Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. No filmik za***isty ,dzieki luki za prace nad tym Masz u mnie skrzydło w KFC Jak coś to ja dam plytke Kicholowi bo wszystko mam na dysku Norbi ja sie boje zakochać w rajdach bo rzuce prace rodzine i dom:D Poziek qr** wracaj z tego zadupia wkońcu bo w szał wpadne.
  2. Nie jest tak źle w nowych modelach panowie w moim jest wszystko jak trzeba
  3. Ta B6 była jakaś dziwna miała wszystko powycierane przelacznik świateł, koło klamek , guziki od szyb , koło ręcznego też cos pozłaziło.Niby bryka 130 Tyś ale to dosc dziwne.Mam A6 z roku 98 i zero takich jazd.Pare B6 już widzialem ale takiego czegos nie.
  4. Mam w rodzinei BMW X3 wszystko trzeszczy skrzypi , plastiki totalna kicha okropne guziki wyświetlacze jak w kalkulatorach z lat 70.Totalny Toi Toi Dla mnie Audi i BMW to inna galaktyka.VW też sie zapsuło Golf5 i nowy passat w srodku są okropne.Mam nadzieje ze Audi nie zaczenie robić tandety.
  5. Filmiki ze zlotu
  6. czyli zamulać do 3
  7. E tam odrazu dymi Troszke tylko
  8. Pogoda jest super 13:33 jestem
  9. ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Super sprzecik fele sobie załatw z 17 będzie malinka
  10. Ludzie jutro lody o ktorej?Moze 13.33 ? No widzisz Hugo jak dobrze spotkać kolegów z klubu
  11. No wiesz Murzyn na początku trzeba grzecznie bo sie chlopak zamknie w sobie
  12. mamy mini spota z lukasem na starówce Kebab wódka i szybkie mianiury.hehe
  13. moze ci wysle fotki wszystkie przez skype ?
  14. Ja bym kupił Garmina .
  15. Poziek felgi to wiesz sprawa gustu, mi sie podobaja felgi Audi takie jak mam
  16. No qwa jak nie wpadnie do nas to z wawy nie wyjedzie I mu program nie pomoze Ps . Piuro dobry te bimber , naprawde Sie zbombiłem fiu fiu
  17. Taaa ? to robimy spota
  18. Z tymi końmi to jest straszna sprawa ciągle mało , wystarcza na jakis czas a potem katastrofa , Ale zesmy OT przywalili zaraz po bananie dostaniemy Mialem golfa 1.9 TDI na 140 km i latalem golfem 5 140 km i w moim był lepszy wykop nie wiem czemu.
  19. Zawsze mozna w tej cienie kupic lekko zjechane 330D :)A to juz daje rade Ale naprawde myslalem ze to lepiej bedzie latac
  20. Lukasowi bryke mozna dawac dobrze lata Ps.lece sobie teraz na wieśmaca patrze a tu B7 avancik ,mysle wieśniak poczeka i ogień za typem okazało sie ze to 2.0 TDI niestety na światła nie wcelowałem były tylko rolowane( bo dojechalem az w piz*u za media markt a wiesniaka mam w wesołej ) i morał z tego taki że jak ktoś chce kupić B7 avant to nie w 2.0 TDI
  21. Nie no lukas spoko przynajmniej sie nikt nie utopił
  22. Poziek ten cyc nie pije Jest sprawny inaczej
  23. W b5 to nie jest zawsze razem ?
  24. Ja mialem 2 x E46 w rodzinie jedna 328 druga 330xi w jednej zepsulo sie elektryczne lusterko i to tyle.Linia 3 jest piękna i tu B6 sie chowa ale jakość wykończenia przemawia za Audi , BMW jest tandetne w srodku zrobione jak siekierą .Co do silnika 330d jest super po chipie zamiata przepięknie niestety kultura pracy nie jest taka ładna jak w V6 Audi.Często latam X3 3.0 D po chipie i jest malina bryka ma przejechane jakies 100 tys na chipie, zero problemow a jest gaszona na ciepło i pałowana na zimno nie oszczedzamy jej Trudny wybor Norbi bardzo trudny.A takie gadanie ze B6 sie bardziej psuje niz E46 to sranie w banie, jak ktos rozumie samochod i ma troche pod deklem zeby go normalnie serwisować to wszystko jest cacy.
  25. Jedziesz gdzies na piach dajesz w pipe jak mieli kołami ciągle to nie masz ESP

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.