Treść opublikowana przez grippen
-
[ALL B5] Wyklejanie skórą boczków w drzwiach.
no gratki też będe musiał takie zrobić bo materiał jest wkurzający
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[ALL B5] Wyklejanie skórą boczków w drzwiach.
na razie to widać tylko zdjęte boczki a efekt końcowy pasowało by zrobić zdjęcia jak to wyszło
-
Urodziny "Prezesa"
naj naj lepszego :drunk:
-
nasze hobby / co lubimy
Może by tak lekko odświeżyć temat Oto moje akwarium 500L
-
[B5 1Z] Którędy kabel do podświetlania kratki nawiewu
pomału pomału co się tak niecierpliwicie będzie wszystko opisane i zdjęcia wklejone tylko muszę to wszystko po układać napisałem że będzie na dniach [br]Dopisany: 12 Październik 2008, 13:40_________________________________________________Bardzo proszę o to link z mojej pracy możecie oceniać Podświetlane nawiewy przed II Liftem
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
Opis montażu podświetlanych kratek nawiewów: Informuję że przełożenie samego podświetlenia do kratek przed II liftem tak jak nie którzy sądzili że się da, nie jest taką prostą sprawą chodzi przede wszystkim o pokrętło które przed II Liftem jest mocowane w mniejszym otworze (5 mm), natomiast II lift już ma otwór (2,5 cm) co z tym idzie trzeba by było wiercić, i nadlewać kawałek plastiku po to aby się nie przemieszczał i nie wylatał. Ale przejdźmy do sedna montażu jeżeli ktoś chciałby sobie założyć podświetlane kratki z modelu 99-00 to pasują one bez przeróbki do modelów przed II liftem czyli plug&play. Kupujemy kratki podświetlane oczywiście kupiłem nie taki kolor jak chciałem, deskę w samochodzie mam koloru czarnego a kratki okazały się koloru granatowego i jak przymierzyłem to strasznie się różniły od deski rozdzielczej. Wpadłem na pomysł że przełożę same kratki a obudowy zostaną pomalowane na kolor czarny mat. MATERIAŁY POTRZEBNE (jak dla mnie ) * papier ścierny drobno ziarnisty * podkład do plastiku w spreju * czarny mat w spreju * lutownica, cyna, * koszulki termokurczliwe lub taśma izolacyjna * rozpuszczalnik * wkrętarka z małym wiertłem DEMONTAŻ STARYCH KRATEK Kratki nie są przykręcane w żadnym miejscu, zamontowane są tylko na wcisk możemy do ich wyjęcia użyć bardzo cienkiego śrubokręta, ja użyłem starej karty telefonicznej którą znalazłem w schowku, wsuwamy ją pomiędzy kratkę a deskę i lekko podważamy i później wyciągamy kratki. Demontaż kratek z obudowy podwadzamy wszystkie kratki cienkim śrubokrętem i wysuwamy Przygotowanie pod malowanie Po wyciągnięciu kratek matujemy obudowy papierem ściernym później odtłuszczamy rozpuszczalnikiem i malujemy najpierw podkładem do plastików, czekamy aż wyschnie i nakładamy ostrożnie czarny mat aby nie było zacieków czekamy aż wszystko ładnie wyschnie ja czekałem 3 dni aby być pewnym że wszystko ładnie wyschło. Nadszedł czas na złożenie wszystkiego w całość, sprawdzamy czy wszystko ładnie gra czy kręci się lekko i czy najważniejsze podświetla. PRZYGOTOWANIE INSTALACJI W SAMOCHODZIE Najpierw wywierciłem małe otworki w miejscach gdzie są montowane kratki nawiewów w celu przeprowadzenie przewodów do podświetlenia. Wyjmujemy radio i ukazuje się wiązka elektryczna do zasilania radia, i właśnie pod tą wiązkę przeciągamy kable z podświetleń nawiewów. W tej wiązce znajduje się PLUS po włączonych światłach wpinamy się z oświetleniem kratek do tych przewodów później wszystko lutujemy okręcamy taśmą izolacyjną składamy wszystko co rozkręciliśmy, zakładamy kratki i cieszymy się ładniejszym wyglądem kratek. Oczywiście intensywność podświetlenia można zmienić za pomocą pokrętła w liczniku Efekt końcowy
-
[B5 1Z] Którędy kabel do podświetlania kratki nawiewu
Wszystko się da ale to pokrętło jest minimalnie szersze niż z 95 r więc trzeba by było lekko papierkiem ściernym zeszlifować i oczywiście najważniejsza rzecz to plastik tam gdzie trzyma się kółko trzeba by było wiercić i troche nadlać plastikiem bo w starych kratkach jest rozmiaru około 5 mm a w tym podświetleniu już koło 2,5 cm więc nie jest tak prosto ale już pomalowane wyschnięte i wygląda jak ori [br]Dopisany: 12 Październik 2008, 12:19_________________________________________________aha zostało zmatowione pomalowane podkładem do plastiku i czarnym matem
-
[ALL] Jakie imie
elektroda??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy zapraszam do czynnego udziału w życiu forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy zapraszam do czynnego udziału w życiu forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy zapraszam do czynnego udziału w życiu forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy zapraszam do czynnego udziału w życiu forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy zapraszam do czynnego udziału w życiu forum