklad_lusterka_nowy_audi_a3_a4_a6_a8_2000_203_w_wa.html
-
Oryginalny termometr w liczniku
Sprawdzenie wyświetlacza bierzesz zwykły zasilacz który ma 12 i podłączasz Pin 1 - zasilanie +12 pin 3 - sygnał z czujnika temperatury pin 5 - masa (zasilacz) i drugi koniec z czujnika pod masę ( w zasilaczu) i to wszystko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[ALL B5] Poduszka kierowcy - jaki powinna mieć kolor ??
pod kolor deski rozdzielczej jak masz brąz to powinna być brązowa