Treść opublikowana przez grippen
-
Oryginalny termometr w liczniku
u ciebie jest pewnie zaślepka musisz sobie kupić taki wyświetlacz i wstawić zamiast zaślepki
-
[ALL B5] Montaż Rolet przeciwsłonecznych drzwi tylnych - akcesoria Audi
o to mu chodzi mojego autorstwa
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
a ty przypadkiem nie masz postojówek W5W u mnie takie mam w poliftowych lampach
-
[ALL B5] Nie działa pilot na słupku od pasażera.
http://sklep.gajos.com.pl/sklep koszt w serwisie tej części to 19,41 zł tam możesz zamówić i przyślą ci pocztą do domu zapłacisz za wysyłkę 10 zł ja tak zamawiałem u nich osłone i zero problemów
-
[B5 AFN] Pytanie odnośnie kontrolek
tak powinno być
-
Spociki w Kielcach
zapytam się kumpla wiem że ostatnio sprzedawał koło 3 zł za litr ale nie wiem czy jeszcze chnadluje
-
[ALL] Sygnalizacja na fisie proszę o radę
ale ich odwrotnie nie założysz bo się nie da ( chyba że na siłe)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A nie możesz zgłosić się na Policje i powiedzieć im o zdarzeniu jeżeli oczywiście masz numery rejestracyjne to oni namierzą w minute do kogo należy samochód i musisz mieć jeszcze świadków
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Ja obstawiam że na 100% będzie mistrzem drużyna na literę H
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
a kto taką piękną Ankiete walnoł
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
obstawiam finał Hiszpania - Holandia
-
Spociki w Kielcach
Może by tak małego spota w KW zrobić jakaś fajna ekipa za***isty gril już bym fajnie to z organizował
-
[B5 1Z] Przelotka zaślepka
dzięki za pomoc można zamknąć
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
wczoraj Brazylia dziś Argentyna no jestem w szoku
-
[B5 1Z] Przelotka zaślepka
Witam Panowie potrzebuję numeru z Etki tej przelotki czy uszczelki nie wiem jak się to nazywa ta co idzie wewnątrz kabiny a przez nią idą rurki od parownika chodzi mi o to co na zdjęciu
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
No dziś pierwszy mecz po przerwie stawiam na Brazylię 2:1
-
[ALL B5] Grzanie lusterek
ale przy dzisiejszych temperaturach to chyba każde lusterko jest gorące (nawet te które nie są podgrzewane )najlepiej to jest sprawdzić probówką lub miernikiem czy faktycznie jest grzanie po zapłonie
-
Spociki w Kielcach
ja na razie mam samochód w rozbiórce więc najprawdopodobnie się nie pojawie
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Ja zawsze stawiałem na Brazylie ale jak wiadomo może być jeden malutki błąd i może być niespodzianka
-
[B5 AEB] Woda z tłumika
pisze że wywalił kata czytaj dokładniej a ze kapie woda to normalne zjawisko
-
[A3 8P AXW] Moja mała czarna
ale paździoch ładne wiecej fotek zrób
-
[ALL] Czy foltel z b6 pasuja do b5??
nie pasują
-
[B5 AKN] Po odpalęniu na zimnym kopci na niebiesko
to chyba cały czas by kopcił... zależy w jakim stanie jest turbo
-
[B5 AKN] Po odpalęniu na zimnym kopci na niebiesko
świece nie grzeją w obecnych temperaturach zaczynają dopiero grzać gdy temperatura spadnie do 5 st więc nie musi ich sprawdzać . a jak tam z turbo może już przepuszcza olej radzę to sprawdzić w pierwszej kolejności
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
ja pier**** czym malowałeś te plastiki jakąś farbą specjalną