Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. Jakby co, to mogę kolejnej osobie wyrezać BT .... Ale sprawdzisz najpierw czy juz nie jest zainstalowany jeden fabryczny? Czy zamontujesz dwa tak jak u siebie?
  2. Taaa... a powrót na lawecie
  3. Na pewno nakrece
  4. Nad felami pomysle jeszcze, na razie nadal mi sie podobaja A jesli sie juz zdecyduje na zmiane to bedzie 19" i szerszy kapec. Tez szukalem bialej ale te auta sa tak cholernie rzadkie, ze po prostu trzeba brac co sie znajdzie. To nie a4 czy Pasek w ktorych mozna przebierac. Obecny kolor nadwozia jest bardzo wdzieczny dla moich zabiegow detailerskich. Jak mi sie znudzi to moge zawsze okleic.
  5. + 86kg kierowcy
  6. Oczywiście, że można ale w nowej rurze musi być zrobione odpowiednie mocowanie. łacznikiem i obejmami nie załatwi się sprawy. A w dedykowanym zestawie, który kupuję jest wszystko przygotowane na cacy.
  7. Niestety w tym silniku sprawa jest problematyczna. Wiele elementów stanowi inegralną część osłony silnika (filtr powietrza oraz przepływka). Nie da się tego ot tak przełożyć do jakiejś rury
  8. Weź sie odpie ..... co ? :polew: :polew: Malik nie myślałeś żeby zamiast tego gotowego dolutu zrobić power rurę z kwasu i filtr gąbkowy ? To co zamówiłem to dedykowane rozwiązanie do tego konkretnego silnika. Ma nawet miejsce na zainstalowanie fabrycznej przepływki. Na razie zobaczę jak to sie będzie sprawować. Jeśli będę miał zastrzeżenia to wtedy pomyślę o innych rozwiązaniach.
  9. Weź sie odpie ..... co ?
  10. Ono nie jeździ. Ono napier*ala A tak na serio to dzisiaj na suchym na prawde niesamowicie. Wczoraj jak wracałem od Witka w deszczu to ESP paliło się prawie non stop
  11. Neuspeed P-Flo
  12. Małe fotostory + video z dzisiaj. Ostateczny wykres dorzucę jak dotrze od Witka. Mocy na dzisiaj wystarczy. Prawdopodobnie urośnie jeszcze trochę po wymianie dolotu i filtra powierza (za 3 tygodnie). Zrobię wtedy dodatkowe hamowanie dla porównania.
  13. Pogoda w wawie idealna na hamowanie, 18 stopni
  14. Na razie 266km i 379Nm, Witek reza dalej.
  15. malik odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja pewnie wrocę na jesieni jak się pogoda popsuje. Teraz na prawdę szkoda marnować czasu na granie.
  16. Stożek dopiero zamówiony. Przywioze go z USA pod koniec czerwca. Tak więc program będzie wgrywany na seryjnym filtrze. Po zamontowaniu stożka zrobię korekte i dodatkowe hamowanie. Wtedy porównamy wykresy.
  17. Małe fotostory z wycięcia katalizatorów i wspawania downpipe-a. Paweł i Rafał ze sporttig.pl jak zwykle wykonali kawał dobrej roboty! Jutro program u Rogala!
  18. no nie do konca, bo co to za strzal z 2000 obr Pewnie inaczej w benzynie a inaczej w TDI. Chociaż na filmikach, ktore wczoraj wklejał hornett Golf GTI startuje z 2400 obrotow.
  19. Juz ustalilem z nim wczoraj ze podejdzie do mnie na Nowogrodzka i go zabiore.
  20. Prawie jak Space Shuttle Launch Control
  21. U mnie na wsi nawet kropla nie spadla
  22. Skoro się tak wzystkim podoba, to się przyznam, też tak mam i ni chu..ja nie zamierzam tego zmieniać, bo wygląda za***iście Elektryk i zapomniał o rynience na kable Misiek rynnę to masz pod dachem, to jest koryto kablowe Ja to tam sie nie znam. U mnie na wsi z koryta to swinie jedzo
  23. szczał z czego w AUTOMACIE Launch Control - poczytaj, pogadamy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.