Treść opublikowana przez grippen
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
a ty coś pamiętasz podziękowania dla wszystkich i dla organizatorów
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To czas w droge do zobaczenia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
[ALL B6] Przełącznik przedniej szyby
nie wiem jak to jest w B6 ale w B5 jest rozbieralny może ci styki przyśniedziały
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ale żeby być tam na miejscu czy o tej do piero wyjechać
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a po co tak wcześnie ja planowałem wyjechać koło 12 ale zobacze jeszcze co i jak żeby w robocie miał kto mnie zastąpić
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
z Ostrowca Świętokrzyskiego
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
może by do nas tosik dołączył
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie chciałem zapytać którędy jedziecie na Bukowine może by tak styknąć w jakimś miescie po drodze ja będe kierował się na Mszane Dolną i na Rabkę-Zdrój jak wpisuje w nawi np rzeszów to tona prowadzi też przez Rabkę wię może byśmy się stykneli
-
Spociki w Kielcach
Na logach widnieje silnik 1.9 a ty masz 1.8 logowałeś swój samochód czy kogoś innego
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
- Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
w pokojach czy na korytarzu- Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Damy rade a jak nie dobędziemy pchać sie na wzajem- Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Ty możesz zostać w domu żona może przyjechać zawsze zaoszczędzisz 250 zł- Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Pisze ten co ma Q może jako tako wyjade- [B5 1Z] Brak biegów tylko jest pierwszy bieg
czasami 5 zgrzytnie ale lekko będe szukał drugiej skrzyni dziś przejechałem prawie 200 km i było ok tylko raz po przejechaniu 30 km małe tudności z wybiciem 2 biegu później nie miałem żadnych problemów- [B5 1Z] Brak biegów tylko jest pierwszy bieg
Tak też zrobiłem spuściłem olej i zalałem nowym stary olej miał kolor metaliczny i były w nim opiłki, teraz biegi wchodzą lepiej, 2-bieg raz wejdzie dobrze a raz ciężko. Trochę pojeżdżę na tym oleju i zobaczę czy będę musiał kupić używkę czy dać do regeneracji tą- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Do A4 1,9 Silnik 1Z ciężko jest znaleźć taką skrzynie na allegro do tego modelu, biegi wchodzą tylko czasami dziwnie i trochę się przykleszcza sprzęgło wykluczyłem. A napewno nikt nie zrobi w ciągu 2 tyg skrzyni muszę ją wymontować i zawieść i niech kombinują Najgorsze jest to że nie wiem czym jechać na zlot czy zaryzykować i przyjechać A4 czy B3- [B5 1Z] Proszę o pomoc 1Z brak mocy-objawy
:blink: po co do takich obrotów silnik kręcisz przecież czerwona skala zaczyna się od 4500 tyś i to już jest MAX- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać w ten piękny i zimny dzień Gdzie w Kraku regenerują naprawiają skrzynie biegów możecie podać jakiś adres polecanego zakładu i żeby nie zdarli za bardzo- Spociki w Kielcach
kuzyn był ją oglądać jakieś 3 dni temu i mówił że miała malowaną tylnią klape i lewy tylni błotnik troche kiera wytarta środek nawet zadbany- [B5 1Z] Brak biegów tylko jest pierwszy bieg
i pupa nie wymienie dziś oleju bo w tym mieście nie mogę kupić klucza żeby odkręcić korek od oleju a tam jest M16 jakiś jutro uderzam na Proszowice może tam będą mieli- Spociki w Kielcach
Tumlin Do kuzyna dzwoniłem i ma go sprawdzić- [B5 1Z] Brak biegów tylko jest pierwszy bieg
spróbuje wymienić olej dziś tylko to jest wkurzające że nie było żadnych objawów wszystko chodziło pięknie żadnych zgrzytów itp to się stało tak nagle podjechałem pod blok i już nic nie mogłem zrobić - Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy