Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. O kurwaaaaa :sick3: :sick3:
  2. Czyli do 200 tys przebiegu trzeba wymienić dwa razy , 6 tyś . Dobrze wybrałeś
  3. Więc ASB z drugiej ręki będzie oki ? Może masz racje Ile u ciebie w ASO wymiana rozrządu kosztuje ? To jest pasek tak ?
  4. Heres , ja mam 200 tyś km i z rozrządem jest oki , napinacz nie stuka , wtryski tak samo padają w BKN jak i w ASB i innych 3.0 po 200 tyś . Ja rozumiem że piszą na forach , ale który z tych opisywanych ma prawdziwy przebieg , który nie był rozjebany , który dobrze serwisowany tego nikt sie nie dowie . Ja mam BKN od nowości , 200 tyś po PL z modem na 275 KM i poza wymianą wtrysków nic sie nie dzieje , podnieś moc w swoim o 70 KM/100Nm zrób 200 tyś km na pełnej pipie to zobaczymy czy dobrze wybrałeś .
  5. HeresR32 , jeśli odradzasz BKN to napisz czemu ?
  6. Są tańsze bo pościągali je bez akcyzy , robią wałki na ciężarówki a potem w PL znowu na osobowe , dobry myk i 18 % taniej Spoko sie zgadamy
  7. A możemy dzisiaj jak chcesz , no problem
  8. No co ty , zawsze czekam godzinę aż sie olej nagrzeje a na koniec pól godziny nie gasze żeby sie turbo wystudzilo ,
  9. Za 55 był ASB , BKN zły ? chyba nie do końca wiesz o co chodzi .
  10. 280 KM / 550 Nm na dupowóz idealny , bez żadnego modzenia rezania . Kali jak nie latałeś 3.0 to ci dam sprawdzisz sobie.
  11. Kali spoko łykaj sobie nawet 1.6 ale k**wa kiedyś przejechałem sie tym całym BEX bo ktoś w klubie to miał , sie podniecał , dla mnie to muł na maxa . 3.0 TDI za 55 to wcale nie taka straszna okazja , a różnica w osiągach kolosalna http://moto.allegro.pl/listing.php/search?category=18066&order=pd&string=3.0 , ze sprzedażą też powinno być łatwiej .
  12. Kali , czy ja dobrze widzę 55 tys za B6 1.8T ?? kuuurwa ostatnio za 55 to ja miałem B7 3.0 TDI ASB (2006) 108 tyś przebiegu w idealnym stanie , i to w komisie kolo domu .
  13. Nie , to był Wicia
  14. fly , ogarnij sie chopie Byłem polatac pod M1 , miedzy lampami bawiłem sie w berka z ochroną , za***ista zabawa !
  15. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Potezna-awaria-Skypea-dotknela-miliony-uzytkownikow,wid,12974051,wiadomosc.html?ticaid=1b783
  16. Za tyle siana tez bym dał sie przejechać 20 metrów kuuurwa nawet w Plebani
  17. Kuuurwa , jade tam
  18. Za 600 sztuka dostaniesz ori .
  19. 3.0 na pełnej pipie w trasie 180/ 220 max 9,5l , co do kosztów utrzymania BKN , wtryski padają po 200 tyś , jak juz wiadomo w ASB i innych tez tak padają , napinacz rozrzadu u mnie jeszcze nie stuka mam 200 tyś ( padajacy napinacz w ASO 700 zł ), po za tym nic sie z tym silnikiem nie dzieje , lata pięknie, mało pali ,buta ma . To są duże koszta jak na 200 tyś na pełnym bucie ? Ale najciekawsze jest to, że po 200 tyś km po Polsce stuka mi JEDEN wahacz !!! Wiec jak słyszę takie opinie jak to Audi sie sypie to
  20. On wieszal sie na kablu odgromowym , tam nie kopie Przed chwila na 10 minut włączyło sie TMC
  21. ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    No nie wiem jak tam u ciebie , ale ze 30 lat temu działało
  22. ono odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Jezuuu , chyba widać na filmiku że to test drive BMW i w Audi wyłączyli elektronikę , w normalnych warunkach nie będzie problemu .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.