Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. Negocjowałem z kolesiem miesiąc. W końcu pękł Na takie coś teraz poluję: Standardowa konsolka MMI za smutna do listew węglowych.
  2. 350mm chyba. Można dać większe ale musiałbym wtedy zestaw kół zimowych (18") wymienić. Wiekszych tarcz niz 350mm te zaciski nie przelkna z tego co wiem. No i to chyba nie sa zaciski z Lambo... Jakie miales ori hamulce? Bo takie zaciski wystepowaly seryjnie w Q7/Cayenne/Touaregu. Nie istnieje coś takiego jak "zaciski Lambo". To są po prostu 6-cio tłoczkowe Brembo, które różni producenci aut zamawiają w swoich kolorkach i logo. Dokładnie takie same zaciski montowane są w Porsche (Cayenne i Carrera), Lambo, Ferrari, WV Touareg i niektórych RS-ach (TTRS, RS5, itd). 6-cio tłoczkowe Brembo to taki już powoli standard przemysłowy. Co do rozmiarów tarczy oczywiście znowu się mylisz. Dokładnie te same zaciski ma znajomy w Porsche Carrera z tarczami i klockami ceramicznym. Precyzyjnych wymiarów nie podam ale jak auta stały obok siebie to jego ceramiczna tarcza była na oko większa o 2-3cm. ---------- Post dopisany 17-08-2012 at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany 16-08-2012 at 14:27 ---------- Dzisiaj przyszła paczuszka: Zestaw oryginalnych dekorów węglowych z V12 6.0l. Montaż wkrótce
  3. Mam taki dach u siebie w Q7. Bajer niezły. Córka uwielbia patrzeć na chmurki i gwiazdki Pięknie doświetla też wnętrze pojazdu. Niestety montaż do B6 raczej niewykonalny. To jest na prawdę potężna konstrukcja. W Q7 dach jest odpowiednio grubszy i wytrzymalszy. Poza tym nie zgadzałaby Ci się krzywizna.
  4. 350mm chyba. Można dać większe ale musiałbym wtedy zestaw kół zimowych (18") wymienić.
  5. DIY wklejałem chyba z 5 lat temu. Wystarczy poszukać.
  6. Carbon robi robotę, zachorowałem Paweł, ogarnąłeś już Kessy? Czytałem, że masakra z tym jest. Nudze się ostatnio i coś bym porezał
  7. Dobra, to pucowac sie kto bedzie jutro
  8. malik odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Nie tylko Haldex. Samo wnętrze A3,S3,RS3 jest nudne jak flaki z olejem. W usportowionych wersjach dodają oczywiście lepsze fotele i kierownicę ale na prawdę szału nie ma. Reszta to nudne połacie taniego plastiku. Ze wszystkich aut, które miałem A3 Sportback oceniam najgorzej. Jeśli liczy się dla Ciebie estetyka to nie idź tą drogą. Nawet po A4 B7 będziesz mocno zawiedziony jakością wykonania wnętrza RS3.
  9. Założymy się?
  10. Będę... serio
  11. Malik jak autko się sprawuje ? za***iście
  12. Cholera... a już miałem jechać.
  13. malik odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    bo tego roweru nie da się*przymocować standardowym uchwytem za ramę* Poza tym Velo-Vise Pro z uchwytem za widelec to najlepszy system przewozu rowerów. Swego czasu dużo maratonów śmiagałem po Polsce i długo dobierałem odpowiednie bagażniki. Jedyny minus to problem z przechowywaniem przedniego koła. Lago di Garda to piękne miejsce na rower. Jako następne polecam Moab w Utah. No ale tam ciężko Ci będzie dojechać Evo ^ malik ~10kg lżejszy ^
  14. Ja za swoje dałem około 30EUR z przesyłką na ebay.de.
  15. żyjemy... nawet chciałem dzisiaj na spota jechać
  16. X6 nie ma wogole bagaznika. Powoli zęby ostrze na A7, ale to przynajmniej rok jeszcze jak nie dluzej.
  17. Pospolite auto się robi. Wszędzie je widzę
  18. Te mają indeks wagowy po 800kg na koło więc na pewno nie strzelą. Nasze ori fele Audi też są robione we włoszech Odkryłem jak oddałem stare do regeneracji. Wybity numer fabryczny Audi a obok "Made in Italy" Więcej niż 20" boję się instalować na aucie. Mam 18" na zimę. Szału nie robią ale dają radę.
  19. Nowe fele, heble i tarcze. Nic więcej na razie nie rezałem. Foty robione telefonem ale mniej więcej widać efekt. Robiłem też ostatnio trochę detailingu. Postaram się cyknąć trochę lepszych fotek w mojej standardowej miejscówce bo pogoda sprzyja a i autko prezentuje się zacnie z nowymi modami.
  20. Oniak jest zawsze i jak zwykle chętny do pomocy.
  21. Wyrobiłeś statystyki na 10 lat do przodu. Teraz już na pewno nie złapiesz kapcia.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.