Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. To tylko przymiarka. Dojdzie oczywiście uszczelka i profi malowanie proszkowe lakierem strukturalnym żeby pasowało do reszty zestawu Neuspeed.
  2. Wychodzi na to, że xbox jest lepszy bo można na niego piracić gry. BTW: Ciekawe czy z równą zażyłością bronicie innych rozwiązań M$
  3. Nie, nie dotykalem sie do lamp.
  4. Ten koleś robi wiązki http://vagpartsforsale.blogspot.com/2011/06/for-sale-rain-light-sensor-anti-dazzle.html Zamowiłem u niego wiązkę do czujnika deszczu/światła do TT. Zobaczymy jak sobie poradzi.
  5. Nie chodzi o efekty tylko o ściągnięcie powłoki po czym reflektor jest delikatnie matowy. Dokładnie, nic takiego nie zaobserwowałem na kloszach w S4. Klosz po polerowaniu był idealnie przejrzysty i wyglądał jak nowy. Kupujący nawet myślał, że przód był walony i lampy zostały wymienione na nowe bo absolutnie nie wyglądały jakby miały 5 lat i ponad 80tys km przebiegu Niektórzy piszą, że ściągniecie powłoki UV sprawia, że klosze po jakimś czasie żółkną od słońca. Po roku od zabiegu nic takiego nie wystąpiło na lampach w tym aucie.
  6. Po roku od polerowania nie była widać żadnych negatywnych efektów.
  7. Tak, jestem pewien chyba, że w późniejszych wersjach zmienili przednią część klosza i nie była z tą "powłoką". Poza tym na zdjęciu z daleka zawsze wyjdzie ładnie. Zdjęcie zdjęciem, wkleiłem tylko jako poglądowe ale pamiętam, że nawet przy inspekcji z bliska byłem bardzo zadowolony z uzyskanego efektu. Nie pamiętam żeby została jakaś "mgiełka". Piękny, przejrzysty klosz. Nowy właściciel S4 też nie narzekał.
  8. Jesteś pewnien, że problem ten dotyczy równiez B7? W moim S4 B7 robiłem pełne odnowienie kloszy (łącznie z rozklejaniem i polerowaniem od środka) i wyszło rewelacyjnie.
  9. Piotrów Malickich jest pewnie niewiele mniej niż Janów Kowalskich
  10. Eeee... to chyba nie ja. W Poznaniu nie byłem od kilku lat. Jeśli już to TVN Turbo mogło mnie nagrać 2 tyg temu na zawodach skuterów wodnych w Rydzewie. Była ich ekipa z kamerą bo laska od nich (Alicja z Gadżeta) startowała w klasie Ladies.
  11. W sensie Ciebie nie będzie? :gwizdanie: No tak, bo poza oniakiem już nikt nie wozi VAGa.
  12. Kazdy tuner tvsat ma tryb instalacji za pomoca ktorego zlapiesz i dostroisz sygnal.
  13. To wyłączony z ruchu, ponad pół kilometrowy odcinek S8. Tam można jeździć nawet i w poprzek
  14. To jakiś zlot był?
  15. Kawał niezłego postprocessingu Jak już się tak męczyłeś z tym upiększaniem to mogłeś opuścić auto o 20-30 mm Miałbym gwint z głowy
  16. Zaczeli wstawiac biale (nie kolorowe) po 2009r.
  17. Trochę pornografii motoryzacyjnej Fotki © Piotr Piechocki - http://piotrpiechocki.viewbook.com/ Swoją drogą ciekawy sposób zasłaniania tablic rejestracyjnych. Wygląda zdecydowanie lepiej niż moje nakładanie filtra zniekształcającego. Widać też jaki efekt można uzyskać porządnym post processingiem. Zgłaszajcie się do Piotra póki jest jeszcze na etapie kompletowania portfolio bo za chwilę zacznie brać za foty konkretną kasę
  18. Slyszalem ze czerwone sa niezle
  19. Aha, jeszcze zapomniałem dodać o kosztach utrzymania. RXPX przy szaleństwach wciąga 40l benzyny na godzinę
  20. Problem moze być związany z telefonem i z tym jak trzymane sa w nim kontakty. Pamietam, że starsze moduly BT nie wyswietlaly wogole kontaktow trzymanych w telefonie. Pokazywaly tylko te ktore byly zapisane na karcie SIM. Postaraj się wymienić sluchawkę na chwile na inna i przetestu czy to pomoze.
  21. Skuter wodny to fajna sprawa. Niestety w naszych warunkach klimatycznych przygotuj się na to, że raczej wiekszośc roku będzie stał. Dla mnie jedyną marką brana pod uwagę jest SeaDoo. Zaczynałem 10 lat temu od jakichś popierdułek yamahy (70-100PS) ale to były totalne rzęchy. Do tego dwusuwy. Od 4 lat mam do czynienia z SeaDoo i to jest niesamowita przepaść. Bardzo polecam ta markę. Na początek była wielka 3 osobowa kobyła RXT 215PS. Łudzilem się, że można na coś takiego zapakować żonę i dziecko i wybrac się na wycieczkę. Niestety skuter wodny nie nadaje się do takich rzeczy. Zdecydowanie lepiej kupić motorówkę. Na skuterze pasażerowie nie mają za komfortowo. Myślę, że nawet gorzej niz na motocyklu. Następnie była zamiana na trochę mocniejszą i mniejszą maszynę SeaDoo RXP 235PS. Tutaj już można było konkretnie polatać i się nieźle zmoczyć. Maszynka niestety trafiła na chwilę w ręce kolegi, który się bardzo chcial popisać przed znajomymi i przyjebał na dużej prędkości w ich łódź motorową (sporych rozmiarów). Motorówce nic się nie stało, kolega miał mały wstrząs mózgu ale niestety skuter rozłupany. Całe szczęście kolega był bardzo w porządku (a może po prostu na skutek wstrząsu mózgu) i następnego dnia odkupił skuter. Nie mógł znaleźć takiego jaki rozbił więc kupił o rok młodszy i mocniejszy RXPX. Dodatkowo stuningowany na 265PS Po raz pierszy jak latałem tą maszynką we wrześniu 2010 to na prawdę nie byłem w stanie jej ogarnąć. Teraz już jest znacznie lepiej i w życiu nie zamieniłbym na coś słabszego. Narciarza i wakeboardzistę wyciąga z wody błyskawicznie i bez najmniejszego stęknięcia. Jedyny problem to słaby kilwater. Do tego nadaje się zdecydowanie lepiej motorówka. Zresztą do porządnego pływania na wakeboradzie są specjalne motorówki z montowanymi dodatkowymi obciążnikami, które jezcze bardziej zatapiają rufę łodzi tak żeby powstał piekny, głęboki kilwater. Pamiętaj też, że prawo polskie wymaga licencji do zabawy takim sprzętem. Do 90PS musisz zrobić patent "sternika motorowodnego", powyżej 90PS kolejny patent "starszego sternika motorowodnego". Dodatkowo na ciąganie narciarza, wakeboardzisy czy paralotniarza potrzebna jest osobna licencja. Policja skrupulatnie to sprawdza. Dostali 2 lata temu niezły sprzęt z Unii i kasę na paliwo i wszędzie ich pełno. Jeśli będziesz rozważał sprowadzenie skutera z USA w kontenerze to uczulam na jedną rzecz. W kontenerze płaci się za długość przedmiotu. Skutery zazwyczaj sprzedawane są z przyczepką która ma długi dyszel. Pomimo, że dyszel nie zajmuje dużo miejsca to jednak liczy się do długości i płaci się za całą przestrzeń wokół niego. Opłata za kontener se skuterem może wtedy wynieść nawet więcej niż za auto. Dlatego lepiej kupić skuter bez przyczepki. W Polsce przyczepkę kupisz za 1000-1500PLN. Z budżetem 40tys znajdziesz mnóstwo ofert. Poczekaj na koniec sezonu (wrzesień- październik) wtedy ceny są niższe. 2 letni RXPX w idealnym stanie z 30h przebiegu kosztował we wrześniu 2010 32tys PLN.
  22. Adas, ale Ty chcesz sobie robic sesje czy swojemu autu? :gwizdanie: Piotrze, z gory ostrzegam ze w obu przypadkach to bedzie stracony czas. Jeszcze takiego photoshopa nie wymyslili zeby cos z tych fotek wyszlo
  23. No tak, żwirownia to rzeczywiście idealne miejsce dla zawieszenia w TT

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.