Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. u ciebie jest pewnie zaślepka musisz sobie kupić taki wyświetlacz i wstawić zamiast zaślepki
  2. o to mu chodzi mojego autorstwa
  3. a ty przypadkiem nie masz postojówek W5W u mnie takie mam w poliftowych lampach
  4. http://sklep.gajos.com.pl/sklep koszt w serwisie tej części to 19,41 zł tam możesz zamówić i przyślą ci pocztą do domu zapłacisz za wysyłkę 10 zł ja tak zamawiałem u nich osłone i zero problemów
  5. tak powinno być
  6. zapytam się kumpla wiem że ostatnio sprzedawał koło 3 zł za litr ale nie wiem czy jeszcze chnadluje
  7. ale ich odwrotnie nie założysz bo się nie da ( chyba że na siłe)
  8. A nie możesz zgłosić się na Policje i powiedzieć im o zdarzeniu jeżeli oczywiście masz numery rejestracyjne to oni namierzą w minute do kogo należy samochód i musisz mieć jeszcze świadków
  9. Ja obstawiam że na 100% będzie mistrzem drużyna na literę H
  10. a kto taką piękną Ankiete walnoł
  11. obstawiam finał Hiszpania - Holandia
  12. Może by tak małego spota w KW zrobić jakaś fajna ekipa za***isty gril już bym fajnie to z organizował
  13. dzięki za pomoc można zamknąć
  14. wczoraj Brazylia dziś Argentyna no jestem w szoku
  15. Witam Panowie potrzebuję numeru z Etki tej przelotki czy uszczelki nie wiem jak się to nazywa ta co idzie wewnątrz kabiny a przez nią idą rurki od parownika chodzi mi o to co na zdjęciu
  16. No dziś pierwszy mecz po przerwie stawiam na Brazylię 2:1
  17. ale przy dzisiejszych temperaturach to chyba każde lusterko jest gorące (nawet te które nie są podgrzewane )najlepiej to jest sprawdzić probówką lub miernikiem czy faktycznie jest grzanie po zapłonie
  18. ja na razie mam samochód w rozbiórce więc najprawdopodobnie się nie pojawie
  19. Ja zawsze stawiałem na Brazylie ale jak wiadomo może być jeden malutki błąd i może być niespodzianka
  20. grippen odpowiedział(a) na miro1983 temat w Audi A4 B5
    pisze że wywalił kata czytaj dokładniej a ze kapie woda to normalne zjawisko
  21. ale paździoch ładne wiecej fotek zrób
  22. grippen odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 2.5TDI
    to chyba cały czas by kopcił... zależy w jakim stanie jest turbo
  23. grippen odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 2.5TDI
    świece nie grzeją w obecnych temperaturach zaczynają dopiero grzać gdy temperatura spadnie do 5 st więc nie musi ich sprawdzać . a jak tam z turbo może już przepuszcza olej radzę to sprawdzić w pierwszej kolejności
  24. ja pier**** czym malowałeś te plastiki jakąś farbą specjalną

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.