Treść opublikowana przez malik
-
[ALL B5] Rezanko bixenonu
Dokładnie, na mijania nie widać wielkiej różnicy w stosunku do zwykłego xenonu. Dopiero jak włączam drogowe to tak jakbym zapalił lampy stadionowe. Jadący z naprzeciwka uciekają do rowu Główne problemy z konwersją xenonów do bixenonów w b6 to: - za krótkie wiązki przewodów - niepasujące przetwornice - cholernie trudny dostęp do śrubek mocujących
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
Wszystkim spóźnialskim, którzy nie mogą lecieć wcześniej przypominam się, że będę wyruszał z Wawy w piątek około 16-17. Mogę dołączyć do "konwoju" lub zaoferować transport. Mam 3 wolne miejsca.
-
[B4 TDI] - moja ex-Audica .....
Gratuluję przede wszystkim... sesji z profesjonalnym sprzętem fotograficzno-oświetleniowym Autko też fajne
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Najciekawsze, że dokładnie Wam mówiłem na co trzeba uważać. O końcówkach śrubokręta wspominałem chyba ze dwa razy Mam nadzieję, że rzeczywiście spadła aż do osłony silnika i nie została gdzieś w trybikach Trzeba chyba jakiś tutorial spisać coby następni uważali. Co do przedłużania okablowania to chyba nie będzie to taka prosta sprawa. Wiązka ma chyba z 12 przewodów Pewnie można w Audi kupić odpowiednia przedłużkę z gotowymi końcówkami w cenie 999,- plus VAT
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
No to gites. Mam nadzieję, że nie było wiekszych problemów z montażem. Kable nie były za krótkie?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Hehehe.. uaaaahahahaha.. bueeeeehehehehehe... jasne, jasne
-
chromowy gril do b6???
https://sslrelay.com/s74326199.oneandoneshop.co.uk/sess/utn;jsessionid=1546c72f674a93a/shopdata/0010_Audi/0050_A4+2002+=3E++B6+=2B+B7/0040_Exterior/0060_Grilles+B6+only/product_overview.shopscript
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Flyer, przypomnij sie na spocie albo na zlociku to cykniemy porzadne fotki wnetrza Twojej niunki. Bede mial EOSa i szerokokatny obiektyw 10-20mm. malik @ Giżycko - uzależniony od a4-klub.pl
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Właśnie wróciłem z chipowania mojej niuni u Rogala. Czuc, że autku przybyło trochę mocy Dokładne wyniki i wykresy w przyszłym tyg. po hamowni. Na razie spadam na Mazury.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no nie wiem czy dasz rade bo ciezko obiec cale auto za 2zł Założymy się? Pod Promenada jest 4ro stanowiskowa myjka BP.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie. Mi chodzi o samoobslugowa myjkę cisnieniową - na monety. Znajdzcie jakas myjke na drodze z/do pracy i wystarczy korzystac dwa razy na tydzien zeby miec zawsze czyste i lsniace autko. Ja polecam myjke pod Fortem Wola bo ma duzo stanowisk i zawsze dobre cisnienie wody. Jak zlapiecie wprawe to umycie autka zajmuje doslownie 5 minut. A kosztuje 5-7PLN (w zaleznosci od przybrudzenia). - Najpierw program 1 (mycie woda pod cisnieniem z proszkiem) - Nastepnie od razu program 3 (konserwacja polimerami) bo cisnienie i tak jest wystarczajaco duze i nie trzeba brac osobnego splukiwania wczesniej, - Na koniec program 4 (nablyszczanie zdemineralizowana woda). - Nastepnie nalezy rozpedzic autko do okolo 80-100km/h zeby woda splynela w kilka sekund. Trzeba uwazac na policje Pozniej pod domem/praca wystarczy wytrzec pozostale kilka kropelek szmatka z mikrofibry. Dodatkowo raz na 2 miesiace konserwacja auta dobrymi kosmetykami np. Meguiars. Szczegolnie polecam 3 fazowy system Deep Crystal. Wiecej informacji tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,1514.0.html Dzieki ochronie dobrym woskiem, brud nie wzera sie w lakier i mycie bezdotykowe samą woda pod cisnieniem jest w stanie poradzic sobie z kazdymi zabrudzeniami.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jasne. Jeśli ktoś myje na automacie to takie są tego rezultaty. Wystarczy jednak wyczaic dobrą ciśnieniówkę i bedzie OK.
-
[B6 AKE] Nie ściemnia się lusterko wsteczne, "light detection sensor" (?)
No czujnik światła pewnie Masz przełącznik świateł z funkcją "auto"? Jeśli nie to przełożymy na chwilę mój na następnym spocie i zobaczymy czy błąd zniknie.
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Właśnie zrobiłem upgrade do BiXenonów. Wyglądają nieźle a świecą jeszcze lepiej. Fotki już wkrótce [br]Dopisany: 16 Sierpień 2007, 00:24 _________________________________________________ Spoko. W końcu kiedyś będę ją musiał sprzedać. Proszę się dowiadywać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gratulacje! Wezmę EOSa na następny spot to zrobimy małą sesję do działu "Moja A4".
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i chyba malo kto dotarl do domu......bo jakos tak tu pusto..... Ja dojechałem, ale około 4 rano.. hehe.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I o to chodzi, i o to chodzi.[br]Dopisany: 13 Sierpień 2007, 23:01 _________________________________________________ No no, porównaj sobie tylko ilośc kucy u mnie i u Ciebie. Się tak nie bawię.
-
[ALL B5] Rezanko bixenonu
Chylę czoła. Ja właśnie jestem po konwersji xenona do bixenona w B6. O niebo mniej miałem roboty od Ciebie chociaż nie obyło się bez małego rezanka.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Luzik, wydruk Ci przywioze cały. Jeszcze nie wyrezałeś tego zderzaka? BTW: To będzie ktoś jutro miał tego VAGa? [br]Dopisany: 13 Sierpień 2007, 19:38 _________________________________________________ Heh, no właśnie. Mi np. bardziej by pasował Wola Park. Blue City tez moze byc. Trzeba zaczac kurde robic lobbying na miejscowki po zachodniej stronie Wisly. Norbi, Angela!
-
[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
ehhh.. no właśnie w ciągłym "dążeniu do perfekcji" przy fotografowaniu autek strasznie mi przeszkadzają szare opony. Nawet po dokładnym myciu cisnieniowym kolor nie powraca.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mąż do żony - Kochanie a może tym razem "na jeźdźca"? - Ale jaki najeźdźca?! - NORMALNY! GERMAńSKI OPRAWCA!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema, powrocilem. Zrobilem wczoraj konwersje do bixenonow ale mam na FISie blad poziomowania. Czy bedzie we wtorek na spociku ktos z VAGiem zeby to wykasowac?
-
zmiana xenon na bixenon
d*pa, lampy nie doszly w piatek a w niedziele wylecialem do UK. Wracam dopiero w sobote. Wtedy dam updejt BTW: Dzieki za komplement ale rezaczem numer 1 zostal juz dawno okrzykniety kolega Avanteix z audizine.com Wiecej info tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,12813.0.html malik @ menczesta
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
Pytanie rozpoczynajace dyskusje brzmialo: "posiadam w swoim samochodzie ori xenony i zwykle postojowki ktore przy xenonach wygladaja lekko zolto, czy ktos wie na jakie najlepiej je zmienic zeby chociaz na bialo swiecily" Dla mnie BleVision daja wlasnie swiatlo wystarczajaco biale zeby dobrze wygladalo przy xenonach (fotka powyzej). Ledy daja wg. mnie za bardzo niebieski odcien i wiekszosc z nich generuje bledy na FIS. Tego chcialem uniknac. Chcialbym rowniez zwrocic uwage ze zarnik xenona schodzi w strone niebieskiego odcienia pod "koniec zycia" a normalnie powinien swiecic na bialo. Ciezko mi powiedziec, czy BlueVision po wypaleniu znowu zaczna swiecic na zolto bo mam te zarowki dopiero od ok 3 tygodni. Pozyjemy zobaczymy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No maszyna jest kosmiczna zarówno jeśli chodzi o możliwości samego heli jak i kamery. Ale trochę za droga do podglądania sąsiadek z bloku