Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. Tak, więcej informacji na ten temat przeczytasz na początku tego wątku. Generalnie nie polecam miejsca w którym robiłem tą przeróbkę bo niekompetencja lakiernika była porażająca!!! Wydłubał mi dwa czujniki parktronik myśląc że to zaślepki od śrubek mocujących zderzak.
  2. Eeee tam, prawy górny róg każdego posta. Przycisk "cytuj"
  3. Spoko, Vegatuners z Klaudynu dają radę A i ubawisz sie setnie. Rób foty!
  4. o Norbi nauczył się cytować
  5. Zagailem, bo Orlen mie wkurzyl dawno temu i omijam go z daleka(nie tankowalem tam co najmniej rok). Ale moze znowu warto mu zaufac.... skoro Twoj BKN zapitala Mozesz sie wkurzac ale prawda jest taka, ze jedyne paliwo importowane do Polski to Shell V-Power Racing. A cala reszta brana jest z hurtowni Orlenu. I niewazne czy to Neste, czy Statoil czy jakakolwiek inna stacja. Wszystkie maja paliwo z Orlenu Roznice w cenie wynikaja z marketingu oraz z tego ze paliwo "rozwarstwia" sie w zbiornikach. Najlepsze gromadzi sie na gorze (to trafia na stacje Orlenu) a zlewki z dna leca na Neste i stacje hipermarketowe. Co do tego czy na Orlenie wybierac paliwa ze znakiem Verva czy najzwyklejsze to niech Oniak opowie historie z hamowni
  6. Jasne że potrzebuję! Cała ekipa warszawska czeka na te płyty no to git, miało być 3DVD rzecz jasna [pre_pl]
  7. No właśnie, coś chyba zapomniałaś a ja nie zauważyłem, że uaktualniłaś wątek. Spokz, na zlocie zrobimy sesje
  8. Uwazaj zeby Ci parktronikow nie wydlubali srubokretem tak jak mi.
  9. Heh.. no w sumie dobrze, że nie będzie śniegu
  10. Fotograf? No może za dużo powiedziane Tak sobie po prostu pstrykam. A zboczony? Hehe.. to zależy Biorę sprzęt na zlocik i mogę cykać foty. Już zapowiedziałem sesję tzw. rolling shots. http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=154704 Tylko muszę mieć trzeźwą ekipę około 19:00 albo o 4:00 rano. Wtedy i tylko wtedy jest odpowiednie światło.
  11. Biere.. no to załatwione.
  12. No raczej nie, bo Lukaszr nie jedzie na zlot ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( No chyba że Wam się jescze uda go przekonać Hmmm.. muszę doprecyzowac. Chodzi o to, że Flyer z LukaszemR też montowali lampy BiXenonowe w weekend. Cała historia tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,14125.msg185770.html#msg185770
  13. Dobra dobra, na zlocie ocenimy jakoś Waszego montażu z LukaszemR Końcówka śrubokręta nadal grzechocze w trybach? [br]Dopisany: 21 Sierpień 2007, 13:47 _________________________________________________ Bralem od nich tylni zderzak. Mial byc nowy, a okazal sie nieco porysowany... I tak się zawsze maluje. No ale fakt, relingów nie pomaluję
  14. Phi... tańsze znalazłem http://allegro.pl/item224255954_relingi_srebrne_audi_a4.html
  15. Ehhh.... koszty mnie trochę przerażają. Chyba jednak daruję sobię. Sprzedam obecną niuńkę i dopiero wtedy będę szukał B7-ki już z Chciałem się pochwalić fotką z dzisiejszej sesji. Wyjątkowo mi się udała
  16. malik odpowiedział(a) na Flyer temat w Audi A4 B6
    Bixenon wyrezany Obiecana fotka
  17. Fajnie, będę miał do niej kilka pytań na zlocie. Pozwolisz chyba?
  18. Na zime czekam
  19. Zmiana tunelu na wersje bez uchwytu, zmiana listew na alu lub carbon, wieksze fele, gleba, usuniecie oznaczen, zmiana wydechu... no troche tego rezania bedzie
  20. wiem, tez o tym myślę
  21. Nawigacja wyraźnie pokazuje środek jeziora http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=119985
  22. Człowiek męczy się z doborem sprężynek i amortyzatorów a tutaj proszę: obniżenie autka za pomocą VAG-a http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=115499 Niestety to działa tylko w A8
  23. No to nie jestem sama Możemy sie jakoś zgadać i razem śmigać, tylko ja za Twoim 2.5 163PS mogę nie nadążyć. Jestem świeżo po programie u Rogala i to będzie moja pierwsza dłuższa traska No nie wiem czy sie będę potrafił powstrzymać przed depnięciem ale najwyżej umówimy się, że będę po prostu na Ciebie czekał Ew. zapraszam do środka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.