Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. a ty coś pamiętasz podziękowania dla wszystkich i dla organizatorów
  2. To czas w droge do zobaczenia
  3. nie wiem jak to jest w B6 ale w B5 jest rozbieralny może ci styki przyśniedziały
  4. ale żeby być tam na miejscu czy o tej do piero wyjechać
  5. a po co tak wcześnie ja planowałem wyjechać koło 12 ale zobacze jeszcze co i jak żeby w robocie miał kto mnie zastąpić
  6. z Ostrowca Świętokrzyskiego
  7. może by do nas tosik dołączył
  8. Panowie chciałem zapytać którędy jedziecie na Bukowine może by tak styknąć w jakimś miescie po drodze ja będe kierował się na Mszane Dolną i na Rabkę-Zdrój jak wpisuje w nawi np rzeszów to tona prowadzi też przez Rabkę wię może byśmy się stykneli
  9. Na logach widnieje silnik 1.9 a ty masz 1.8 logowałeś swój samochód czy kogoś innego
  10. w pokojach czy na korytarzu
  11. Damy rade a jak nie dobędziemy pchać sie na wzajem
  12. Ty możesz zostać w domu żona może przyjechać zawsze zaoszczędzisz 250 zł
  13. Pisze ten co ma Q może jako tako wyjade
  14. czasami 5 zgrzytnie ale lekko będe szukał drugiej skrzyni dziś przejechałem prawie 200 km i było ok tylko raz po przejechaniu 30 km małe tudności z wybiciem 2 biegu później nie miałem żadnych problemów
  15. Tak też zrobiłem spuściłem olej i zalałem nowym stary olej miał kolor metaliczny i były w nim opiłki, teraz biegi wchodzą lepiej, 2-bieg raz wejdzie dobrze a raz ciężko. Trochę pojeżdżę na tym oleju i zobaczę czy będę musiał kupić używkę czy dać do regeneracji tą
  16. Do A4 1,9 Silnik 1Z ciężko jest znaleźć taką skrzynie na allegro do tego modelu, biegi wchodzą tylko czasami dziwnie i trochę się przykleszcza sprzęgło wykluczyłem. A napewno nikt nie zrobi w ciągu 2 tyg skrzyni muszę ją wymontować i zawieść i niech kombinują Najgorsze jest to że nie wiem czym jechać na zlot czy zaryzykować i przyjechać A4 czy B3
  17. :blink: po co do takich obrotów silnik kręcisz przecież czerwona skala zaczyna się od 4500 tyś i to już jest MAX
  18. Powitać w ten piękny i zimny dzień Gdzie w Kraku regenerują naprawiają skrzynie biegów możecie podać jakiś adres polecanego zakładu i żeby nie zdarli za bardzo
  19. kuzyn był ją oglądać jakieś 3 dni temu i mówił że miała malowaną tylnią klape i lewy tylni błotnik troche kiera wytarta środek nawet zadbany
  20. i pupa nie wymienie dziś oleju bo w tym mieście nie mogę kupić klucza żeby odkręcić korek od oleju a tam jest M16 jakiś jutro uderzam na Proszowice może tam będą mieli
  21. Tumlin Do kuzyna dzwoniłem i ma go sprawdzić
  22. spróbuje wymienić olej dziś tylko to jest wkurzające że nie było żadnych objawów wszystko chodziło pięknie żadnych zgrzytów itp to się stało tak nagle podjechałem pod blok i już nic nie mogłem zrobić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.