Treść opublikowana przez grippen
-
[ALL B5] Co sądzicie o nowym gadżecie ?
miałem jeszcze robić podświetlane klamki ale chyba zrezygnuje bo byłaby to choinka
-
[ALL B5] Co sądzicie o nowym gadżecie ?
prawie ale chwilowo czasu nie mam chciałem tak zrobić jak w ori
-
Strefa Śmiechu
Przychodzi 90-letnia babcia do ginekologa i mówi: - Panie doktorze, mam okres. Lekarz patrzy na babcię i mówi: - To niemożliwe. Babcia się upiera, że ma. Lekarz mówi do babci: - Niech pani się rozbierze i wejdzie na kozetkę. Po chwili lekarz bada babcię i mówi: - Babciu, to nie okres. - Jak to? - To rdza ze spirali. ***************************** Kowalski miał ochotę na seks z koleżanką pracy, wiedział jednak, że ona jest związana z kimś innym... Kowalski był coraz bardziej sfrustrowany, aż w końcu pewnego dnia podszedł do niej i powiedział: - Dam ci 100 złotych, jeśli pozwolisz, żebym wziął cię od tyłu. Ale dziewczyna powiedziała NIE. Kowalski odpowiedział: - Będę szybki, rzucę pieniądze na podłogę, ty się pochylisz, a ja skończę zanim zdążysz je podnieść! Ona pomyślała chwilę i w końcu stwierdziła, że musi skonsultować się ze swoim chłopakiem. Zadzwoniła do niego i opowiedziała mu, o co chodzi. Jej chłopak odpowiedział: - Zażądaj od niego 200 złotych. Podnieś je szybko, on nawet nie zdąży ściągnąć spodni. Dziewczyna się zgodziła. Pół godziny później jej chłopak ciągle czekał na telefon. W końcu po 45 minutach sam do niej zadzwonił i spytał co się stało. - Ten su***syn użył jednogroszówek! ********************************* Kowalski pracuje w kostnicy i przygotowuje pana Rysia do pogrzebu. Odkrywa jego ciało i widzi niesamowicie dużego członka. Odcina go, aby pokazać zonie ten ewenement. Chowa do teczki i przynosi do domu. - Kochanie, patrz, co odkryłem! Zona na to: - O Boże, Rysiek nie żyje! ********************************************** Egzamin z biologii. Profesor pyta studentkę: - Ile nasienia ma mężczyzna w czasie wytrysku? - No, tak na pełną buzię. - Nie, nie. Źle mnie pani zrozumiała, chodziło mi o ilość, nie o objętość. - To będą w takim razie dwa łyki. [br]Dopisany: 12 Styczeń 2010, 12:57_________________________________________________Rozmowa koleżanek: - Wiesz, wczoraj wchodzę do kuchni a tam mój mąż siedzi na krześle i wali konia. - No i co zrobiłaś? - No jak to co, zrobiłam mu loda, bo łatwiej umyć zęby niż podłogę.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[ALL B5] Co sądzicie o nowym gadżecie ?
pauje na 100% nie ma żadnej dziury patrzyłem na numer ale cholerka nie ma tam żadnego numeru dziwi mnie to bo kupowałem w serwisie
-
[ALL B5] Co sądzicie o nowym gadżecie ?
zobaczę jak z roboty ale muszę ją odpiąć i sprwdzę ok
-
[ALL B5] Co sądzicie o nowym gadżecie ?
oczywiście można kupujesz dwie diody 3v i do tego rezystory i kombinujesz chyba ktoś tak robił tylko nie pamiętam kto
-
[B5 1Z] Czy lusterko z B5 00r bedzie pasowac do b5 96 rok ??
Panowie kolega już te lusterka bardzo dawno zamontował i śmigają jak talala
-
Strefa Śmiechu
ale jego taniec wymiata
-
Strefa Śmiechu
gostek z mojego miasta on jest the best
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
zapraszam do zagłosowania http://www.a4-klub.pl/smf/propozycja_dlugopisu_ankieta-t109152.0.html
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
zapraszam do zagłosowania http://www.a4-klub.pl/smf/propozycja_dlugopisu_ankieta-t109152.0.html
-
Spocik w Wieluniu
zapraszam do zagłosowania http://www.a4-klub.pl/smf/propozycja_dlugopisu_ankieta-t109152.0.html
-
Spociki w Skierniewicach
zapraszam do zagłosowania http://www.a4-klub.pl/smf/propozycja_dlugopisu_ankieta-t109152.0.html
-
Spociki Łódzkie
zapraszam do zagłosowania http://www.a4-klub.pl/smf/propozycja_dlugopisu_ankieta-t109152.0.html
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
zapraszam do zagłosowania http://www.a4-klub.pl/smf/propozycja_dlugopisu_ankieta-t109152.0.html
-
Spocik Lubuski :)
zapraszam do zagłosowania http://www.a4-klub.pl/smf/propozycja_dlugopisu_ankieta-t109152.0.html
-
Spociki Chełmskie
zapraszam do zagłosowania http://www.a4-klub.pl/smf/propozycja_dlugopisu_ankieta-t109152.0.html
-
Spoty LRY - odwołane
zapraszam do zagłosowania http://www.a4-klub.pl/smf/propozycja_dlugopisu_ankieta-t109152.0.html
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
zapraszam do zagłosowania http://www.a4-klub.pl/smf/propozycja_dlugopisu_ankieta-t109152.0.html
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
zapraszam do zagłosowania http://www.a4-klub.pl/smf/propozycja_dlugopisu_ankieta-t109152.0.html
-
Spoty wrocławskie
zapraszam do zagłosowania http://www.a4-klub.pl/smf/propozycja_dlugopisu_ankieta-t109152.0.html [br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 17:12_________________________________________________
-
GŁOGÓW też żyje
zapraszam do zagłosowania http://www.a4-klub.pl/smf/propozycja_dlugopisu_ankieta-t109152.0.html
-
Wałbrzych
zapraszam do zagłosowania http://www.a4-klub.pl/smf/propozycja_dlugopisu_ankieta-t109152.0.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zapraszam do zagłosowania http://www.a4-klub.pl/smf/propozycja_dlugopisu_ankieta-t109152.0.html