Treść opublikowana przez grippen
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
[ALL B5] Centralny zamek - jaki na pilota ?
Ciekawe bardzo ciekawe, kupowałem od tego gostka i u mnie jakoś chodzi jest w pilocie miejsce na umieszczenie czipu bo mi gostek tam włożył transponder i ładnie śmiga , więc sam chyba nie wie co on sprzedaje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
[B5 AJM] Jaka kolorystyka skórzanej tapicerki do audi???
ładnie by wyglądała taki beżowy, albo kremowy
-
[B5 1Z] Tragiczne odpalanie na zimno:/
nie wiem czy powinno pomóc ale spróbuj przeczyścić styki na elektrozaworze na pompie wtryskowej może są zaśniedziałe i dobrze nie prze wodzi [br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 10:23_________________________________________________tak wszyscy piszemy że świece itp a może paliwo cofa się do baku albo powietrze lewe łapie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
[B5 1Z] Tragiczne odpalanie na zimno:/
ale zastanawiające jest to grzanie świec przecież tak szczerze mówiąc nie jest zimno więc tak długie grzanie coś jest nie tak
-
[ALL B5] Ciekawe reflektory ala Audi R8 sprawdzał ktoś ?
jak byś to założył to był by to wiejski tuning
-
[B5 1Z] Tragiczne odpalanie na zimno:/
mojego też musiałem kręcić jak kolega Grzesiek pisze i też mnie to wkurzał ale kąt wtrysku miałem dobry więc u mnie było albo aku albo rozrusznik kupiłem Centra futura 77AH 760A i na tyk pali po nocy wszystko ok jeszcze na wiosne wymienię tulejki i szczotki w rozruszniku [br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 08:43_________________________________________________masz jakieś 3 piknięcia i świeci się wykrzyknik przy odpalaniu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
[B5 1Z] Tragiczne odpalanie na zimno:/
najpierw polecam sprawdzenie kąta wtrysku 049-053 ale co mnie zastanawia to przecież nie ma na dworze -30 stopni to z jakiej racji masz grzanie świec 20 s u mnie jest grzanie około 2 s i im temperatura jest niższa to wtedy czas grzania świec się wydłuża (a jak z czujnikiem temperatury cieczy) jak u mnie odepnę wtyczkę od czujnika temperatury i jak włączę zapłon to wtedy jest grzanie świec koło 20 sekund
-
[B5 1Z] Pod korkiem od wlewu oleju coś w rodzaju smoły
a jaki ma przebieg ten silnik i w jakiej jest kondycji czy chodzi dobrze itp. nie powinno się nic stać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum A4 Klub